logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Samsung Adapter USB-C - Jack 3,5mm Czarny (EE-UC10JUBE). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Samsung Adapter USB-C - Jack 3,5mm Czarny (EE-UC10JUBE).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Samsung Adapter USB-C - Jack 3,5mm Czarny (EE-UC10JUBE) liczba opinii klientów wynosi 454, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.1.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 454, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

14.2.2021

Przy całym zamieszaniu z przejściówkami USB-C do Jack, a sczególnie w przypadku serii Galaxy S21, gdzie takowej brak w zestawie, to chyba rozsądny wybór - na pewno będzie działać i jakość powinna być ok. Wg niektórych recenzji DACi wbudowane w starsze telefony Samsunga jednak reprezentowały lepszą jakość, ale ciężko jest mi to stwierdzić. Alternatywne produkty "z wyższej półki" potrafią kosztować po kilkaset złotych, czasem obsługa mikrofonu jest pominięta. Jedyna widoczna wada tego produktu to fakt, że kabel wychodzi prosto, co niweluje bardzo wygodną zaletę moich słuchawek - kątowe złącze Jack.

21.5.2022

Działa z Samsungiem S20FE 5G. Ma wbudowany preamp, który wpływa na brzmienie słuchawek. Czy na lepsze to kwestia gustu. Najbardziej odczuwalna jest zmiana w basach. Są potężniejsze. UWAGA: przy moich słuchawkach Rock Space Obidian (polecam) stosując tę przejściówkę nie działa mikrofon i przyciski sterujące. Nie wiem jak przy innych.

29.4.2021

Najdroższa przejściówka, jaką kupiłem w swoim życiu, czyli stosunek ceny do jakości/funkcji tragiczny. Kawałek kabla może tyle kosztować? Może, tylko dlaczego? Czyżby jakaś kosmiczna technologia? Nie! To typowy efekt strategii marketingowej firmy, słabo działa z innymi słuchawkami niż tego samego producenta (system zabezpieczeń).

24.3.2021

Świetne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać ze słuchawek przewodowych. Na szczęście pomimo braku gniazda słuchawkowego w nowych Samsungach, została stworzona ta przejściówka, która powoduje, że znowu można się poczuć tak jakby wspomniane gniazdo było w telefonie. W 100 % spełnia swoje zadanie. Polecam

26.7.2021

Adapter działa bez zarzutu z moim Samsungiem S21. Obsługuje zarówno same słuchawki jak i słuchawki z mikrofonem.Można nawiązywać połączenia od i do podczas słuchania muzyki; na czas rozmowy muzyka zostaje wstrzymana. Czyli adapter adoptuje wszystkie niezbędne funkcje telefonu i przewodowych słuchawek

7.8.2022

Czy to oryginał, czy może podróbka, nie ma dla mnie znaczenia. Przed zakupem oczywiście przeglądałam opinie, żeby dowiedziec się, czy zadziała z moim telefonem. Działa bez zarzutu z Galaxy s20 fe. Po dostosowaniu swoich preferencji w equalizerze odtwarzacza jest wszystko jak trzeba. Mikrofon również

11.1.2022

przejściówka działa dobrze ale jak się nią troszke ruszy to dźwięk w słuchawkach troche zaczyna trzeszczeć, pierwsze wrażenie jak weźmie się przejściówka do rąk to że zaraz się rozleci taki delikatny ten kabelek jest ,także nie wróże mu świetlanej przyszłości no ale może miło się rozczaruje

14.1.2022

Działa z S21 (SM-G991B/DS). Niestety po podłączeniu zwykłych słuchawek (bez mikrofonu) wyłącza mikrofon wbudowany w telefon, co sprawia że niemożliwe jest prowadzenie rozmowy. Do słuchania muzyki lub oglądania streamingu sprawdza się znakomicie.

17.12.2020

Jedna z lepszych przejściówek w tej cenie myśle że sprawdzi się nie tylko w Samsungach, jej jakość jest ponad przeciętna i jeśli ktoś nie jest audiofilem a lubi dobry dźwięk i nie chce przepłacać to w sam raz a nawet powyżej normy w tej cenie

16.7.2020

Adapter jest oryginalny. trochę cienki kabelek co może skutkować szybkim zużyciem. Kabel nie działa jako podłączenie słuchawek do telefonu - radia FM do słuchawek. Działa jako adapter do podłączenia słuchawek do urządzeń multimedialnych.

19.10.2021

Kupiłem by móc podpiąć zewnętrzny mikrofon do samsung galaxy S20 FE 5G. DZIAŁA i nagrywa elegancko ! Na innych kablach tylko słuchawki działały ale mikrofon już nie. Tutaj wszystko śmiga. Polecam.

25.3.2022

Działa. Na temat jakości trudno się wypowiedzieć gdyż słuchawki na starym telefonie z bezpośrednim wejściem mini jack grały lepiej (może to wina telefonu). Testowałem na Samsung Note 10+.

8.12.2021

Działa na Samsung S20 FE, jakość dźwięku w porządku. Podejrzewam, że popsuje się po kilku miesiącach, bo kabelek cieniutki. Ogólnie produkt w porządku, ale nie wiem czy to oryginalne.

19.8.2021

Działa, ale idealnie tylko z 3 pinowym jackiem. Jack, który ma dodatkowy pin na mikrofon powoduje albo granie z jednej strony, albo dziwne, regularne ciche pykanie co 2 sekundy.

5.6.2020

Telefony SAMSUNG S20 wymagają adaptera jack typu DAC, zwykłe przejściówki nie działają. Ta spełnia swoje zadanie. Polecam. Nie mam zastrzeżeń jakościowych. Dźwięk bez zarzutu.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności