logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Accura Artesia (ACCK1408). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Accura Artesia (ACCK1408).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Accura Artesia (ACCK1408) liczba opinii klientów wynosi 55, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 42, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

fantastyczna klawiatura klasy Lenovo Thinkpada (jakość wykonania klawiszy, podświetlenie jak w moim Lenovo Legion), klasyczny rozkład - klawisze funkcyjne rozdzielone co 4, grupa 6 klawiszy (Insert, Delete itd.) też w klasycznym rozkładzie, podobnie 3 klawisze (z Print Screen). klik jest twardzszy niż w Thinkpadzie, ale to dobry kompromis między klawiaturą membranową i mechaniczną. klawisze solidnie załapują bez problemów bez względu na miejsce wciśnięcia. wygodne specjalne użycie klawiszy funkcyjnych, np. wyłączenie dźwięku działa po wciśnięciu jednocześnie pojedynczej kombinacji Fn i F4 - nie trzeba przełączać całej klawiatury na tryb specjalny/funkcyjny. ogólnie bardzo polecam do celów biznesowych,z przewagą pisania (programiści, autorzy treści itd.) klawiaturę kupiłem od Komputronika przez Allegro i używam od kilku godzin, ale już mogę powiedzieć, że jak na swoją cenę jest rewelacyjna. 2 lata gwarancji też powiększają zaufanie do produktu.
jeszcze

17.11.2020

fantastyczna klawiatura klasy Lenovo Thinkpada (jakość wykonania klawiszy, podświetlenie jak w moim Lenovo Legion), klasyczny rozkład - klawisze funkcyjne rozdzielone co 4, grupa 6 klawiszy (Insert, Delete itd.) też w klasycznym rozkładzie, podobnie 3 klawisze (z Print Screen). klik jest twardzszy niż w Thinkpadzie, ale to dobry kompromis między klawiaturą membranową i mechaniczną. klawisze solidnie załapują bez problemów bez względu na miejsce wciśnięcia. wygodne specjalne użycie klawiszy funkcyjnych, np. wyłączenie dźwięku działa po wciśnięciu jednocześnie pojedynczej kombinacji Fn i F4 - nie trzeba przełączać całej klawiatury na tryb specjalny/funkcyjny. ogólnie bardzo polecam do celów biznesowych,z przewagą pisania (programiści, autorzy treści itd.
jeszcze

1.11.2021

Klawiatury używam od 2,5 miesięcy. Z wyglądu jest trochę tania i plastikowa, ale wygodna w użytkowaniu: płaski profil i niski skok - tak jak lubię. Podświetlenie - rewelacja, takie chciałam. Natomiast jedną gwiazdkę odejmuję za działanie prawego shiftu - trudniej wchodzi naciskany z lewej strony (a właśnie tam najczęściej trafiam podczas pisania), pewnie dlatego, że niepotrzebnie jest taki duży (ma szerokość 3 pojedynczych klawiszy). Poza tym mój Asus all-in-one zyskał dzięki tej klawiaturze nowy "ficzer": po włączeniu bądź wyłączeniu lampki biurkowej, która jest podłączona do tej samej listwy zasilającej co komputer - wychodzi ze stanu uśpienia. Sprawdziłam,że to na pewno powoduje ta klawiatura.
jeszcze

28.1.2021

Korzystam od dwóch miesięcy (niecodziennie i ze zmienną intensywnością). Cicha, przyjemnie się z nią pracuje, dostępne są klawisze funkcyjne i dobrze wygląda. Podświetlenie to przydatna funkcja. Z jakiegoś powodu prawy ślizgacz ma mniejszy opór, przez co klawiatura nie równo przesuwa się po blacie.Ocena produktu obniżona, ponieważ z dwóch klawiszy zaczęła złazić farba - cóż, w tej cenie nie należało się spodziewać produktu z najwyższej półki, szczególnie, że klawiatura została wyprodukowana w Chinach.

Dobra klawa, nie ma tragedii (na co wskazywałaby cena ; ) Podświetlenie piękne, chłodne - nieintruzywne, naprawdę, brakuje wysokiej jakości klawiatur z takim podświetleniem. Plastik mógłby być mniej fantastik (ale nie jest świecący, za co plus). Ogólnie dobrze się pisze, choć jest troszkę wysoka (całościowo). Ogólnie w tej cenie - bardzo dobra rzecz. Klawisze troszkę udają mechaniczne (klikotanie i nie tak niski skok jak by się wydawało). W sumie polecam, a co!

Używam klawiaturę głównie do pracy i sprawdza się w porządku, ogólnie bez problemów z wyjątkiem ogarnięcia podświetlenia, po podłączeniu mogłem tylko włączyć podświetlenie pulsujące, ostatecznie wyłączenie klawiszy funkcyjnych w DOSie rozwiązało problem (laptop Dell), ale na innym sprzęcie zadział restart z klawiaturą podłączoną do portu. Włączenie podświetlenia - Fn+settings (zębatka) lub Fn+F12, zmiana jasności podświetlenia Fn+page down/page up

9.9.2021

Wyjątkowo elegancki produkt przyjemny w użytkowaniu. Podświetlenie idealnie pasuje do mojego Lenovo legion y530.Z przesiadki z większej klawiatury trzeba się przyzwyczaić do mniejszego rozmiaru.Daje 4 gwiazdki zamiast 5 bo prawy Shift przycina się jak naciska się go po jego lewej stronie. Pewnie wada konkretnego produktu.W tej cenie miałem i lepsze i gorsze klawiatury. Ogólnie polecam.

Dziwna sprawa, ale nie jestem w stanie uruchomić klawisza funkcyjnego, który mi działa jako klawisz Windows (otwiera menu start). Bez funkcyjnego nie da się odpalić podświetlenia klawiatury. Mam spore doświadczenie z komputerami, ale tego zadania nie jestem w stanie przeskoczyć. Chyba wymienię na coś innego.

12.11.2021

Byłaby lepsza gdyby klawisze nie były płaskie ale trochę wklęsłe i cichsze, choć przyznaję że nie jest aż tak głośna. Jest nierównomiernie podświetlona, pośrodku jest najlepiej ale na skrajnych częściach jest już słabiej. Mimo to jestem zadowolony z zakupu. Dobry stosunek cena/jakość.

18.12.2020

Zależało mi na taniej podświetlanej klawiaturze. Pod tym względem jestem zadowolony i to bardzo ( można nawet ustawić poziom podświetlenia). Klawiatura mechaniczna , więc słychać klikanie , ale coś kosztem czegoś . Ogólnie bardzo na plus . Polecam

Za tę cenę jest rewelacyjna. Podświetlenie nie jest idealne, ale wystarczające do pracy, a wykonanie bardzo dobre. Niestety przyzwyczajony do droższych klawiatur niskoprofilowych trudno było mi się do niej przyzwyczaić. Warto było spróbować :-)

2.11.2021

Tak dokładnie o to mi chodziło. Niski profil klawiszy, regulowane podświetlenie, oraz brak durnego klawisza fn tam gdzie ma być Ctrl. Klawisze mogły by być bardziej miękkie ale w tej cenie to nie szalejmy znowu. W tej cenie to super wybór.

19.1.2022

Za tą cenę trudno oczekiwać dużo, jednak klawiatura spełnia świetnie swoje zadanie i jest bardzo dobrze wykonana. Niestety jak dla mnie plastik jest tak obrzydliwie "plastikowy" że kompletnie odechciewa mi się z niej korzystać

9.11.2020

Wszytsko OK, poza tym, że klawisze troche za bardzo stukają, mogłyby chodzić ciszej. Natomiast białe podświetlenie, regulaja mocy podświetlenia na 3 poziomach, szybkośc reakcji kalwiszy na plus.

Jak za swoją cenę naprawdę świetna klawiatura - pisze się na niej wygodnie, rzadko spotykane w zewnętrznych klawiaturach podświetlenie to również ogromna zaleta

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności