logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Taśma do urządzeń Serial ATA III 30cm z metalowymi zatrzaskami. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Taśma do urządzeń Serial ATA III 30cm z metalowymi zatrzaskami.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Taśma do urządzeń Serial ATA III 30cm z metalowymi zatrzaskami liczba opinii klientów wynosi 1553, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1551, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

19.5.2017

Zamówiłem ten kabel z myślą o dysku ssd który postanowiłem zakupić pod system. Z braku kabla sata postanowilem go zakupić. Wybor padł na ten kabel ponieważ był tani, dużo osób go kupuje i jest czerwony. Wiec go zamówiłem. Działa prawidłowo i ładnie się prezentuje. Jeżeli zastanawiasz się czy to dobry wybor, ja odpowiadam że jak najbardziej.

26.4.2017

sporo kabli już zużyłem a ten doskonale sobie radzi (bardzo dużo i często przełączam konfiguracje dysków, zazwyczaj kontrolery mam całkowicie "zapchane" dyskami, kable wyrzucone przez ostatni rok to pewnie z 10-20 sztuk), zaletą kabla są zatrzaski, które po zapięciu gwarantują pewność połączenia, co bez zatrzasków nie jest oczywiste

16.1.2020

Ogólnie bez zastrzeżeń. Szkoda, że kable tej klasy są twarde. Trzeba je kłaść tak, aby nie było znaczących naprężeń na wtykach. W wielu gniazdach siedzą z minimalnym luzem - trzeba je poprawiać w gnieździe, żeby prawidłowo łączyły, a sztywność kabla może to osadzenie minimalnie przesunąć i są kłopoty.

14.2.2018

Kabelek ok - zatrzaski dają radę zapewnić kontakt z urządzeniem bez samoczynnego wypadania, aczkolwiek zdarzyły się sztuki które po paru miesiącach używania miały problemy z kontaktem z dyskiem co objawiało się freezami w systemie czy niebieskimi ekranami.

26.10.2016

Kabel spełniający swoją rolę. Wtyczki dobrze trzymają i łatwo się wpinają. Kabel jest elastyczny co ułatwia jego właściwe ułożenie. Same wtyczki są też niewielkich rozmiarów co ułatwia stosowanie w ciasnych obudowach np. RVZ02 od SilverStone.

20.4.2017

Kabel jak każdy inny. Spełnia swoją rolę bez problemu. Nie jest zbyt twardy ani miękki. Nie jestem specjalistą, żeby testować przepustowość ale w tej cenie to bardzo dobry wybór. Kabel łatwy w montażu i zatrzaski dobrze trzymają. Polecam.

2.10.2016

Wszystko działa dobrze, przewód dzięki zatrzaskowi trzyma się bardzo dobrze w gnieździe, jedyny problem jaki może być przy 30 cm to może podpinanie dalekiego dysku/napędu w wysokiej obudowie, ale powinno wystarczyć.

18.7.2018

Końcówki w stylowy sposób łączą się z czerwonym kablem, a szare końcówki idealnie dopełniają dzieła, tworząc jeden, jednolity kabel.Co tu dużo mówić ... kabel, jak kabel. Działa i to jest najważniejsze :)

15.11.2020

Bajka. Z takim kablem nie trzeba się bać, oprychy drżą na sam jego widok.Za rekomendację niech posłuży fakt, że Łukaszenka zamówił więcej kabli, żeby lepiej kontrolować antagonistyczne siły rewolucyjne.

9.12.2014

Kabel, jak kabel - mógłby być bardziej elastyczny. Poza tym brak zastrzeżeń, ale bym się zdecydował na wersję z końcówką pod kątem prostym, ale to już kwestia moich potrzeb, lecz lepiej to przemyślcie...

18.12.2018

Działa jak potrzeba tylko uwaga przy wyciąganiu kabla, bo trzyma naprawdę tak mocno, że może uszkodzić złącze, jak ktoś zapomni o przytrzymaniu zatrzasku i po prostu pociągnie jak w zwykłym kablu

24.7.2018

Pod względem działania przewód spełnia zadanie. Można odnieść chwilowo negatywne wrażenie jedynie w czasie odbioru/zakupu. Wydaje się wtedy za krótki :) jak na 30cm, które z całą pewnością ma.

15.12.2020

przewód jak przewód więc opowiem kawał:przychodzi informatyk do sklepu i się pyta "dzień dobry jest kabel SATA?" ekspedientka odpowiada że nie ma, na to informatyk "dobra to IDE"

14.8.2013

Pewne zatrzaski dobrze trzymają przy mocno wygiętych kablach.Po zmianie ze starych kabli SATAI (również nowa płyta główna) mój dysk SDD faktycznie nabrał prędkości.Polecam !

31.7.2019

Nie jestem pewien ale chyba kabel nic nie ma do spowolnienia dysku o nawet 50% więc oceniam jakość wykonania, a ta nie jest najlepsza ale dużo nie odstaje od bardzo dobrej.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności