logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Apple Magic Keyboard (MLA22Z/A). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Apple Magic Keyboard (MLA22Z/A).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Apple Magic Keyboard (MLA22Z/A) liczba opinii klientów wynosi 34, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.7.2018

Świetny sprzęt.Niska, niegłośna,wygodna, w stylu laptopowym. Jasna w kolorystyce i czytelna.Kapitalny wręcz klawisz ESC - duży i wygodny a nie jakaś tam popierdółka jak to się często obecnie zdarza . Do Autocada jak zanalazł.Niezafajny klawisz Enter, trochę za mały, często myli mi się z "\". Kwestia przyzwyczajenia.Kupiłem w ramach eksperymentu właśnie przez ten ESC. Eksperyment się powiódł.Korzystam od tygodnia, używam na Windowsie , na razie jeszcze się przyzwyczajam.Połączyła się bez problemu przez bluetooth, żadnego klawisza nie musiałem przemapowywać. No może ten prawy command by się przydało na Alt zamienić ale niech tam, nie chce mi się w to bawić.Jedyny ,oprócz Entera,minus tej klawiatury to brak podświetlenia. Wieczorem zawsze się przydaje a tu za tą cenę ni ma.A mogłoby być.Polecam
jeszcze

24.6.2019

Klawiature posiadam od 1,5 roku. Bardzo przyjemnie sie jej używa. Jest dobrez wykonana jak przystało na produkt premium.Odgłosy klawiszy są bardzo przyjemne, dzięki zawiasom motylkowym naciśnięcie klawisza na krawędzi powoduje że wciska się on całą powierzchnią za co duży plus.Bateria trzyma od miesiąca do nawet 2 miesiący - a klawiatury używam 8h dziennie w pracy. Bardzo płaska co mi akurat bardzo odpowiada.Z minusów:- za mały enter, czasem naciska się \- strzałki góra dół w poprzedniej wersji miały obok siebie przestrzeń przez co łatwiej było je rozróżnić, ogólnie są zbyt małe i niewygodne w użyciu do przeskakiwania między linijkami tekstu w edytorze.

18.4.2016

Klawiatura oczywiście świetnie wykonana, jak przystało na produkt Apple. Tak samo pozytywnie ocenić należy design i niewielkie rozmiary. Mnie osobiście względem poprzedniego modelu trochę przeszkadza to, że jest zbyt niska. Za to jest to duży plus dla osób szukających klawiatury, którą zechcą zabrać ze sobą, np. jako klawiaturę mobilną do iPada. Dodatkowym atutem jest kabel lightning-usb w zestawie, który sam w sobie jest sporo warty (trochę tłumaczy to wysoką cenę samej klawiatury...).

14.10.2020

Miałem do stacjonarnego komputera, z komputerem się pożegnałem, a z klawiaturą nie mogłem pomimo korzystania z laptopa (oczywiście ma tu nieco do gadania ergonomia pracy, jednak sprzęt godny polecenia do biura i komputera Apple). Mam nadzieję, że to mówi samo za siebie. Oczywiście pełna kompatybilność z różnego rodzaju Makami.

22.5.2020

Kupiłem z prostej przyczyny, posiadana klawiatura bezprzewodowa miała opóźnienie, przy bezczynności. Niby 3 znaki, ale przy codziennym korzystaniu, to jest znaczące. A Apple, jak to Apple = radość z otwarcia pudełka, a potem coraz więcej, gdy zaczynasz korzystać z produktu ;)

3.3.2020

Solidnie wykonany produkt. Klawisze działają dosyć cicho. Brak bloku numerycznego nie jest specjalnie odczuwalny. Przydałaby się możliwość regulacji kąta pochylenia. Jak na swoją cenę oferuje zaskakująco mało.

2.1.2018

Testuje ją dopiero od kilku dni, ale sprawuje się bardzo dobrze. Nie mam żadnych przeciwskazań do zakupu. brakuje w niej jedynie podświetlenia klawiszy

9.11.2020

jakość sama w sobie. Najważniejsze, że pieknie pracuje zarówno ze sprzętem Appla w tym iPad jak i komputerami innych marek w tym Samsung :) .

1.3.2021

Pełnowartościowy produkt OEM, dobra cena, błyskawiczna realizacja zamówienia (w ciągu tego samego dnia waw-krk) kurier ekspresem. Dziękuję.

21.3.2021

produkt nowy, w bardzo dobrym stanie, nie odbiega od oryginału, sprawny, dobrze zabezpieczony na czas transportu, POLECAM

29.8.2019

Bardzo ciekawa klawiatura, wszystko sprawuje się tak, jak powinno, i mam nadzieję że tak już pozostanie.

6.9.2016

Klawiatura znakomita w każdym calu.Wadą jest brak wersji z klawiaturą numeryczną.

11.7.2019

Cichutka w pracy, szybko się pisze, wiele ciekawych klawiszy funkcyjnych.

5.10.2017

Idealna klawiatura dla osoby dużo pracującej z edytorem tekstu, na Mac'u.

22.3.2019

Jak na klawiaturę przystało działa tak jak powinna. Bateria długo trzyma

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności