logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie ASUS TUF Gaming K3 (90MP01Q0BKUA00). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu ASUS TUF Gaming K3 (90MP01Q0BKUA00).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu ASUS TUF Gaming K3 (90MP01Q0BKUA00) liczba opinii klientów wynosi 23, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 6, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.12.2020

Dobrze się na niej gra. Co ciekawsze, praca nie jest uciążliwa, a można się nawet pokusić o stwierdzenie, że jest ok. Długie posiedzenia nie są męczące dla dłoni. Można tworzyć makra. Oprogramowanie generalnie spoko i nie mam z nim większych problemów. Klawiatura ładnie świeci i można sobie samemu wybrać spośród kilku trybów i większej ilości kolorów. Ładna jest no. ;)

30.12.2020

Przyjemnie się z niej korzysta na co dzień. Ręce się nie męczą, a kilk mi pasuje. Jakość wykonania jest bardzo dobra. Klawa pozwala na synchronizację kolorów z kompem via Aura Sync. Wygląda to całkiem spoko, jak już się ogarnie jak to działa, bo soft może czasami zrobić fikołka. Oprócz tego klawiatura jest naprawdę dobra.

Super klawiatura. Responsywne klawisze, bardzo przyjemny klik. Klawiatura jest wygodna i nadaje się do długich sesji czy to grania czy pisania. Oprogramowanie w porządku, można robić makra etc. typowe rzeczy, można też sterować z tego poziomu podświetleniem. No i tak, jest bardzo ładna i dobrze wykonana.

17.3.2021

- Sama klawiatura jak na tydzień używania całkiem fajna.- Ta dodatkowa podpórka na nadgarstki plastik i do tego niedopasowany wysokościowo do końca klawiatury.- Kabel strasznie gruby bat.- Fajnie że jest port USB, szkoda że nie w standardzie 3.

16.6.2021

Świetnie wykonana klawiatura, solidna, nie wygina się, podpórka jest wygodna i możliwa do odpięcia. Klawiatura pracuje ok, klik jest przyjemny, skok też też spoko jak dla mnie. Warto poszukać w sklepie i sobie poklikać samemu, mnie się podoba.

21.4.2021

Ładna, zgrabna, nie za głosna (czerwone przełączniki). Nieduża, a podpórkę można łatwo odłączyć. Stabilna na biurku, nic się nie ugina.Obowiązkowo trzeba ściągnąć program Armoury Crate ze strony Asusa do ustawienia podświetlenia.

18.3.2021

Aura sync działa dobrze i ładnie się komponuje całość z resztą mojego setupu. Klawiatura posiada fajny (dla mnie) skok klawisza. Podpórka pod nadgarstki jest wygodna i nie męczy rąk.

29.9.2021

Dobre to jest i miłe w użytkowaniu. Podpórka odpinana, makra możliwe do montowania. Jak wygląda to na zdjęciach można, mogę jedynie dodać, że robi bardzo dobre wrażenie na żywo.

Bardzo fajna klawiatura. Ładnie pracuje, nic się nie zacina, przyjemnie klika. Oprogramowanie dość typowe tj. obsługa podświetlenia, jakieś makra etc. standard.

31.12.2021

Super się prezentuje, dobrze się z niej korzysta. Chodzi bardzo przyjemnie, ale to kwestia wyczucia, polecam obczaić w sklepie, ja tak zrobiłem i nie żałuję.

29.9.2021

Klawiatura sprawdza się wyśmienicie w boju, szkoda, że nie poprawia skilla :), ale cóż, chociaż pracuje jak należy i jedyny winny słabych wyników to ja.

16.6.2021

Konkret klawiatura, świetnie się sprawdza w boju, długie sesje nie mordują nadgarstków, więc pod tym względem spoko. Świecenie ma kilka trybów.

Korzystam i sobie chwalę. Świetnie się sieka na tym sprzęcie. Ręce nie bolą. Można sobie skonfigurować podświetlenie pod siebie. Jest spoko.

31.12.2021

Fajnie się śmiga na tej klawiaturze. Makra i soft generalnie działa dobrze, ładnie świeci. Względem mechanicznym jest też bardzo dobrze.

18.3.2021

Klawiatura spisuje się dobrze. Chodziło mi o estetyczne dopełnienie zestawu. Klawisze miło chodzą. Polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności