logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Acer Nitro UK Czarna (NPKBD10001). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Acer Nitro UK Czarna (NPKBD10001).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Acer Nitro UK Czarna (NPKBD10001) liczba opinii klientów wynosi 6, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.4.2021

Układ klawiatury różni się od tego przedstawionego na zdjęciach. Krótki shitf, dwa klawisze "\", małpa choć jest pod "2", to oznaczona jest z prawej strony klawiatury. Podobnie znak hash, który na klawiszu 3 jest opisany znakiem funta brytujskiego. Nie da się całkowicie wyłączyć oświetlenia led na stałe, ponieważ podczas restartu lub uruchomienia komputera włącza się na nowo. Kupiłem tę klawiaturę w promocji za 55 zł, więc biorąc pod uwagę ilość wad do jakości, jestem zadowolony.

4.8.2021

Klawiatura świetnie się sprawuje, krótki shift jest idealnie dopasowany (przynajmniej w moim przypadku) do dłoni. Klawisze są podświetlane a klawisze W, A, S oraz D są oznaczone na czerwono. Można jeszcze dla lepszego efektu dokupić myszkę, także z serii nitro.

22.4.2021

Na zdjęciu duży shift, w rzeczywistości krótki - jedno z najgłupszych rozwiązań w klawiaturach. Jeśli komuś to nie przeszkadza, to fajna membrana w tym budżecie.

16.4.2021

Dobrze komponuje sie z seria acer nitro, wyjade sie solidna, ladnie podswietlona, przy tej cenie super

26.7.2021

Wszystko ok, oprócz lewgo klawisza Shitf, jest krótszy niż na zdjęciu opakowania.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności