logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie 4world Klawiatura standardowa PS2 czarna (07319). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu 4world Klawiatura standardowa PS2 czarna (07319).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu 4world Klawiatura standardowa PS2 czarna (07319) liczba opinii klientów wynosi 1237, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 3.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1194, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 38, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.11.2020

Kupiłem tą klawiature 4 lata temu, bo szukałem najbardziej podstawowej, ale za razem solidnej klawiatury bez gamingowych diód, bez wypasów, po prostu solidnie i prosto.4 lata bez żadnej usterki, lecz dziś kot wylał mi na nią 500ml wody(tak, cały mój kubek), myślałem, że już po niej. Po wylaniu wody i pogodzeniu się z kupnem nowej(nadal tej samej), ku mojemu zdziwieniu, po otwarciu zoskoczył mnie sposób w jaki ta klawiatura jest zbudowana. Górna pokrywa do której są przymocowane(solidnie i szczelnie) klawisze, tworzy swojego rodzaju mise, która zapobiegła przelaniu się wody do dolnej części układu. Po dalszym dochodzeniu, okazało się, że układ membranowy pod górną częścią, też jest na swój sposób zabezpieczony.Pod górną częścią, od układu, dzieli je jeszcze jednolita gumowa powłoka, do której są przymocowane na stałe przyciski membrany(po rozebraniu nie rozlatują się na wszystkie strony świata) i tworzy ona swojego rodzaju uszczelke. Woda nie przedostała się nawet do gumowej powłoki. Wszystko to napisałem przy pomocy tej samej klawiatury. Klawiatura jako jedyna do tej pory okazała się przyjazna prostemu rozebraniu, wyczyszczeniu i złożeniu ponownie. Jestem tak zaskoczony, że musiałem napisać ten komentarz.70PLN? No trochę boli. Warto? Cholera, jak najbardziej. To jest klawiatura wyjściowa do każdej innej w przyszłości, która jeszcze dla mnie nie nadeszła, nie dzisiaj...
jeszcze

18.1.2022

Co do samej klawiatury to polecam. Jedynie co czego można się przyczepić, to zbyt miękkie jak dla mnie klawisze, ale jest to subiektywne i każdy "lubi inaczej". Dla porównania mam ten sam model i klawisze są chodzą zdecydowanie inaczej (bardziej on-off --> pisze się szybciej). Obniżam ocenę za opis na stronie. Na stronie jest przedstawiona klawiatura z małym klawiszem 'enter', gdy tym czasem otrzymałem egzemplarz z dużym. Więc duży minus dla sklepu. Tak więc przed zakupem upewnijcie się co dostaniecie, jeśli akurat piszecie jak automat i zmiany układu klawiatury w stosunku do tego co macie wyćwiczone są dla was istotne. Tak więc chyba jak jesteście do czegoś przyzwyczajeni,to klawiaturę trzeba sobie gdzieś "pomacać" i oglądnąć przed zakupem, bo niby ten sam model co macie a różnice są.
jeszcze

14.4.2020

Klawiaturę posiadam już ponad 8 lat i nadal działa, wszystkie klawisze sprawne. Czyli zakup opłacalny za ok. 50 zł i przy użytkowaniu na co dzień zarówno do pisania i do grania.Co do jakości wykonania to nie można się spodziewać szału ale już stosunek cena-jakość jest w tym przypadku na bardzo wysokim poziomie.Klawisze są w miarę wygodne, na pewno nie należą do najcichszych, powiedzmy lekko głośne. Spacja przy wciskaniu na krawędzi się lekko przycinała ale po odkurzeniu i lekkim nasmarowaniu wróciła do normy.Po kilku latach wyłamała mi się nóżka i niestety zapodziała - są one dość delikatne.Ogólnie mogę polecić za te pieniądze,mam nadzieję że przez te lata jakość nie odbiega od tego co było przy zakupie mojego egzemplarza.
jeszcze

1.10.2017

Fajna klawiatura za przyzwoitą cenę. Używam jej intensywnie przez rok i do tej pory nie było żadnych problemów. Klawisze chodzą cały czas tak samo, a znaki na klawiszach nie są ani trochę wytarte. Kabel ma idealną długość, nie jest za krótki ani za długi. Klawiatura parę razy spadła na ziemię i została lekko zalana ale w żadnym stopniu jej to nie zaszkodziło. Co najlepsze, po wyłamaniu się 'podstawek' (najmniej wytrzymała część w chyba każdej klawiaturze) klawiatura ani trochę się nie 'buja' na biurku, czym zdecydowanie przewyższa wiele tanich klawiatur. Podsumowując - w tej cenie jak najbardziej polecam.

29.10.2020

Klawiatura jak za cenę 69.99zł całkiem dobra, nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, ba, klawiatura ma plusy.Po pierwsze, cena.Po drugie, jak za cenę 69.99zł klawiatura nadaje się idealnie do gier takich jak League Of Legends, CS:GO, Rocket League. Klawiatury mechaniczne przy niej to pikuś. Jest ona zrobiona z pogrubionego pancernego plastiku i jest nie do złamania. Jedyny mankament, to gdy uderzy się klawiaturą z całej siły w czoło, to wylatuje spacja, ale można ją od razu wsadzić, nie ma z tym problemu. Według mnie, lepszej klawiatury nie ma i możecie ją brać smiało. Polecam.

30.9.2019

Klawiaturę posiadam już chyba od 7 lat. Używamy jej całą rodziną praktycznie codziennie.Przeżyła niejedną "powódź" poprzez zalanie wodą, herbatą, mlekiem, sokiem i ketchupem. Została zasypana tysiącami różnych okruszków jedzenia i musiała znosić sporą ilość kurzu.Pomimo upływu tylu lat działa nadal wyśmienicie. Bardzo wygodnie się na niej pisze.Jeżeli jesteś niewymagającym graczem, który nie potrzebuje klawiatury za 800 zł, żeby podnieść sobie samoocenę, myślę że ta spokojnie Ci wystarczy.

14.5.2017

Rewelacja ze względu na cenę. Dla przeciętnego użytkownika nie do zajechania. Fan strzelanin po ok. 1000 godzinach niestety musi się liczyć z wymianą ze względu na zjechanie wierzchniej warstwy klawiszy WSAD bądź może olać sprawę - klawisze wciąż działają, jedynie mają zamazane litery i stają się przez to lekko śliskie. Ale w ten sposób zajechałem już wiele klawiatur, także znacznie droższe.

28.5.2021

Kupiona za 10zł nówka, bałem się tych niskich klawiszy a teraz nie zamieniłbym jej na żadna inna, gdyby miała podświetlane klawisze była by dla mnie klawiatura życia, ag mnie jest idealna, zalałem ją raz sokiem, rozebrałem wyczyściłem jest jak nowa konstrukcja odporna na wszystko chyba ;) no i ten średni skok klawiszy miodzio - przebija każdą gamingową klawiaturę za krocie jaką miałem

5.8.2019

Jak dla mnie super. Nie ma się do czego przyczepić, zaraz minie 5 lat kiedy intensywnie ją użytkuję i wciąż nie mam z nią problemów. Jedynie widać, że klawisze są trochę wytarte, a literki częściowo zniknęły tylko na dwóch klawiszach. Przetrwała także moje liczne wyładowania złości przy grach. Za tą cenę to doskonały produkt. Wszystko wskazuje na to, że przetrwa drugie tyle.

20.4.2021

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, fajnie się na tym pisze, nawet większe ilości tekstu, choć wiadomo - nie jest to pływająca pod palcami klawiatura mechaniczna za 600 zł. Jedyną niewielką wadą jest to, że czasem klawisze się zacinają w dolnej pozycji (bez nacisku na membranę) i trzeba je jeszcze raz stuknąć, by powróciły. Jak na razie używam jej nieco ponad tydzień.

22.11.2012

Bardzo dobry Pendrive; solidna, trochę toporna obudowa metalowa, dość ciężki, co mi akurat odpowiada, bo daje wrażenie solidności, a nie jak w niektórych urządzeniach tego typu obudowa zostawała w ręce przy wyciąganiu z portu. Nie podoba mi się trochę mechanizm (wolałbym zatyczkę, lub chowany wtyk), ale można się do tego przyzwyczaić i w sumie nie przeszkadza.

19.2.2020

Bardzo ją lubię. Miałam już mnóstwo klawiatur (wszystkie skończyły śmiercią przez zalanie kawą). Niestety tej jeszcze się to nie przytrafiło więc nie mogę powiedzieć czy jest odporna. Ale, dobrze się na niej pisze, jest dobry rozkład klawiszy, nie są za daleko itd. Jest bardzo prosta, nic się nie zacina. Klawisze nie stukają głośno, chodzą lekko i cicho.

17.10.2019

Świetna budżetowa klawiatura do pracy biurowej. Prosta, ale bardzo wygodna. Pisze się bez problemów, nie gubi wstukiwanych klawiszy. Bardzo dobra jakość wykonania. U mnie po 4 latach intensywnego użytkowania (główna klawiatura do pracy po 10-11h dzienni) klawisze zaczynają się wycierać. Ale biorąc pod uwagę cenę, jest to bardzo dobry wynik

17.5.2018

Stosunek ceny do jakości sprawia że ten produkt poleciłbym każdemu zwykłemu użytkownikowi zarówno do zastosowań biurowy jak i domowych. Niestety dla bardziej wymagającego użytkownika przyjemność pisania może być mniej znacząca niż posiadanie funkcyjnych klawiszy głośności lub uruchomienia kalkulatora jakich brakuje w tym modelu.

6.9.2013

Klawiatura niezgodna z opisem (zdjęciami). Przedstawiona jest klawiatura z "długim lewym shiftem", dostałem klawiaturę z krótkim shiftem i backslashem. Niektórzy stwierdzą że błahostka jednak dla niektórych potrzebna. W ofercie morele widnieją obie klawiatury jednak nie wiedząc czemu wysyłana jest ta z krótkim shiftem.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności