logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie A4Tech V-TRACK 2.4G 7100N RF nano (A4TKLA41220). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu A4Tech V-TRACK 2.4G 7100N RF nano (A4TKLA41220).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu A4Tech V-TRACK 2.4G 7100N RF nano (A4TKLA41220) liczba opinii klientów wynosi 43, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 3.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 15, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.5.2015

Jak dla mnie klawiatura w tej cenie jest bardzo dobra, ma średni skok klawiszy. Co do myszki: niektórzy piszą, że denerwujące jest jej wybudzanie za pomocą wciśnięcia klawisza. Da się to zmienić - producent na swojej stronie udostępnia świetnie oprogramowanie 16inOne, które umożliwia min. zmianę ustawień myszki (wybudzanie za pomocą samego poruszenia nią) czy mierzenie poziomu baterii w klawiaturze i myszce (przydatne, bo nie mają diod), ustawianie DPI (4 czułości do wyboru) itd. Tyle tylko, że program ten nie instaluje się wraz ze sterownikiem, trzeba go pobrać oddzielnie.Słowem - udany sprzęt, a do tego bardzo konfigurowalny. Co do zasięgu niestety nie mogę się wypowiedzieć,bo używam zestawu wraz z laptopem, ale producent dołącza niewielki przedłużacz do komputerów stacjonarnych (tak, by odbiornik można było umieścić np. na obudowie komputera, a nie z tyłu niego).
jeszcze

Klawiatura ogólnie niezła za tę cenę, niestety nie sposób dostać się przy jej pomocy do BIOSU, przynajmniej w moim 10-letnim gracie. Muszę wiec używać zwykłej, żeby tam wejść,. Na szczęście poruszać się w nim mogę już bezprzewodowo. Za tę niedogodność - Jedna gwiazdka mniej W zasadzie za brak sygnalizacji ledowej CAPS- i NUM-Locka należałoby odjąć kolejną, ale tego nie uczynię, bo wiedziałem o tym przed zakupem. Mysz w miarę precyzyjna okazjonalnie się przycina, ale nie ma tragedii.

20.5.2020

Dobry układ i wielkość klawiszy. Działanie jak stare klasyczne gumkowe Chicony. Mysz ma rewelacyjnie wygodny kształt i działa na białym stole gdzie nie działała myszka Logitecha. Niestety potrafi sporadycznie sama "puścić" przeciągany obiekt. klawiatura tez nie jest jakaś mega precyzyjna i potrafi mi czasem zgubić literkę.Jednak stosunek jakość/cena na 5+.

21.10.2013

Klasyczny układ klawiatury bez żadnych debilnych wynalazków typu "esc" w innym miejscu lub krótki"shift". Mechanicznie w porządku jak wszystkich produktów A4Tech, które używałem. Dobrze wyprofilowana myszka. Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Jak ktos nie szuka cudów i jest oszczędny to w sam raz.

3.12.2021

Używałem starszą wersję tego zestawu, mam nadzieję, że nowy zestaw przeżyje w chwale równie tyle co stary :P . Klawiatura z 5 x zalana Pepsi, Whisky i czym tam jeszcze, myszka fruwająca kilka razy... bo baterie siadały... Ale co tam, Z nowej klawiatury pisze się zaebyście :) . Ku chwale ojczyzny!

Muszę (z satysfakcją) odszczekać mój poprzedni wpis o tym, że nie można dostać się przy pomocy tej klawiatury do BIOSU. Otóż można, pod warunkiem, że się najpierw uaktywni opcję obsługi klawiatury USB w BIOS-ie. Przepraszam za zamieszanie wszystkich zainteresowanych.

28.10.2021

Bardzo przyjemna klawiatura. Skok średni - wyższy niż w klawiaturach laptopowych, niższy niż w klasycznej klawiaturze. Lekko "gąbczasty", nie za bardzo, taki w sam raz. Myszka dobrze leży w dłoni. Super, że są diody informujące o statusie np caps locka.

29.4.2013

Wszystko działa jak należy. Duży zasięg.Wady: Mysz się dość szybko wyłącza kiedy jej nie używamy, aby się włączyła ponownie trzeba wcisnąć dowolny przycisk co na dłuższą metę jest nieco uciążliwe.

18.9.2021

Zasadniczo jest ok. Myszka trochę tandetna. Mógłby być tańszy, ale przynajmniej klawisze mają normalne rozmiary, a nie skrócony SHIFT jak w Logitechu, albo skrócona spacja jak w Dellach

18.6.2019

Bardzo dobra, jakość wykonania (faktycznie jest lepiej niż na zdjęciach). Myszka wygodna i dobrze leży w dłoni. Zasięg ok u mnie z 5 m zero przycinania. Polecam.

8.9.2021

Myszka super wygodna, klawiatura trochę "miękka", ale nie ma tragedii. Jak ktoś nie lubi się zbytnio wysilać przy pisaniu to w sam raz!

Obecnie korzystam z niej w biurze i wystarcza mi z powodzeniem, niedrogi komplecik a wytrzymały sprzęcik jest.

za te pieniądze dobra opcja - klawiatura nie ściera się, ma dobry skok klawiszy, do tego wygodna myszka

30.9.2021

najlepsza klawiatura, jedyna na której da się pisać jak ktoś się przyzwyczaił do tych z thinkpadów

19.3.2020

Działa jak powinno. Komputer pod biurkiem, więc blisko nadajnika, ale w komplecie jest przedłuzka

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności