logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie BASEUS KABEL CAFULE (TYPU C 0 5 M) CZERWONO CZARNY 3A. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu BASEUS KABEL CAFULE (TYPU C 0 5 M) CZERWONO CZARNY 3A.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu BASEUS KABEL CAFULE (TYPU C 0 5 M) CZERWONO CZARNY 3A liczba opinii klientów wynosi 263, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 256, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.8.2021

Wysoka jakość wyknoania, obsługuje szybki i superszybkie ładowanie. Potrzebowałem krótki kabelek, żeby nie plątał się w samochodzie i ten właśnie taki jest. Dobry zakup. Ogólnie Baseus robi dobre rzeczy w wysokim standardzie wykonania i wysokiej jakości.

22.11.2021

kabel dobrej jakości, używam w samochodzie do AndroidAuto i ładowania - wszystko działa bez problemu. Z innymi kablami (z marketu) bywało róźnie, a cena podobna. Kabel 0.5m z rzepem jest OK do samochodu - nadmiar kabla się nie płacze.

11.12.2020

Bardzo fajny, długi, nie plączący się kabel. Dużym plusem są dobrze wykonane końcówki z długim zabezpieczeniem złącza końcówka-przewód, dzięki czemu mamy pewność, że przewód nie złamie się w miejscu newralgicznym.

26.1.2021

Mój Ty Boże! Matka dostała kabel bez okazji i teraz nie korzysta z niczego innego podczas ładowania telefonu, czasami nawet nie korzysta z kostki - kabel wkłada bezpośrednio do gniazdka!

25.3.2020

Najwyższej jakości przewód do iPhone. Markę poleciły mi osoby, które również kupowały setki różnych kabli do swoich telefonów (kto ma iphone ten wie) i ten okazał się niezniszczalny.

13.8.2020

Produkt wydaje się być solidny i dobrze wykonany. Z pewnością jest poręczny - świadomie wybrałem taką długość. Na razie zbyt krótki okres użytkowania, aby znaleźć jakiej wady.

4.3.2021

Bardzo dobra jakość. Kolejny kabel z tej firmy - rok używania i bez problemów. Inne chińskie odpowiedniki sprawiają problemy już po 1-2 miesiącach użytkowania.

23.7.2020

Dobry jakościowo kabel USB C obsługujący ładowanie QC 3.0, czyli spokojnie można ładować telefon napięciem 9V. Odpowiednia długość do samochodu. Polecam.

24.2.2021

Dzięki dobrej jakości kablowi udało mi się wreszcie uruchomić Android Auto w samochodzie. Na zwykłym kablu od ładowarki nie dało rady.

26.7.2020

Długość idealna w samochodzie (od ładowarki do uchwytu), dość sztywny (tzn. solidny) oplot. Przewodzi pełny prąd mojej ładowarki 3A

10.8.2020

Działa jak należy. Do kabla dołączona jest opaska na rzep. Nie każdemu się ona przyda, ale mnie akurat tak, więc uważam że to plus

11.9.2021

Bardzo dobry kabel, sztywny, o długości odpowiedniej do tego, żeby telefon sobie spokojnie leżał bez niepotrzebnego platania się

31.8.2021

bardzo dobry przewód - gruby, nie załamuje się, nie plącze, szybko ładuje, wtyki idealnie są "wbite" na swoje miejsce

30.12.2020

Fajny kabel, odpowiedniej długości do samochodu. Obsługuje funkcje szybkiego ładowania. Dobrze wykonany.

17.7.2020

dobra jakość, napięcie ładowania mierzone miernikiem jest na tym kablu wyższe niż u taniej konkurencji

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności