logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus Kabel magnetyczny Zinc USB-C 3A 100cm czarny (CATXC-A01). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus Kabel magnetyczny Zinc USB-C 3A 100cm czarny (CATXC-A01).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus Kabel magnetyczny Zinc USB-C 3A 100cm czarny (CATXC-A01) liczba opinii klientów wynosi 145, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 114, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 23, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

3.1.2020

OK, ale sam wtyk mógłby być trochę krótszy, aby tak nie odstawać od gniazda w telefonie. Niestety magnes trzyma mocno w pozycji na wprost, a po małym przechyleniu w dół, lub w górę następuje rozłączenie styków i brak ładowania. Kabel mógłby być trochę bardziej giętki.

9.5.2020

Kabel dobrej jakości. Dobre wykonanie. Jeden, drobny problem: magnesy zespajają raczej słabo. Kąt pomiędzy płaszczyzną telefonu a przewodem nie może być zbyt duży. Należy też uważać na przypadkowe potrącenie. Może się okazać, że urządzenie przestało się ładować.

8.1.2020

Magnetyczne zapięcie kabla działa bez zarzutów, świetnie sprawdza się w samochodzie, gdy telefon jest w uchwycie - nie ma żadnego problemu by "trafić" kablem w styk i rozpocząć ładowanie. Długość kabla jest odpowiednia, jakość oceniam pozytywnie, Plus za diodę

4.5.2020

Zgodny z opisem,oszczędza gniazdo telefonu,tylko podpięty kabel z magnesem np. przy transferze danych powinien leżeć nieruchomo,a nie trzymać telefonu w ręku bo jak delikatnie ruszymy może nastąpić przerwanie połączenia,a ogólnie super no ta świecąca dioda.

10.6.2020

Super opcja do samochodu. Nie trzeba szukać już portu doładowania podczas jazdy, wciskać kabelka, wystarczy zbliżyć i cyk połączone. ;)Dioda Sygnalizuje tylko Ładowanie a raczej tylko zasilanie na kablu, Powinna Tez Syg. Zakończenie (100%) :(

1.6.2020

Magnes zbyt słaby co może jednocześnie być i wadą i zaletą (wada bo przewód się odłącza pod własnym ciężarem, zaleta bo mniej oddziałuje na telefon). Światełko przy kablu jest zdecydowanie zbyt jasne, poziom chińska zabawka, polecam zakleić.

19.12.2020

W domu mamy telefony z różnymi złączami, kupiłem te kable do wszystkich ładowarek i teraz nie zastanawiam się gdzie jest "moja" ładowarka, tylko biorę pierwszą lepszą. Kolejny plus to brak powyłamywanych złącz w telefonach dzieciaków.

29.1.2021

Ładowarka jak ładowarka, działa bardzo dobrze, kabel jest w oplocie więc jest znacznie odporniejsza na koty jak moja poprzednia ładowarka. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt że ten magnesik mół by być trochę mocniejszy.

10.6.2020

Kabel wydaje się solidny, ładuje szybko, magnes faktycznie mocno trzyma. Czasami nawet za mocno, bo wyciąga się kabel razem z częścią ładującą. I też sam pypeć czasem przeszkadza, bo fizycznie wystaje z telefonu.

23.1.2020

Dobrze współpracuje z moją ładowarką 18 W (szybkie ładowanie). Magnes na tyle silny, że dobrze trzyma, ale nie za mocno, w sam raz. Wskaźnik ładowania na końcówce pokazuje, czy telefon ładuje się prawidłowo.

28.1.2020

Bardzo fajny kabel, niezwykle wygodny. Bałem się, że ta mała końcówka nie będzie dobrze łączyć kiedy telefon jest w etui, ale łączy bardzo dobrze i nie ma żadnych problemów. Polecam niezdecydowanym :)

26.10.2020

Przewód za mało elastyczny, a magnes mógłby być mocniejszy w trzymaniu, ponieważ po podniesieniu podłączonego telefonu zbyt łatwo się rozłącza. Poza tym spełnia swoją funkcję łącznie z Turbo Power.

11.12.2020

Rewelacja, bardzo solidny. Jedyne co to mogliby go robić w krótszych kawałkach do wyboru np. 30cm i 50cm bo do auta (telefon zamontowany w nawiewie blisko gniazda 12V) trochę za długi.

15.6.2020

Markowy produkt, działa bez zarzutu. Bardzo ułatwia korzystanie z komórki, przy okazji zasadniczo zmniejszając ryzyko uszkodzenia gniazda ładowania. Transfer danych bez zarzutu.

13.12.2019

Świetna sprawa i alternatywa pomiędzy zwykłym ładowaniem, a bezprzewodowym. Oszczędza gniazdo w telefonie i czas, pracę przy podłączaniu kabla do niego.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności