logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Stiga SLM 540 AE (294386068/ST1). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Stiga SLM 540 AE (294386068/ST1).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Stiga SLM 540 AE (294386068/ST1) liczba opinii klientów wynosi 50, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.9.2021

bardzo dobra kosiarka. Pierwszą kupiłem w kwietniu, drugą dwa tygodnie temu. Obie świetnie się spisują. Akumulator wystarcza na skoszenie około 3,5 ara (trawnik w miarę zadbany); 1,5 ara (zaniedbany trawnik, mokra trawa) Kosiarka jest niezastąpiona w koszeniu między krzaczkami, kwiatami (mała waga i duża zwrotność). bateria z kosiarki może być wykorzystana do innych urządzeń Stiga. Posiadam podkaszarkę żyłkową, lecz nie jest to tak udany produkt, gdyż żyłka tnie z boku

20.4.2021

Jestem po pierwszym koszeniu.Zacznę od minusów. Składało się może nie tak intuicyjnie jak w IKEA ale nie było najgorzej. Trochę się głowiłem gdzie te śrubki i jak umieścić. Ciężko było złożyć pojemnik na trawę, te zaciski baaardzo siłowe.Ale po złożeniu jak fajnie się kosiło, meeega. Nie za głośna (nie bał się ani mój pies, ani moje wrażliwe na hałas dziecko - najlepsza recenzja). Moc OK. Skosiłem trawnik 200m2 i zostało 2/4 kreski baterii.

15.9.2021

Rewelacja. Te 91 dB to przesada. Jest bardzo CICHA. Lekka!!!, świetnie dobiera moc do wysokości trawy. Kosz jest idealny bo wchodzi do brązowego kosza na bio. Nie rozsypuje się po bokach. Na jednym ładowani oblecę moje 450 m. Tyle lat na kablu… po co? Składa się łatwo, mulczowania nie testowałem jeszcze. No nie mam słów. Doskonały zakup. I kabel i spalinówki przerabiałem. Mogą wiązać buty Stidze na akumulator. Hehe.

2.8.2020

Bardzo dobry zakup. Ładnie kosi. Kosiarka bardzo lekka. Wcześniej używałam kosiarki spalinowej, która byla dużo cięższa i po koszeniu zawsze bolal mnie kregoslup. Dlatego polecam tym którzy mają problemy z kregoslupem i muszą sami kosić. Trudno mi powiedzieć coś więcej bo kosiarkę mam od 2 miesięcy. Mogę dodać, że szwagier ma podobną tylko starszy model i działa bez zarzutu od 3 lat.

8.6.2020

Kosiarka solidnie wykonana, sprawia wrażenie porządnej. Elegancki wygląd, mocny kosz, klapka baterii na magnes, centralna regulacja wysokości.Na standardowej baterii 4 mAh pracuje ok 40 min. czyli wystarczy na skoszenie 350 m2. do małych trawników idealny wybór. nie trzeba wymieniać oleju, dolewać paliwa, nie kopci, cichutka.... same zalety

4.6.2021

Produkt bardzo dobry, wszystko zgodne z opisem. Zbyt krótko mam żeby ocenić trwałość produktu natomiast sama kosiarka bardzo lekka, zwrotna, dobrze się prowadzi, pracuje do wyłączenia (nie słabnie). Wszyscy odradzali mi zakup na akumulator , natomiast jest to najlepsza kosiarka jaka miałam, bez zapachu paliwa, bez kabla, wygodna.

8.4.2021

Dopiero pierwszy raz skosiłam ogród. Co za luksus! Akumulator wyładował się zaledwie w znikomej części, kosiarka lekko chodzi, zmulczanie znakomite, a koszenie błyskawiczne w porównaniu z poprzednią kosiarką przy plątającym się kablu, który zahaczał o wszystkie wyższe rośliny i okręcał się wokół drzew.

6.6.2021

Sprawia wrażenie solidnie wykonanej. Przy większej trawie może zaskoczyć krótki czas koszenia na baterii - ale to sprawa indywidualna. Pracuje identycznie, a może i lepiej od kosiarki zasilanej z sieci. Z pewnością zastąpi kosiarkę spalinową w koszeniu przydomowych niewielkich trawników.

13.5.2021

Miałem pewne obawy a tu miłe zaskoczenie. Rewelacja! Składanie intuicyjne a sam sprzęt naprawdę godny uwagi. Nie zawiodłem się i oby tak dalej. Kosi aż miło i jest bardzo wygodna w obsłudze. Szczerze polecam do mniejszych ogrodów. Nigdy więcej "spalinówki" czy plątających się kabli :)

11.6.2021

Myślałem o spalinówce Stiga "zaryzykowałem" i jestem bardzo zadowolony, Trawnik ponad 200m2 ścinam na 3/4 akumulatora. Po miesiącu użytkowania bardzo zadowolony. Wydaje się bez obsługowa poza czyszczeniem i ostrzeniem noża, ale to pewnie za jakiś czas. Akumulator ładuje trochę długo.

23.8.2021

Bateria jednak nie jest tak wydajna jak w opisach z internetu. Trawnik 160m2 musi być koszony na dwa razy (a ładowanie to 2-3 h, trawnik równy, z rolki. Bateria ma tendencję do przegrzewania się i trzeba też czekać aż ostygnie po koszeniu). Poza tym sprzęt super.

18.5.2021

Po 3 pierwszych koszeniach wszystko wydaje się super. Jest cicha, długo działa na baterii, lekka, fajnie się manewruje. Plastiki na pierwszy moment wydawały się słabe (bardzo miękkie jak zabawka), ale chyba muszą być elastyczne aby kosiarka była wytrzymała.

5.10.2021

Fantastyczna! Kosi idealnie, nawet gęstą trawę. W porównaniu do elektrycznej wydaje się, że nie jest głośna. Po skoszeniu naszej niewielkiej działki (około 200 m2) zostały jeszcze 2 kreski na akumulatorze. Praca z nią to przyjemność. Polecamy

5.7.2021

Kosiarka super, mam trawnik ok 130-140 metrów, trawa z rolki (gęsta), często podlewana. Koszona raz w tyg. i bez żadnego problemu kosiarka daje sobie radę :) Jestem bardzo zadowolony z tego produktu, szczerze polecam :)

1.6.2021

Nie spodziewałem się tak solidnego wykonania.Bardzo łatwo się kosi i manewruje. Akumulator wystarcza na takie 20 -25 min koszenia. Jestem bardzo zadowolony do spalinowej już nie wrócę.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności