logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Baseus adapter przejściówka USB na USB-C OTG (CATOTG01). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Baseus adapter przejściówka USB na USB-C OTG (CATOTG01).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Baseus adapter przejściówka USB na USB-C OTG (CATOTG01) liczba opinii klientów wynosi 804, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 748, a średni wynik to 4.1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 24, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 30, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.10.2020

Przede wszystkim działa - testowane na Samsung Tab S5E (Android 10). Podłączyłem odbiornik 2.4 Ghz od myszy i klawiatury - działają bez opóźnień. Na plus również rozmiar - jest bardzo poręczny, ładny. Niestety, trzeba uważać jeśli będzie się podłączać go do tabletów/smartfonów, które są 'ubrane' w etui. Na moim tablecie jest zainstalowane etui Spiegen Tough Armor, w którym wycięcie na USB-C jest dobre lecz nie zawsze wystarczające - w przypadku tego adaptera, muszę go mocniej wcisnąć, żeby tablet go rozpoznał. Nie zaliczam tego jednak do wad, tylko zwracam na to uwagę.

23.1.2020

Jak wszystkie produkty Baseusa które mam, również ten działa idealnie. Telefon bez problemu komunikuje się z myszką czy klawiaturą. Nawet duży dysk przenośny 3.5' łączy się i działa bez problemu. Jednak najważniejsze dla mnie jest to, że łączy się ze sprzętem diagnostycznym do auta i dzięki apce mam dostęp do zasobów komputera samochodu.

11.12.2021

Super przydatna rzecz. Ratuje sytuacje w warunkach "polowych" gdy mamy coś na pendrive i musimy na szybko mieć dostęp do danych. Urządzenie jest bardzo małe co jest plusem. Jedyny mały minus urządzenia to brak jakiegoś zaczepu/kółka żeby móc go przymocować do np. kluczy, żeby było zawsze w pobliżu. Polecam :)

14.4.2020

Before i gave a thumbs down to this seller, but because it was too slow or no good communication, it was because the product was faulty.A replacement product is on the way, so i thought that no matter the replacement works, i give a 5 star for the effort for the customer satisfaction!Thank you guys!

28.12.2021

Transfer danych działa w aucie działa. Poza tym przejściówka jest naprawde bardzo estetycznie wykonana i solidnie zapakowana. Wprawdzie jedna szt którą kupiłem okazała się uszkodzona, ale reklamacja została uznana bez żadnych problemów, a pozostałe działają idealnie, więc zdecydowanie polecam.

5.1.2021

niestety po podłączeniu aktywnej stacji dokującej przez tę przejściówkę, część urządzeń nie działała. Nie wiem, czy to kwestia samego urządzenia (pojedyncze urządzenia działają przez nią bez zarzutu(, czy braku kompatybilności z komputerem.

25.8.2021

Działa z macbookiem, ale jest bardzo delikatna i trzeba na nią uważać. Ja zahaczyłem o ubranie przy przenoszeniu laptopa i od razu plastik pękł i trochę się wygięła. Wprawdzie nadal działa, ale w każdej chwili może się połamać do końca.

23.10.2020

Dobra jakość, działa bez zarzutu. Znam inne opinie, że się rozlatuje, słaba,itd... Nie zauważyłem tych cech: wszystko jest jak należy, ale jak ktoś chce się siłować z takim jednak delikatnym elementem, to zawsze coś urwie czy ukręci.

21.3.2021

Bardzo fajny adapter. Malutki, leciutki, z dobrej jakości materiałów. Ze współczesnymi kablami USB daje sobie radę bez problemu. Natomiast stary kabel USB od drukarki trzeba "ułożyć" tak żeby kontaktował, potem śmiga.

3.7.2020

to moja druga przejściówka która w końcu działa. Co prawda nie działa z Galaxy A5 (2017) ale idealnie się sprawdza w przypadku Honora 20 Pro - działają zarówno słuchawki Sony Gold jak i Dualshock 4, pendrive ...

12.1.2022

Druga moja taka sama przejściówka i drugi raz mam sytuację, że jakoś luźno siedzi w gnieździe (USB-C). Trzyma się oczywiście, ale w porównaniu do innych wtyczek, kabli itp. to ten adapter jakoś luźno siedzi

13.9.2021

Jedyny problem to szerokość przy wtyczce jeśli sprzęt jest w etui. Ale u mnie raczej to przejściówka do ladowarek. Złącze USB A trochę luźne - ale wtyczkę trzyma, sama nie wypadnie.

28.10.2020

Jakość wykonania jak to Baseus - wzorowa. Jedynym problemem jest to, że przy założonym etui wtyk okazuje sie za krótki i nie wpina sie prawidłowo. Bez etui - działa bez problemu.

27.2.2022

Działa jak ma działać i jest estetyczna. Elegancko! Jedyna uwaga - z powodu małej odległości między portami usb w MacBooku nie da się wpiąć dwóch takich przejściówek obok siebie.

19.9.2019

działa świetnie i sprawia wrażenie dobrego jakościowo, podłączałem mikrofon i działał super, przez hub USB obsługiwał klawiaturę i mysz jednocześnie w telefonie, genialne

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności