logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Microsoft All-in-One Media Czarna (N9Z-00022). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Microsoft All-in-One Media Czarna (N9Z-00022).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Microsoft All-in-One Media Czarna (N9Z-00022) liczba opinii klientów wynosi 1300, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 10, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 64, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 88, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 936, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 136, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 45, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.11.2019

W dobie wszechobecnego Internetu, możliwości dostępu do ogromu interesujących treści, jak również podążania producentów rożnych sprzętów za zróżnicowanymi potrzebami wymagających klientów, posiadanie telewizora z dostępem do sieci w chwili obecnej wydaje się być na porządku dziennym. Z użyciem telewizora możemy korzystać z wszelkich dogodności jakie daje nam Internet (czy to film, prasa, muzyka, czy inne rozrywki), co więcej - większość z nich zapewnia dostęp do wielu funkcji i serwisów za pośrednictwem aplikacji (od serwisów VOD pozwalających oglądać filmy i seriale dostępne w katalogu danej usługi (Netflix, HBO GO, Showmax, Player i Ipla), po aplikacje społecznościowe (np. Facebook czy Twitter)).Klawiaturę MICROSOFT All-In-One Media Keyboard N9Z-00022 zakupiłam, ponieważ sam pilot nie umożliwia wykorzystania 100% możliwości jakie daje nam w dzisiejszych czasach połączenie telewizji z Internetem. Z jej użyciem można w prosty i bardzo szybki sposób odnaleźć interesujące nas treści (użycie pilota w celu pisania jest procesem czasochłonnym i często irytującym). To co odróżnia tę klawiaturę od innych i co skłoniło mnie akurat do zakupu właśnie tej, to klawisz szybkiego dostępu do rozmaitych aplikacji Smart TV. Dzięki niemu, pilot tak naprawdę może posłużyć nam tylko i wyłącznie do włączenia i wyłączenia telewizora. Klawiatura posiada także klawisze dostępu do funkcji multimedialnych ułatwiających dostęp do muzyki, zdjęć oraz plików wideo, pozwala również na wygodne korzystanie z regulacji głośności. Wizualnie klawiatura prezentuje bardzo dobrze; ma klasyczny krój, ale jednocześnie wygląda nowocześnie. Ponadto jest bardzo lekka. Jest bezprzewodowa, więc możemy z niej korzystać tak naprawdę z każdego miejsca w danym pomieszczeniu. Jest także wodoodporna, zatem nie musimy się martwić, że cokolwiek na nią wyleje i ją uszkodzimy. Posiada również zintegrowany touchpad co znacznie ułatwia poruszanie się na ekranie telewizora. Klawiatura mogłaby być wyposażona w możliwość podświetlenia klawiszy. Dobrym rozwiązaniem byłoby także wyposażenie klawiatury w akumulator ładowany; ten model wymaga wykorzystania baterii AA. Biorąc pod uwagę całokształt zdecydowanie polecam zakup nawet bardzo wymagającym klientom!
jeszcze

1.4.2021

Klawiatura jest rewelacyjna, klawisze chodzą bardzo lekko (mam porównanie do kilkunastu laptopów oraz różnych klawiatur desktopowych). Skok jest bardzo przyjemny. Używam jej do pracy, kupiłem ją do desktopa bo chciałem mieć touchpad zamiast myszki. To że touchpad jest z boku a nie pod spodem wcale nie przeszkadza choć trzeba dać sobie szansę i chwilę się przyzwyczaić.Fajny bajer z tą bezprzewodowością, nieraz zdarza mi się odchodzić od kompa na większą odległość.Ponieważ klawiatura ma własny nadajnik wifi, to w systemie jest widziana jako zwykła klawiatura usb wiec bez problemu wchodzi się do biosu itd.Wielkość klawiszy zgadza sie z klawiszami uzywanymi w 13/14 calowych laptopach,np dellach latitude.Ogromnym minusem klawiatury jest palmcheck wbity na stałe, tj wcisniecie ktoregokolwiek klawisza poza alt ctrl shift powoduje zatrzymanie działania touchpada co praktycznie uniemożliwia bieganie z rozglądaniem się w grach, ktoś już pisal o tym w recenzji... codziennie szukam rozwiązania po 15 minut ale już zwątpiłem że znajdę.Poza tym bardzo ok
jeszcze

24.1.2021

Klawiaturę zakupiłem by obsługiwać projektor podłączony do komputera bez konieczności wyginania się. "Zdalna" obsługa komputera to bajka. Dodatkowo szybko okazało się, że klawiatura jest zaskakująca przydatna w codziennej pracy (home office). Bezprzewodowa klawiatura umożliwia przyjmowanie większej ilości pozycji przy laptopie, co ułatwia wytrwanie tych 8 godzin :) Touchpad jest bardzo wygodny (obsługuje gesty), posiada 2 fizyczne przyciski oraz dodatkowy przycisk z lewej strony klawiatury - "lewy klawisz myszki", dzięki temu zaznaczanie tekstu czy przeciąganie plików z touchpadem jest tak łatwe jakbyśmy korzystali ze zwykłej myszki. Klawiatura jest lekka,ma praktyczne przyciski funkcyjne (również dobrze rozłożone). Przy zakupie nie byłem przekonany, teraz stwierdzam - było warto.
jeszcze

8.4.2021

Służy mi do robienia notatek z wykładów w Wordzie. Wielkość jest ok, mniejsza byłaby za mała jak w Logitech K400R. TrackPad spoko, odpowiednio czuły można to zmienić pobierając oprogramowanie. Przyciski funkcyjne w sumie tylko jeden da się ustawić jako na dowolną inną rzecz. (choć nie można jako prawy przycisk myszy). W reszcie to albo zgodnie z ich przeznaczeniem, albo jako otwierające program.Ogólnie jest ok. Doceniam, że strzałki są wydzielone. jednakże nie rozumiem, dlaczego przycisk funkcyjny Fn jest po prawej stronie. Zdecydowanie brakuje tutaj prawego przycisku myszy jako funkcyjnego zamiast Fn oraz/lub jako oddzielnego, bo lewy przycisk myszy jako oddzielny jest, ale uważam za mało użyteczny.Albo jakby prawy przycisk mysz funkcyjny był właśnie gdzie umieszczony jako właśnie funkcyjny działający z Fn.
jeszcze

27.6.2019

Kupiłem te klawiaturę do użytku z rPi oraz zdalnym serwerem. Spisuje się znakomicie. Nie miałem problemów z łącznością (używam w odległości 5-8m). Jedyny mankament to kapryśny touchpad. Nie jest zły, ale trzeba się przyzwyczaić do stosowania odpowiedniej siły nacisku. Oprócz tego klawiatura nie ma przycisku odpowiedzialnego za wywołanie menu kontekstowego - musiałem się do tego przyzwyczaić, bo na innych maszynach ciągle z niego korzystam nawigując ręcznie. Klawiatura posiada za to oddzielny klawisz LPM w lewym górnym rogu, który świetnie ułatwia nawigację touchpadem w momencie, kiedy trzyma się klawiaturę w powietrzu/oburącz.

14.1.2021

Po kilku dniach jestem zadowolony. Po odsunięciu nadajnika USB od routera zasięg jest dobry (około 4m od kanapy do TV, jak był router bliżej to trochę zacinało, więc musiał zakłócać). Jedyne minusy to brak podświetlenia (ale konkurencja też nie ma) oraz mało intuicyjny sposób blokowania klawiszy funkcyjnych aby nie trzeba było Fn naciskać. Jakoś wykonania wydaje się bardzo dobra. Pisze się wygodnie. Gładzik może nie działa idealnie ale nie denerwuje. Po włączeniu łączy się z urządzeniem niemal od razu (w moim przypadku laptop z Linuxem podłączony do TV, na Linuksie działał od razu bez kłopotów ze sterownikami).

18.7.2018

Poważnie brałem pod uwagę Logitech K400, ale jak porównałem sobie obie klawiatury na półce w sklepie to od razu padł wybór na Microsoft. Logitech skrzypiał, gdy na niby próbowało się "złamać" klawiaturę co oznacza, że ma wyraźniej mniej solidną obudowę. Microsoft okazała się bardzo poręczna (szersza od ligitecha ) stabilniej leży na kolanach. Na początku użytkowania brakuje nam klasycznego panelu numerycznego, ale za to bardzo wygodny touchpad. Skok klawiszy mniejszy niż w Logitechu a tym samym cichszy t taki "przyjemnie delikatniejszy" w pisaniu. Polecam ten model.

1.4.2017

Klawiatura działa bezproblemowo po podłączeniu do Android Boxa. Touchpad jest bardzo precyzyjny, obsługuje multi-touch, przez co ułatwione jest wszelkie przewijanie stron. Klawisze mają mały skok, chodzą bardzo delikatnie. Na plus trzeba też wymienić klawisze funkcyjne (play, głośność itd.), które działają bez potrzeby wciskania klawisza Fn, co bardzo ułatwia obsługę multimediów. Jest to produkt wykonany bardzo solidnie i sprawia wrażenie odpornego, choć nie próbowaliśmy go zalewać ;). Klawiatura z pewnością nada się do każdego salonu, żeby wygodnie sterować swoim centrum multimedialnym.

7.10.2020

Używam kilka miesięcy. Klawisze mięciutko chodzą, choć najbardziej zależało mi na sprawnym touchpadzie. No nie jest to to, co w moim laptopie (Dell), ale i tak lepszy od poprzedniej klawiatury, gdzie naładowali tyle gestów, że nie dało się tego używać, a nie było sterownika żeby to pozmieniać. Także pad w miarę szybki, choć mógłby być szybszy (podążanie kursora), natomiast na pewno jest wystarczająco czuły. Nie jest super gładki i śliski tylko lekko chropowaty - nie wiem czy to zaleta czy wada tylko stwierdzam. Bezprzewodowość bez zarzutu. Plus za wygląd bo jest ładna.

7.10.2014

Klawiatura spełnia swoje funkcje. Używana jest do obsługi komputera przy telewizorze. Jest przyjemna w obsłudze, zajmuje niewiele miejsca a co najważniejsze jest zawsze gotowa do działania. Poprzednia moja klawiatura miała ciągle problemy z połączeniem i często podczas pisania "gubiła" litery. Touchpad działa przyzwoicie i precyzyjnie. Jedynie klawisze myszy powinny być normalnej budowy. Byłby je zdecydowanie łatwiej wymacać bezwzrokowo.Pięć gwiazdek to troszkę za dużo ale cztery to nieco za mało. Najchętniej dałbym cztery i pół. :)Szczerze mogę polecić jej zakup.

14.10.2017

Zakupiona klawiatura ALL-In -One N9Z doorze współpracuje z TV LG UJ 6307 smart 4k. Jest wyposażona w klawisze oraz w zintegrowany, wielodotykowy trackpad. Klawisze szybkiego dostępu do funkcji multimedialnych można indywidualnie dopasować, dzięki czemu korzystanie z internetu jest łatwe. Zalety :niewielkie rozmiary, dobre materiały i jakość wykonania, cicha praca, zintegrowany gładzik, możliwość programowania niektórych klawiszy, odporność na zachlapanie. Minusem stanowi brak niektórych klawiszy (home, end, insert) oraz podświetlania. Polecam tego typu klawiaturę.

13.7.2015

Klawiatura do celów czysto multimedialnych jest jak najbardziej okey. Nie których może irytować że klawisze na górze są domyślnie multimedialne a gdy chcemy wcisnąć f1-12 musimy przytrzymać klawisz Fn. Przyciski na touch padzie są bardzo nie wygodne, ale mając windowsa 8 można korzystać z gestów (puknięcie 1 palcem po środku lpm, 2 palcami rpm). W czasie grania (testowane na Risen) niektóre kombinacje klawiszy działają a inne nie, nie wiem czy to jest spowodowane. Jeżeli chodzi o wytrzymalość baterii to nie mogę się wypowiedzieć bo mam tą klawiature od niedawna.

22.1.2016

PO KONSULTACJACH ZE SPRZEDAWCĄ I WYBADANIU MOICH POTRZEB, ZAPROPONOWAŁ MI WŁAŚNIE TĘ KLAWIATURĘ. JESTEM ZADOWOLONA Z KORZYSTANIA Z NIEJ. O WIELE BARDZIEJ KOMFORTOWO KORZYSTA MI SIĘ Z TELEWIZORA DZIĘKI NIE. JEST MAŁA, PORĘCZNA NATOMIAST POSIADA WSZYSTKIE FUNKCJE, KTÓRE CHCĘ WYKORZYSTYWAĆ. TOUCH PAD KLAWIATURY ORAZ PRZYCISKI NA NIEJ SĄ IDEALNIE ROZŁOŻONE NA JEJ CAŁOŚCI. JEŚLI MIAŁABYM POLECIĆ KOMUŚ KTO TAK JAK JA SZUKAŁ KLAWIATURY, KTÓRA POSIADA FAJNY DESIGN ALE JEDNOCZEŚNIE JEST FUNKCJONALNA I SPEŁNI MOJE OCZEKIWANIA, ZDECYDOWANIE POLECAM TEN MODEL OD MICROSOFTU

2.12.2020

Od dawna poszukiwałem odpowiedniej klawiatury do telewizora w salonie. Rozważałem jeszcze klawiaturę Logitech K400 plus, ale wybrałem tą od Microsoft. Na decyzji zaważył układ klawiszy. Klawiatura Microsoft posiada standardowy układ klawiszy z poziomym klawiszem Enter. Klawiatura Logitech występuje wyłącznie z pionowym, co powoduje, że podczas pisania nie trafiam w Enter, tylko w ukośnik. Obydwie klawiatury cechuje wysoka jakość wykonania i wygoda użytkowania. Nie mam problemu z zasięgiem. Prawdopodobnie jest to najlepsze, co można kupić do TV w Polsce.

9.4.2016

Długo szukałem klawiatury do mojego rpi 3, a przy okazji do smart tv, w sklepie doradzono mi zakup tego produktu i jestem z niego bardzo zadowolony. Klawiatura działa precyzyjnie i pisze się na niej bardzo dobrze. Touch - pad wymagał regulacji czułości, bo w pierwszej chwili był dla mnie za dokładny. To co mi się podoba to możliwość programowania klawiszy i precyzja działania klawiszy. Najczęściej używam kursorów przy przełączaniu pluginów w openelec. Polecam ten produkt jest dużo lepszy od konkurencyjnego logitecha.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności