logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie APPLE EARPODS SLUCHAWKI iPHONE iPAD iPOD PILOT MIC (OEM000206). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu APPLE EARPODS SLUCHAWKI iPHONE iPAD iPOD PILOT MIC (OEM000206).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu APPLE EARPODS SLUCHAWKI iPHONE iPAD iPOD PILOT MIC (OEM000206) liczba opinii klientów wynosi 315, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 314, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 0. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

23.2.2022

Buty na zdjęciu wydają się niebiesko szare a w rzeczywistości są takie jak w opisie: czarno szare. Średnio lekkie, twarde, nieco sztywne, nad kostkę. Rzep zdaje się słabo trzymać ale dopiero po czasie wyjdzie jego przydatność i żywotność. Dużym plusem jest zamek co pozwala je raz zasznurować a kolejne montaże obuwia na stopę są znacznie szybsze. Materiału wokół kostki mogłoby być mniej - sznurówki mam zaciśnięte na maxa - oczko przy oczku. W tej cenie konkurencją są buty "szmaciane" o zapięciu na pokrętło, na pewno lepsze na miasto niż te ale jak mam drzeć stopą o asfalt to wolę butami ze skóry niż siatką meshową. Może producent poszerzy swoją ofertę o jakąś wersję kompromisową - przeznaczoną głównie na miasto.Serduszko się cieszy, że wspieram polską firmę :)
jeszcze

25.4.2020

Kupiłem, bo identyczne miałem fabrycznie z iPhone 6 i świetnie nadawały się również do słuchania muzyki. Oczywiście przetestowałem czy nie mam do czynienia z imitacją (wizualnie i dotykowo są nie do odróżnienia). Dźwiękowo zdają się grać nieco "twardziej" i nieco ciszej - ale są to różnice na granicy percepcji, typowe zresztą dla nowych "nierozegranych" jeszcze słuchawek (te wcześniejsze były od nowości mocno "katowane"). Dla mnie jest to zatem produkt identyczny z oryginałem. Chyba kupię jeszcze jedne :)

13.5.2020

Przyrównałem je do oryginalnych słuchawek od Appla, aczkolwiek zużyte już znacząco i... niewidzialne ze słuchawki do tego stopnia się zużywają :D Dźwięk z tych jest, wyraźny, dobry bass, dobre wygłuszenie i przede wszystkim na najwyższym stopniu głośności grają BARDZO głośno. Zdecydowanie to oryginały (to żodyn ŻODYN! płatny komentarz, amen)

3.5.2020

Prawdopodobnie słuchawki oryginalne (prawdopodobnie bo znam możliwości podrabiaczy PRC), ale nawet jeżeli nie są to jakość dźwięku jest jak w fabrycznych. Wszystko działa tak jak powinno. Moje słuchawki po około 3 latach wyszły z eksploatacji, mam nadzieję, że te również będą długo służyć. Polecam każdemu

1.7.2020

Działają bardzo dobrze. Bardzo podobne do prawdziwych iPhonowskich. Drobne wady: Kabel jest sztywniejszy w porównaniu z oryginałem. Długość kable nie jest w 100% dopasowana do pudełka, po nawijaniu (doskonale umiem pakować słuchawki do pudełka) ciężko jest zamknąć pudełko.

29.9.2020

Używam ich już od dwóch miesięcy i działają bez zarzutów. Nie wiem czy lepsze od tych oryginalnych, ale zdecydowanie spełniają swoją funkcję. Jestem z nich bardzo zadowolona. Jeżeli kolejna para przestanie mi działać (oby nie za szybko), to na pewno kupiłabym je ponownie.

27.5.2020

Bardzo dobre słuchawki, wyglądają na oryginalne! Dźwięk super, kabel się nie zagina podczas zwijania, bez problemu działają z telefonem bez potrzeby łączenia się przez bluetoothem czy instalowania jakiegokolwiek oprogramowania. Zdecydowanie polecam!

20.12.2021

Słuchawki przewodowe mają swoje zalety. Wykorzystuję je w samochodzie, lepiej w takich zarządza się telekonferencjami gdy wdawaniam się niż gdy wykorzystuje połączenie online. Mniej zbierają szumy niż bajerancka i droga instalacja bezprzewodowa.

25.3.2022

Słuchawki bardzo dobre. Tylko trzeba trafić na oryginalne bo te najtańsze do 80 zł to są podróbki które momentami trudno odróżnić. Warto kupować takie słuchawki w autoryzowanym punkcie aby mieć pewność ich oryginalności.

15.6.2020

Słuchawki bardzo fajne, dźwięk jak dla mnie wyśmienity. Bass jest bardzo mocny, dobry dla uszu. Słuchawki pozwaląją "odciąć się" od świata zewnętrznego. Bardzo fajna cena i dźwięk więc polecam każdemu bez wyjątku.

22.4.2020

Wszystko super, moje poprzednie słuchawki oryginalne z pudełka telefonu wytrzymały ze mną trzy lata. Chciałam mieć takie same, a dostałam jeszcze lepsze! Dźwięk boski, basy, dopasowanie słuchawki do uszu

30.5.2020

Mam wątpliwości co do oryginalności słuchawek, bo kabelek jest sporo cieńszy i delikatniejszy od oryginałów kupionych wraz z telefonem. Ale działają wyśmienicie.

19.3.2021

Nie jestem znawcą tematu, ale jak na moje ucho to nie ma różnicy w dźwięku i wyglądzie pomiędzy oryginalnymi, a tym co dostałam. Jestem bardzo zadowolona!

17.10.2021

Za tą cenę trudno spodziewać się oryginału. To raczej porządna podróbka.Narazie działają poprawnie. Zajakis czas trzeba będzie kupić kolejne

30.6.2020

Słuchawki prawie jak oryginalne, ale jednak słychać ze odbiega od oryginału. Wcześniejsze miałam oryginalne i słyszę zdecydowanie różnice

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności