logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4-TECH X-SLIM USB KV-300H (A4TKLA39976). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4-TECH X-SLIM USB KV-300H (A4TKLA39976).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4-TECH X-SLIM USB KV-300H (A4TKLA39976) liczba opinii klientów wynosi 1481, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 496, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 108, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 28, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 10, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 782, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 57, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

2.11.2020

Przez moje ręce przeszło już parę klawiatur.Ostatnią używaną była gemingowa z której nie byłem do końca zadowolony.Owszem posiadała to co dla graczy jest istotne jak mnogość funkcji , blokad , ustawień , profilowanych klawiszy, ergonomiczny kształt,podświetlenia i.t.d. ale miała trzy podstawowe wady: hałas,wielkość,cena.Czasem pogram w różne tytuły parę godzin ale do maniaków gier nie należę.Owszem niektóre funkcje i teoretyczne udogodnienia się przydawały ale w większości przypadków były nie wykorzystywane.Klawisze zaczęły padać stwierdziłem że muszę się za czymś nowym rozejrzeć.To miało być ciche,proste,małe i w miarę za rozsądną kwotę bo wyleczyłem się z niepotrzebnych wodotrysków.Dla mnieklawiatura powinna być taka na której można z pewnymi ograniczeniami pograć i wygodnie pisać.Po przeczytaniu wielu recenzji wybór padł na tą.Pisanie na niej to w końcu przyjemność w porównaniu do poprzedniej.Nie należy może do najcichszych ale ja czuję przepaść w porównaniu do ostatniej.Nic nie trzeszczy,nie lata,nie skrzypi,fakt spacja jest najgłośniejsza ale nie jest to duży problem.Dzięki stabilnej konstrukcji i ciężaru trzyma się biurka jak przyklejona mimo małego rozmiaru.Nigdy nie miałem problemów z bólem rąk po paru godzinach użytkowania więc brak nachylenia,podkładek i.t.p poprawiających komfort mi nie przeszkadza.Niski profil klawiszy, cisza, mały rozmiar więcej do pracy nie potrzebuję.Zastanawiałem czy przesiadka na coś tak kompaktowego będzie przeszkadzać w graniu i nie zawiodłem się.Szybko się przestawiłem, klawisze są w miarę szeroko rozstawione a brak typowych ulepszeń do grania nie pozbawia mnie zbytnio przyjemności z rozgrywki.Przy n.p bijatykach kombinacje wciskania wielu klawiszy na raz i bardzo szybkich zmian nie miały wielkiego wpływu na jakość gry a komfort z powodu ciszy w nocy dla śpiącej obok osoby bezcenny.Owszem może się zdarzyć że pewne połączenia klawiatura nie przyjmie ale miał to być kompromis pomiędzy graniem a pracą i jest satysfakcjonujący.Jestem z niej bardzo zadowolony wyleczyłem się już chyba z typowych wodotrysków i na przyszłość będę kupować raczej sprzęt tego typu.Może jest coś lepszego ale patrząc na cenę , komfort i jakość wykonania warto ją brać pod uwagę.Klawiatura dla mnie to nie jest coś na co się patrzy z zachwytem tylko dodatek do ekranu przy którym powinna być mało odciągająca uwagę.Ideałem by było gdyby się całkiem o niej zapomniało z powodu hałasu , komfortu dotyku,kultury pracy czy choćby zajmowanego miejsca.Ta według mojego skromnego zdania dobrze się spisuje pod tym względem i podczas różnego użytkowania sporadycznie spoglądam na nią.Pomijam zupełnie kwestie wytrzymałości w czasie od intensywnego użytkowania bo w dzisiejszych czasach nic już nie jest produkowane na długo.Nawet drogie i markowe potrafią padać po gwarancji a ta przynajmniej nie kosztuje majątek i może trochę wytrzyma.Zawsze można kupić następną.Polecam.
jeszcze

19.5.2014

Rewelacyjna klawiatura. Przez 4 lata korzystałem z laptopa Samsung RF711 w którym klawiatura była po prostu z najwyższej jak dla mnie półki. Jestem programistą i piszę codziennie wiele tysięcy linii kodu dlatego wiem czego potrzebuje. Pierwszą klawiaturą jaką kupiłem był wodoodporny Logitech aczkolwiek on okazał się kompletną pomyłką więc musiałem sobie znaleźć coś innego.I znalazłem!Ta klawiatura jest genialna. Klawisze są bardzo niskie i nie stawiają przesadnego oporu przy pisaniu. Przed zakupem bałem się, że jest to jakaś lipna, tania klawiatura bo ktoś tu gdzieś pisał, że klawisze się wyginają na boki... szczerze ja czegoś takiego nie doświadczam,może dochodzi do jakichś odchyleń aczkolwiek dobrze jest gdy klawisz dogina się do palca a nie palec do klawisza bo wtedy ręce mniej męczą i komfort pisania jest wyższy.Szczerze polecam, nie jest to może produkt bez nie tyle co wad a braków ale już za sam komfort pisania przebija resztę klawiatur w swoim segmencie cenowym. Wykonanie jest bardzo fajne, nie jest to tani szajs.Klawiatura nie jest może najcichsza (w RF711 miałem cichszą) ale w tej cenie lepszej i cichszej nie znajdziecie. Nie ma tu klawiszy funkcyjnych - jeśli dla kogoś jest to ważne to pamiętajcie, żeby wziąć to pod rozwagę. Nie mniej jednak ja przez 4 lata miałem klawisze funkcyjne i jakoś specjalnie nie korzystałem - na tej klawiaturze macie wszystko co jest potrzebne, nie wiem po co tu jeszcze klawisze funkcyjne.Jedyne czego mi w tym produkcie brakuje to regulacja nachylenia aczkolwiek to zostało jakby wyrzucone z uwagi na dwa porty USB do których możecie sobie wpiąć z jednej strony np. lampkę led na usb a z drugiej wiatraczek przez co w letnie noce będziecie się czuli jak na plaży kiedy jeszcze zaszumią Wam wiatraki w obudowie :)Polecam, polecam, polecam!
jeszcze

15.8.2018

Morele właśnie cięło mi recenzję tej klawiatury, pisaną przed dobre 15 minut, bo nie zaznaczyłem od razu "gwiazdek" oceny, potem po kliknięciu Dodaj recenzję pojawia się błąd o tym, że wymagana jest ocena - następnie po zaznaczeniu gwiazdek i kliknięciu Dodaj recenzję ponownie recenzja po prostu znika... :-/Obecnie jest to najlepszy na rynku substytut białych, płaskich klawiatur Apple Magic Keyboard (tych na kablu USB) dodawanych kiedyś do komputerów iMac, choć niestety nie dorównuje im. Klawiatura jest minimalistyczna, ma nowoczesne wzornictwo, klawisze wyspowe o niskim skoku. Nie jest tak cicha jak klawiatury laptopowe, ale to chyba najbliższe, co można obecnie dostać. Materiał nie jest tandetny,nie daje odczucia taniości. Klawisze chodzą dość pewnie i niestety słychać dźwięk mechanizmu dość wyraźnie, nie jest to taki komfort pracy, jak przy wielu klawiaturach laptopowych lub właśnie klawiaturach Apple. Dobra dla osób, które lubią czuć wyraźnie, że klawisz został wciśnięty, ale nie chcą klawiatury w standardowym wzornictwie z wysokimi klawiszami i szukają czegoś przyjemniejszego dla oka. Świetnym dodatkiem są porty USB, choćby do podłączenia myszki (niektóre mają dość krótkie kable), ale sam nie testowałem ich z dyskami czy napędami USB. Ogólnie uważam, że jest to dobry i pewny wybór, a producent A4 trafił w dziesiątkę w tej kategorii. Do tej pory zakupiłem 2 sztuki, ale jeśli tylko usłyszę, że producent kończy produkcję, pewnie kupię kilka sztuk na zapas. Jeśli ktoś jest amatorem klawiatur laptopowych czy Macowskich, to jest to najlepszy wybór w tej cenie - lepsze mogą być tylko klawiatury Microsoft Surface za ok. 400PLN, jeśli dobrze pamiętam...
jeszcze

15.8.2018

Na razie jest to najlepszy na rynku substytut klawiatur Apple Magic Keyboard (tych starszych, na kablu USB) dodawanych kiedyś do iMaców, choć niestety nie dorównuje im. Klawiatura ma niski skok, klawisze wyspowe, jest solidnie wykonana, nie ma się poczucia tandetności przy kontakcie z tworzywem. Nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo. Klawisze są w miarę przyjemnie w dotyku, podobnie jak mechanizm nacisku, ale są bardziej toporne i sztywniejsze niż w klawiaturze Apple (można by powiedzieć bardziej solidne), są też głośniejsze, a dźwięk, który wydają, jest bardziej "mechaniczny" (słyszy się działanie mechanizmu) niż w tych jabłkowych, czy ogólnie w klawiaturach laptopowych. Dla niektórych może być to plus,bo zawsze będą czuć, czy nacisnęli klawisz czy nie. Nie jest to w pełni cicha klawiatura, słychać ją dość dobrze, ale i tak ogólnie oceniam ją lepiej pod tym względem niż jakiekolwiek przeciętne produkty konkurencji. Złącza USB są świetnym dodatkiem, choćby w celu podłączenia myszki (nie testowałem ich z dyskami ani pamięciami USB). Ogólnie polecam, uważam, że jest to bardzo pewny i bezpieczny wybór, a firma A4 trafiła tym produktem w dziesiątkę w tej kategorii. Do tej pory zakupiłem 2 sztuki, pierwszą ponad 2 lata temu, a jeśli okaże się, że kończą produkcję, najpewniej kupię kilka na zapas.
jeszcze

16.8.2013

Dobra klawiatura do pisania. Ma niski skok, więc pisze się na niej podobnie jak na klawiaturach laptopowych, nie posiada zbędnych udziwnień (z klawiszy funkcyjnych brakuje mi tylko sterowania dźwiękiem i może szybkiego odpalania klienta poczty - niczego innego nigdy nie używałem), jest niewielka i solidnie wykonana. Na plus zaliczył bym też wbudowane gniazda USB - nie trzeba się gimnastykować i wchodzić pod biurko żeby podłączyć do kompa pendrive'a... Z drugiej strony o ile klawiaturę z czystym sumieniem mogę polecić do pisania, to z graniem jest trochę gorzej. Przypuszczam, że to kwestia osobistej antomii, ale na tym polu wielkość i "niskość" klawiatury dla mnie stała się minusem - jakoś niezbyt wygodnie jest na niej przyczepić się do klawiszy wsad,zwłaszcza na dłuższe sesje grania. Paradoksalnie ratują mnie wspomniane gniazda USB - poprzednia klawiatura (MS Ergonomic 4000) była jak na moje dłonie po prostu za wielka i nie pisało mi się na niej najlepiej, ale za to do gier sprawdzała się wyśmienicie, więc postanowiłem ją zachować i w razie czego na chwilę wygodnie podłączyć :). Koniec końców KV-300H oceniam na cztery, z perspektywy osoby która klawiatury używa głównie do programowania, z lekkim minusem za te momenty kiedy jednak mam ochotę w coś zagrać.
jeszcze

11.12.2021

Klawiatura jest plastikowa, jednakże idealnie na froncie imituje aluminium - pomyliłem się zarówno ja, jak i moja mama :D Po pierwszych paru minutach bez problemu idzie się przyzwyczaić do bardzo niskiego skoku - odrobinę większy niż laptopowy, czy też do wysokości samej klawiatury - jest NAPRAWDĘ płaska.Jedyny problem jaki mam to to, że gdy chcę nacisnąć prawy ALT, bardzo często jeszcze naciskam na spację, ta wydaje mi się minimalnie z-offsetowana w prawo.Sprzęt jest głośniejszy od typowej membranówki, jednakze feeling korzystania jest o wiele lepszy, o wiele przyjemniej się z niej korzysta, a skok klawisza jest taki ciepły, mięsisty. Nie zapominajmy również o 2 portach USB passthrough!W moim przypadku jedej jest zajęty przez odbiornik od myszy, drugi prawdopodobnie posłuży do korzystania z pendrive.Położona świezo na Dreammachines XXL - da się ją przesunąć, jednakże i tak solidnie się trzyma. Z racji, iż jest wykonana z plastiku, przy mocniejszym docisku na środku dość mocno pracuje, jednakże podczas normalnego pisania czy też korzystania z niej tej pracy nie widać, nie jest odczuwalna, klawiatura wygląda na sztywną więc bez obaw. Gdyby tylko miała podświetlenie <3
jeszcze

9.11.2019

No wreszcie, po długich poszukiwaniach i testowaniu wielu klawiatur, wreszcie znalazłem taką, która idealnie mi odpowiada.- Jej skok klawiszy jest po prostu genialny, nigdy nie miałem klawiatury na której pisze się tak szybko i tak intuicyjnie, wydajnie. Dodatkowo informacja zwrotna że się pisze jest ewidentna, pomimo że klawiatura nie jest szczególnie głośna. Jej klik ma bardzo ładne brzmienie.- Alty są ustawione odpowiednio, nie są za daleko.- Nie ma klawisza "fn", przez co "ctrl" ma bardzo fajne ustawienie.- Jest wyspowa i scyzorkowa - dwie rzeczy które bardzo podnoszą komfort pisania.Nie przesadzę mówiąc, że ta klawiatura za 85 złotych przebija modele po 400 z moim odczuciu.Nigdy w życiu nie pisałem na wygodniejszej klawiaturze.Jedyną jej wadą jest brak klawiszy funkcyjnych na górze, w stylu pogłaśnianie, ściszanie etc., ale ze względu na jakość pisania jestem w stanie wybaczyć te niuanse :)- Pod względem wyglądu wydaje się jakby to była tandetna produkcja, jednak paradoksalnie jest to najlepiej wykonana klawiatura jaką miałem w rękach (pod względem pisania długich tekstów).Polecam z całego serca :)
jeszcze

19.8.2011

Powyższą klawiaturę posiadam od 4 dni. Pierwsze wrażenia - bardzo solidnie wykonana. Nic się nie ugina, nie trzeszczy itp. Po drugie - zajmuje o 1/3 mniej miejsca niż klasyczna klawiatura. 2 porty usb są bardzo przydatne - jestem fotografem i co chwilę podpinam jakieś czytniki kart, pendrive'y, dyski itp. Klawisze chodzą po prostu miodnie - aczkolwiek ludzie przyzwyczajeni do klawiatur starego typu będą musieli się przyzwyczaić do używania mniej siły przy pisaniu - ja mam tendencję do walenia dość mocno w klawisze i wtedy klawiatura jest dość głośna. Na szczęście powoli się przyzwyczajam i zauważyłem,że "suwając" dłońmi po klawiaturze i "muskając" klawisze przy pisaniu w zasadzie jest cichutko jak przy laptopie.W tej klawiaturze brakuje mi tylko 2 rzeczy:-regulacji kąta nachylenia klawiatury-przycisku "Power", który imho jest bardzo praktyczny (i znajdował się w mojej poprzedniej, taniej klawiaturze)Podsumowując - z dostępnych na rynku produktów tego typu (x-scissors + lekko applowy design) ta klawa to JEDYNY słuszny wybór. Alternatyw brak - są tylko tańsze i badziewnie wykonane opcje.
jeszcze

24.1.2013

Mam dwie klawiatury Logitech UltraX Premium. Myślę, że ten A4Tech jest wart rozważenia jako zamiennik.Używanie:Klawisze 'chodzą' bez problemu, ale odnoszę wrażenie, że jednak głośniej niż w Logitechu i dla mojego ucha trochę mniej przyjemnie. Dodatkowo są płaskie, wiec jeśli ktoś jest przyzwyczajony do lekko wklęsłych klawiszach, to będzie się musiał przyzwyczaić.Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do podniesionej klawiatury (otwierane nóżki od spodu), to ta klawiatura A4Tech tego NIE MA.Dodatkowe 2 porty USB - tego chyby nidgy za wiele.Czyszczenie:Odkurzaczem odkurza się całkiem nieźle, choć szpary przy klawiszach są dość wąskie, więc spodziewam się, że od czasu do czasu trzeba będzie niektóre klawisze wyjąć,żeby dostać się do większych zabrudzeń.Klawiszy jeszcze nie wyjmowałem, więc ciężko mi powiedzieć, czy tę klawiaturę rozbiera się równie sprawnie jak Logitecha.Dlaczego oceniłem na 4/5? No cóż, nie jest to żadna rewelacja. Ot, normalna, ładna klawiatura, w przystępnej cenie.
jeszcze

Moja poprzednia klawiatura skończyła swój żywot, więc ostatnio testowałem wiele modeli z różnych sklepów. Jako programista potrzebuję klawiatury, na której mogę pisać szybko, wygodnie i bez zmęczenia dłoni przez wiele godzin. Ta klawiatura ma + bardzo przyzwoity, niski skok klawiszy o idealnym "oporze" (czyli czuć kiedy "dociera" ale wciśnięcie nie wymaga wysiłku) + bardzo porządne wykonanie, nie trzeszczy, nie ugina się, stabilnie spoczywa na biurku + dobry stosunek jakości do ceny (100zł gdy ją kupowałem) jakościowo przewyższa wiele modeli powyżej 200zł, nie wiem jak będzie z "czasowytrzymałością", czas pokaże + "płytki" profil obudowy,który nie daje zmęczyć się nadgarstkom mimo wielogodzinnej pracy Nie znalazłem lepszej klawiatury w żadnym przedziale cenowym (może oprócz 2 logitechów o podobnych parametrach jakościowych ale odpadły bo mają backslash w złym miejscu :) były też odczuwalnie droższe, ale nie chcę przesądzać, może mają lepszą "czasowytrzymałość") Gorąco polecam.
jeszcze

8.3.2011

To najlepsza klawiatura jaką dotychczas miałem , jest bardzo cienka - zbędne stają się wszelkie podkładki pod nadgarstki. Palce są idealnie tuż nad klawiszami. Klawisze są zrobione jak w laptopach - X Scissor ; chodzą bardzo lekko , najpierw stawiają minimalny opór przy wciskaniu co zapobiega przypadkowemu wciśnięciu a po przekroczeniu pewnego momentu delikatnie i z lekkością dają się wcisnąć do końca. Pisze się na niej bardzo szybko , mi osobiście lepiej niż na laptopie.Warte uwagi jest jeszcze to klawiatura jest dodatkowo obciążona , ogólnie waży więcej niż przeciętna gruba. Posiada pod spodem gumowe podkładki które w połączeniu z ciężarem powodują że klawiatura naprawde mocno trzyma się stołu.Jest po prostu idealna do prac biurowych.Klawisze są rozmieszczone standardowo , obudowa została jednak zminimalizowana dzięki czemu klawiatura zajmuje mniej miejsca na biurku.Szkoda ze model ten jest wycofywany . Mam nadzieje że będzie godny następca.
jeszcze

21.6.2022

Za tę cenę najwygodniejsza i najsolidniej wykonana klawiatura niskoprofilowa jaką można dostać na rynku. Wygoda pisania porównywalna z klawiaturami Apple (to u mnie duży komplement), ale dużo mniejsza awaryjność choć nie zerowa, ale o tym na koniec. USB po prawej idealne do wpęcia małego dongla z czytnikiem linii papilarnych do logowania (np. czegoś w stylu Kensington Verimark lub dowolny noname za grosze jeśli ktoś nie potrzebuje FIDO2). Drugie złącze zostaje wolne na pendrive czy cokolwiek. Koszt klawiatur jest kilkukrotnie niższy niż porównywalnie wygodnych od bardziej znanych globalnych marek jak Surface Keyboard od Microsoftu. Od lat używam w firmie na wszystkich stanowiskach,do tej pory zepsuły się dwie, więc awaryjność niestety jakaś jest, ale akceptowalna (to dwie klawiatury na 30 działających przez lata po 8 godzin dziennie a nawet po okazjonalnej wymianie na nowe to wciąż dużo niższy koszt niż chociażby wspomnianej Surface).
jeszcze

11.4.2013

Rzadko piszę opinię na jakiekolwiek produkty bo mam to gdzieś ale tej klawie należy się pochwała. Długo szukałem jakieś fajnej klawiatury która zastąpi mi wyspową klawiaturę w laptopie do której się przyzwyczaiłem. Często podłączam zewnętrzny monitor i wtedy wygodniej pisze mi się na osobnej klawiaturze. Naprawdę polecam wszystkim. Myślałem, że komentarze o niej są trochę wyolbrzymione ale to naprawdę kawał dobrej "blachy" (solidnie wykonana). Ma swoją wagę dzięki czemu trzyma się biurka a przyczepność gumek dodatkowo pomaga. Chcę również dodać coś swojego odnośnie wad które inni wymieniali:- Brak multimedialnych klawiszy - tak naprawdę kto z nich korzysta,miałem same multimedialne klawiatury a nie pamiętam kiedy w ogóle z nich korzystałem, skróty na pulpicie to najlepsze rozwiązanie :P- Głośność - obawiałem się nie wiadomo jakiego hałasu. Klawiatura musi mieć swoje brzmienie. A tu jest przyjemne "tykanie", polecam programistom ;)
jeszcze

27.1.2017

Bardzo dobra klawiatura, świetnie sprawdza się przy pracy. Napisałem na niej pracę inżynierską i bez problemu podołała. Do grania również się nadaje, ale nie testowałem jej pod kątem e-sportowym. Plus za standardowy układ bez udziwnień. Parę osób w komentarzach narzekało na hałas, ale moim zdaniem klawiatura nie wyróżnia się w tym względzie w porównaniu do innych klawiatur membranowych czy nożycowych. Od mechanicznych jest oczywiście dużo cichsza. Estetyka wyrobu również na wysokim poziomie, aczkolwiek lampki od numlocka itp. trochę nie pasują do całości.W cenie do 100 zł moim zdaniem lepszej klawiatury się nie znajdzie. Z resztą za więcej pieniędzy dostaje się głównie bajery,sam mechanizm klawiszy będzie taki sam. Ewentualnie można pomyśleć o klawiaturze mechanicznej, ale prawdę mówiąc testowałem taką przez pół roku (z przełącznikami Cherry Blue; niestety umarła zalana :( ) i nie widziałem szczególnego wzrostu ergonomii.
jeszcze

25.3.2019

Używam klawiatury dość intensywnie i przez wiele lat przewinęło się przez moje palce wiele egzemplarzy głównie firmy Logitech, ale również innych producentów. Jednak od kiedy trafiłem na A4TECH KV-300H przestałem dalej eksperymentować i szukać. To już mój trzeci egzemplarz tego modelu i uważam że to najlepsza klawiatura z jaką miałem do czynienia szczególnie za taką kwotę (87 zł). Niewielkie gabaryty brak wodotrysków i niepotrzebnych klawiszy, ,mocne nie odklejające się gumowe podkładki na spodzie. Niskie klawisze odsunięte od siebie, działające bardzo miękko, a jednocześnie precyzyjnie. Wielki plus za dwa dodatkowe porty USB po bokach. Tradycyjny układ klawiszy zarówno strzałki + klawisze home,page down itp oraz klasyczny układ klawiatury numerycznej. Ogólnie same plusy! Jedyny minus to zbyt szybkie zużywanie się klawisza spacji. Najczęściej w ten sposób klawiatura kończy swój żywot. Ale za te pieniądze i tak warto!
jeszcze

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności