logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Logitech G213 Prodigy (920008093). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Logitech G213 Prodigy (920008093).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Logitech G213 Prodigy (920008093) liczba opinii klientów wynosi 775, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 9, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Al liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 82, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Avans liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 84, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 49, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 91, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 16, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 331, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 118, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.5.2021

Klawiaturę mam już jakieś 4 lata. Mam zamówioną nową od steelseries, jednak nie dlatego że w tej od logitecha coś nie działa, po prostu chcę odświeżyć swój setup. Podczas tych wszyskich lat użytkowania nie było niczego co by mi przeszkadzało, choć może to kwestia tego, że za dużo od klawiatury nie oczekiwałam.Klawiatura jest bardzo cicha, wszystkie przyciski ładnie chodzą, i dopiero po tych czterech latach jeden z przycisków (lewy shift) trochę się czasem zacina. Podświetlenie jak na te czasy już raczej szału nie robi, jednak dalej ma jakieś tam opcje customizacji za pomocą softu dla mniej wymagających osób. Są przyciski multimedialne co oczywiście na plus. Osobiście korzystam jedynie z pauzowania muzyki,ale na pewno znajdą się osoby którym te pozostałe się również przysłużą. Wcześniej mi to nie przeszkadzało, jednak od jakiegoś czasu przeszkadza mi wielkość klawiatury, w pionowej linii od escape do lewego ctrl. Klawiatura ma na stałe przymocowaną podkładkę pod ręce, dodatkowo od klawiszy typu F1 do jej górnego końca jest dość sporo miejsca, i w moim przypadku kiedy korzystam z półki pod monitor aby mieć go wyżej jest to po prostu nie wygodne. Klawiatura zajmuje sporo miejsca i po prostu nie ma jak tego zmienić, więc warto wziąć to pod uwagę. Biurka też się zbyt dobrze nie trzyma. Mimo że osobiście mi się przy rozgrywce nie przesuwa, to jednak bardzo łatwo ją przestawić i komuś może to najzwyczajniej w świecie nie odpowiadać.Poza tym chyba nie mam się do czego więcej przyczepić. Podsumowując; klawiatura nie ma zbyt dużo opcji customizacji, biurka trzyma się stosunkowo słabo, podświetlenie RGB choć znikome to jest i cieszy oczy, przyciski mutlimedialne i tryb gry są jak najbardziej na plus, przyciski chodzą cicho i niezawodnie, ale niestety klawiatura zajmuje dość sporo miejsca na biurku.Poleciłabym raczej osobom które nie grają za dużo lub nie wymagają po prostu za dużo od klawiatury i szukają dobrego sprzętu na parę lat w stosunkowo niskiej cenie.
jeszcze

23.12.2019

Jeżeli ktoś lubi wysoki profil klawiszy, ale nie chce głośnego mechanika myślę, że klawiatura ta będzie idealna. Posiada klawisze multimedialne których niestety w większości klawiatur nie ma oraz podkładkę pod nadgarstek, której mi brakuje w innych klawiaturach zarówno membranowych jak i mechanicznych. Jest to zwykły kawałek plastiku więc nie można się spodziewać zbyt wiele, ale bardzo uprzyjemnia prace. Klawiatura posiada 4 strefy podświetlenia co może nie daje takiego efektu jak osobne podświetlanie każdego klawisza, ale w mojej opinii jest to w zupełności wystarczające. Klawisze bardzo przyjemne w dotyku i naciskają się świetnie, nawet w porównaniu do klawiatury pokroju Razer BlackWidow.Są także dosyć ciche w porównaniu do mojej wcześniej klawiatury mechanicznej, ale zestawiając ją z innymi membranowymi można zauważyć różnicę. Bardzo przydatny jest także przycisk do natychmiastowego wyłączenia/włączenia całego podświetlenia (np. przy oglądaniu filmu) oraz game mode służący do wyłączenia wcześniej ustawionych klawiszy. Jedynym minusem jest dziwny zapis niektórych znaków na klawiaturze, ale to raczej problem jedynie z moim urządzeniem (zamówiłem z amazon.de). Jak można zobaczyć na zdjęciu - niektóre znaki (takie jak @ i ") są pozamieniane, albo co dziwne przy cyfrze "4" jest zarówno znak dolara jak i euro. Klawiatura działa prawidłowo, ale czasem może być to trochę dezorientujące, ale nie będę tego dawał jako wadę ponieważ tak jak mówiłem jest to raczej problem tylko z moim urządzeniem.
jeszcze

7.4.2018

Posiadam klawiaturę już rok i mogę wystawić ocenę 4, ponieważ posiada ona kilka błędów, które mogły być lepsze. Poniżej je dokładnie opiszę.1. Niedemontowalna podpórka pod nadgarstki - tutaj producenci mogli zainwestować w demontowalną podpórkę, jednak tak się nie stało :/2. Głośność - jak na klawiaturę membranową, jest ona trochę głośna, lecz da się przyzwyczaić w końcu jest to produkt z mechanicznymi przyciskami NIE PRZEŁĄCZNIKAMI!3. Czyszczenie - producent mógł zainwestować trochę w czyszczenie, ponieważ metalowe konstrukcje towarzyszące klawiszom takim jak spacja czy enter są trudne do założenia.4. Wielkość - klawiatura jest trochę duża, mogłaby zostać pozbawiona bloku numerycznego,który jak na moje jest zbędny.5. Czcionka - czcionka jest jak dla mnie dobra, jednak niektórym domownikom korzystającym z tej klawiatury jest średnie, rzeczywiście czcionka mogła zostać lepiej wykonana.6. Funkcje - w klawiaturze mogły zostać zastosowane funkcje takie jak dodatkowe przyciski czy inne. W takiej cenie powinno być to normą.Poniżej wszystko wrzucam w wady i zalety.
jeszcze

Logitech okazał się tym czego szukałem dłuższy czas. Nie lubię strasznie typowych mechaników, bo są głośne, ciężko chodzą często, nie nadawały się jak dla mnie. Więc w końcu zacząłem testować membranówki róznych marek. Ostatecznie logitech trafił w punkt i został już i nie zmieniam. Klawiatura ma dosyć smukłą budowę co mi się podoba. Klawisze wysokie jak w mechaniku co jest samo w sobie OK, ale ważne że mają membrany, chodzą lekko i są ciche. Na precyzję naciskania narzekać raczej nie mam co, nie zdarza mi się nie wcisnąć przycisku. Podpórka to fajny dodatek, dopiero jak się zacznie używać klawiatury z nią to czuć różnicę po wielogodzinnych sesjach przed kompem. W dodatku ma świetne podświetletnie,sterowanie dźwiękiem z poziomu klawiatury, całość wygląda super i działa też świetnie. Ja bym teraz wybrałbym ponownie, szczególnie przy tej przecenie to nic innego się nie umywało z klawiatur które testowałem
jeszcze

Po roku użytkowania mogę powiedzieć, że klawiatura jest i spisuje się rewelacyjnie. Dla mnie ogromnym plusem jest masa klawiatury (1 kg). Wpływa to na jej stabilność w trakcie użytkowania zarówno w codziennej pracy jak i grania. Jakość wykonania klawiszy jest bardzo dobra i są przyjemne w dotyku. Klawisze są duże i znaki na nich są dobrze widoczne, co z kolei przekłada się na szybkość i poprawność pisania. Co do podświetlenia to bardzo ułatwia pracę. Wodoodporność (mierzona przez producenta na rozlanie 60 ml bezpośrednio na klawiaturę) sprawia, że czyszczenie klawiatury nie stanowi wyzwania. I ta cena. Strzał w dziesiątkę. Realizacja zamówienia była szybka i sprawa a kurier bardzo uprzejmy.Opakowanie nie nosiło żadnych śladów, które mogą być wynikiem normalnych czynności przewozowych.
jeszcze

29.11.2021

Korzystam z klawiatury już miesiąc i jak na razie wszystko OK. Kilka razy miałem jednak wrażenie, że klawisze nie reagują na nacisk. Dobrze się na niej pisze, choć korzystam z niej najczęściej do grania. W jednej z recenzji spotkałem się z zarzutem, że jest lekka i łatwo ją przesunąć. Moim zdaniem zarówno waga, jak i gumowe podkładki stabilnie trzymają ją na biurku. Przydałoby się trzecie podparcie na środku, gdyż lekko ugina się pod naciskiem. Trochę irytują w nocy oczobitne ledy od capslock, numlock czy też scrollock. Na zdjęciu włączony również klawisz game mode. Dzięki programowi Logitech G HUB można się trochę pobawić z ustawieniami oświetlenia klawiszy.Po miesiącu ustawiłem jeden schemat i nie zmieniam ;)Ogólnie zakup uważam za udany. Jest to moja pierwsza klawiatura RGB.
jeszcze

18.1.2021

Pierwszorzędny sprzęt. Kupiłem ją do pracy, ponieważ odpowiadał mi układ, nic więcej. Zaskoczyłem się pozytywnie bardzo przyjemną, satynową powłoką klawiszy i dość ostrymi krawędziami klawiszy ułatwiającymi bezwzrokową nawigację dla mniej zaawansowanych mistrzów klawiatury ;)Kliki słyszalne, ale miękkie, nadaje się nawet do większego biura, w mniejszym pomieszczeniu może przeszkadzać już sąsiadom, ale z pewnością nie jest ona głośna, powiedziałbym że umiarkowana.Dla osoby przyzwyczajonej do korzystania z membranówki dla graczy Steelseries Merc, przeskok był satysfakcjonujący jeśli chodzi o standardowe klawisze, ale profil nowych klawiatur jest dość wysoki i ostry, co mnie osobiście trochę przeskadza.Nie na tyle jednak, żeby obniżyć ocenę.
jeszcze

20.1.2021

Wszędzie na zdjęciach jak i w opisie produktu przedstawiony jest układ US z poziomym enterem ( czyli taki układ na jakim mi zależało). Zamiast tego dostałem wersję z tym dużym, badziewnym enterem. Dodatkowo coś jest nie tak z Shiftem. W pewnej grze aby szybciej biec trzeba PRZYTRZYMAĆ klawisz shift. Z jakiegoś niewiadomego powodu shift potrafi przerwać pracę podczas jego dłuższego wciśnięcia. Problem znika gdy się go MOCNO dociśnie paluchem, ale nie o to chodzi aby się człowiek siłował z klawiszem. Made in China mówi samo za siebie. Jeśli to jest pojedynczy przypadek to klawiaturę polecam, tym bardziej, że ciężko o dobre, gamingowe "membranówki". Co do sklepu to wszystko załątwione fachowo.

1.9.2020

Ocena po ponad roku użytkowania. Ogólnie klawiatura solidnie wykonana i wygodna. Duży i dość długi przewód to też plus. Klawisze są ciut głośne ale mi to nie przeszkadza, czuć, że klawisz wcisneliśmy :) Szkoda , że podświetlenia nie można na stałe wyłączyć mechanicznie.Niestety trwałość nie jest mocną cechą albo miałem pecha - dziś ma do mnie dojechać nowa sztuka bo w klawie CTRL po roku nagle zaczął nei zawsze załapywać. Plus dla Morele za szybkei załatwienie sprawy (tydzień).Obecny sprzęt to nie to co kiedyś... do tej pory mam MX518, która ma z 20 lat i działa idealnie... grałem na niej jeszcze za czasów q3 w roku 2000 :DKlawie daje 4 za te awarie odejmuje gwiazdę...

25.11.2020

Klawiatura robi fajne wrażenie - bardzo subtelne podświetlenie (nie rzuca się za bardzo w oczy, a jedynie podkreśla całokształt klawiatury). Przełączniki chodzą i brzmią bardziej jak w klawiaturze mechanicznej, niżeli membranowej, wiec tutaj trzeba brać pod lupkę opis, że są to przełączniki "membranowe". Oczywiście nie są aż tak głośne jak mechaniczne, chociaż podejrzewam, że niektóre mechaniki z wyższej półki mogą być nawet cichsze niż ta klawiatura (np. przełączniki mx silent). Jedyna rzecz, do której mógłbym się przyczepić, to ogrom klawiatury. Jest ona po prostu bardzo duża - ma duże ramki po bokach i z góry oraz sam podłokietnik jest spory - trzeba mieć to na uwadze.

29.5.2019

Długo zastanawiałem się nad wyborem klawiatury. Lubię sobie czasem pograć, a poza tym jestem studentem informatyki w związju z czym potrzebowałem dobrego sprzętu. Logitech G213 Prodigy jest dobrą klawiaturą. Ma podświetlane klawisze, szybki czas reakcji i wszystkie niezbędne klawisze. Daję ocenę 4.5 ze względu na głośną, jak dla mnie, pracę klawiszy. Cena też mogła by być niższa, ale jak patrzę na konkurencję to i tak nie jest zła. Poprzednio miałem klawiaturę Modecom, która często miała problemy z prawidłowym działaniem, zawieszały się klawisze (2, w, s, x), co bardzo przeszkadzało w pisaniu. Na obecnej klawiaturze żadnych problemów nie ma, dlatego ją polecam.

30.10.2018

Witam,Klawiatura jest zdecydowanie godna polecenia. Jest w prawdzie dosyć duża ale dzięki temu wszystkie klawisze są na swoim miejscu i nie wciśniemy przez przypadek czegoś innego niż chcieliśmy. Mamy tutaj długi lewy shift i duży enter. Podświetlenie także zasługuje na duży plus i nieprawdą jest jakoby pod dużym kątem było niewyraźne. Dźwięk klawiszy przyjemny i na pewno nie za głośny. W ogólnym rozrachunku klawa zasługuje na 5. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. To kolejny produkt logitecha, który posiadam i po raz kolejny przekonałem się, że ta firma prezentuje najwyższy poziom.Obsługa Media Markt w Białymstoku też na plus.

Bardzo dobra klawiatura, świetny wyczuwalny skok klawiszy, miękko i płynnie działa. Dobre dodatkowe klawisze multimedialne, przydatne oraz dedykowany przycisk wyłączania podświetlania klawiatury. Mały minusik za brak możliwości podświetlania pojedynczych klawiszy, jest podzielona na parę stref w których można zapalić jeden kolor wszystkich klawiszy. W porównaniu do klawiatur mechanicznych jest wręcz cicha ;) Jeszcze jedno, zostają na niej odciski palców, powierzchnia klawiszy jest bardzo delikatnie matowa i zbiera odciski palców. Poza tymi drobnostkami jest super, jestem zadowolony, mam ją od paru miesięcy.

9.4.2020

Kupiłem tą klawiaturę dla mojego synka, który gra głównie w gry i okazuje się, że ta klawiaturka nadaje się również do zręcznego pisania tekstów. W obecnej sytuacji "pożyczam" sobie ją do wykonywania swojej pracy zdalnie. Zaskoczyła mnie czytelność klawiszy, dobra widoczność w nocy, ponieważ klawisze mają regulacje podświetlenia. Przy okazji za pomocą oprogramowania producenta można ustawić wiele ciekawych parametrów. Klawiatura posiada też klawisze funkcyjne i multimedialne, co na pewno ułatwia pracę i obsługę multimediów. Zamierzam kupić kolejną żeby nie było ciągłej wojny o użytkowanie tego produktu.

9.4.2020

Kupiłem tą klawiaturę dla mojego synka, który gra głównie w gry i okazuje się, że ta klawiaturka nadaje się również do zręcznego pisania tekstów. W obecnej sytuacji "pożyczam" sobie ją do wykonywania swojej pracy zdalnie. Zaskoczyła mnie czyleność klawiszy, dobra widoczność w nocy, ponieważ klawisze mają regulacje podświetlenia. Przy okazji za pomocą oprogramowania producenta można ustawić wiele ciekawych parametrów. Klawiatura posiada też klawisze funkcyjne i multimedialne, co na pewno ułatwia pracę i obsługę multimediów. Zamierzam kupić kolejną żeby nie było ciągłej wojny o użytkowanie tego produktu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności