logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie YATO Sekator teleskopowy 610 mm YT-8838. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu YATO Sekator teleskopowy 610 mm YT-8838.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu YATO Sekator teleskopowy 610 mm YT-8838 liczba opinii klientów wynosi 79, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 74, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.5.2020

Jest OK. Tnie sprawnie grube gałązki. Rączka wyglądała na solidną i taka okazała się w rzeczywistości.Mam za sobą pierwsze przycinanie żywopłotu i dołączam zdjęcia. Ostrze załapało już pierwsze uszkodzenia :( Wygląda na to, że przy okazji złapałem coś twardszego od stali użytej w tym sekatorze.Do zestawu dołączone jest foliowe etui na część tnącą.

21.9.2009

Taki sekator to bardzo przydatna rzecz w ogrodzie. Dzięki teleskopowym ramionom można sięgnąć jakiś metr ponad głowę albo w gęste krzaki. Do tego dzięki teleskopowym ramionom zmienia się "przełożenie" sekatora czyli nacisk na gałęzie co w efekcie daje tylko, że można ściąć grubsze gałęzie (takie 5 cm spokojnie daje radę).

24.3.2022

Zgodnie z opisem maksymalna grubość gałęzi to 35 mm. Daje się ściąć i grubsze ale wtedy najpierw trzeba ponadcinać dookoła. Rączki regulują się i ustawiają dobrze. Dla mnie idealne do usuwania nad ziemią odrostów klona jesionolistnego. Gałęzie idą na zrębki a zrębki po wysuszeniu do pieca.

25.8.2009

Sekator jest bardzo przydatny do przycinania gałązek. Dzięki jego teleskopowej budowie ramiona możemy wydłużać według naszej potrzeby. Sprawia to iż dostaniemy nawet do wyższych gałęzi które chcemy przyciąć. Sekator jest lekki i łatwy w użyciu.

31.5.2022

Bardzo dobry sekator. Tnie małe i duże gałęzie, nawet te ponad 25mm. Info dla Mirków i Grażyn, sekator się OSTRZY! regularnie, wtedy się nie jęczy, że coś tam, gałązki mi nie obcina i się wiesza!. Na działkę mega przydatny sprzęt, polecam!

28.11.2014

Sekator wypróbowany przez kobietę do cięcia gałęzi nawet twardych- spełnia oczekiwania.Zaletą są rączki-nie wyślizgują się z rąk.Jest stosunkowo lekki.Jak długo będzie służył pokaże czas.

20.7.2022

W moim przypadku gałęzie 2-3 cm grubości tnie bez zająknięcia. Wygodna i praktyczna regulacja długości ramion ułatwia pracę, można sięgnąć wysoko i zyskać na sile.

28.5.2020

wart pieniędzy, trochę ciężkawy, aluminiowy pewnie byłby lżejszy, ale za to wydaje się ze bez problemu grubsze gałęzie połknie

21.9.2021

Jakościowo wydaje się bardzo dobry. Po przecięciu ponad 100 grubych gałęzi ciął tak jak po pierwszym cięciu więc polecam.

14.1.2021

Sekator zgodny z opisem. Spełnia swoją funkcję. Ciekawa możliwość wysuwania teleskopowego..Jakość wykonania dobra.

4.4.2021

Bardzo dobrze wykonany sekator. Ostry i wygodnie trzyma się w rękach. Bardzo praktyczna blokada regulowanych ramion.

30.4.2021

Świetny zestaw, sekatory stabilne i bardzo dobrze przycinają gałęzie. Przedłużenie w rączkach - świetna sprawa.

15.11.2020

Polecam nawet 5cmsrednicy galezie tnie bez najmniejszego problemu. Wada sruby trzeba co jakis czas dokrecac.

28.8.2019

Sekator do użytku amatorskiego!!! z drobnymi gałęziami radzi sobie doskonale gorzej z grubszymi konarami.

29.6.2022

po kilku użyciach, odbojnik uległ zniekształceniu ale ogólnie narzędzie pomocne w ogrodzie, duży zasięg

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności