logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Delock kabel SATA III 6Gb/s Metalowe zatrzaski 50cm płaski czerwony (82677). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Delock kabel SATA III 6Gb/s Metalowe zatrzaski 50cm płaski czerwony (82677).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Delock kabel SATA III 6Gb/s Metalowe zatrzaski 50cm płaski czerwony (82677) liczba opinii klientów wynosi 1454, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 1. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 1436, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

4.2.2018

Pewne zatrzaski dobrze trzymają przy mocno wygiętych kablach.Po zmianie ze starych kabli SATAI (również nowa płyta główna) mój dysk SDD faktycznie nabrał prędkości.Używam tego kabla w swoim serwisie od ponad 3 lat. Jak narazie brak reklamacji od klientów.Polecam

14.2.2018

Kabelek ok - zatrzaski dają radę zapewnić kontakt z urządzeniem bez samoczynnego wypadania, aczkolwiek zdarzyły się sztuki które po paru miesiącach używania miały problemy z kontaktem z dyskiem co objawiało się freezami w systemie czy niebieskimi ekranami.

13.10.2021

Kable świetne, cena świetna, prędkość == maxymalna. Brzmi jak komentarz od bota, ale jak do tej pory użyte kilka z kilkudziesięciu kabli które przyszły i wszystkie w stanie idealnym, a prędkości dyski w benchmarkach topowały na tyle co Sata3 pozwala.

25.7.2018

Heh, trudno mi powiedzieć czy kabel za 1 czy 2 zł będzie gorszy/lepszy/taki sam od tego. Ten działa :). Wolałem kupić droższy, mając na uwadze inne z awariami (raz łączyły, raz nie łączyły), ale nie mam żadnego praktycznego porównania.

15.9.2018

Produkt dobry i tani. Wtyk po podłączeniu siedzi solidnie a zatrzaski spełniają swoją rolę zabezpieczając przed przypadkowym wypięciem. Transfery adekwatne do deklarowanej przepustowości przewodu (SATA III) więc bez niespodzianek.

1.2.2015

Solidny, miękki, dobrze wykonany. Łatwo nim zmieścić się w małej obudowie. Dostępny również w wersji z łamaną końcówką (90st). Kolor czerwony dla jednych jest wadą. Dla mnie to zaleta, łatwo widać co jest na Sata III.

20.4.2020

Kabel miażdży, nie dość że jest czerwony (szybki jak szatan) to jeszcze ma czarne złącza. No miazga. Tak na poważnie to działa i nie rozpada sie w rękach. Za tą cenę luksior. Dysk podłączony i działa więc jest git.

13.12.2018

Kabelek jak kabelek. Na szczęście jest to dobry kabelek :DDobre wtyki, dobre zatrzaski, odpowiednie proporcje między elastycznością, a sztywnością żeby nie wisiał w obudowie. Ogólnie ok i polecam :)

7.2.2012

Solidne kabelki SATA 6Gb/s. Szukałem podobnych kątowych ale niestety nie znalazłem w żadnej ofercie. Mimo to mają krótkie wtyczki, więc nadają się do dysków montowanych poprzecznie.

30.9.2019

kabel jak kabel mam od nich kable od wprowadzenia standardu sata i bez problemu działają sata 1 jako sata trzy jedyna różnica to dodatkowa 3 na wtyczce kable są poza tym identyczne

14.8.2013

Pewne zatrzaski dobrze trzymają przy mocno wygiętych kablach.Po zmianie ze starych kabli SATAI (również nowa płyta główna) mój dysk SDD faktycznie nabrał prędkości.Polecam !

22.2.2017

Za cenę 6.90 solidne, plus metalowe zatrzaski czego chcieć więcej oczywiście ładna kolorystyka !! Jedynym minusem jaki zauważyłem ze mogłyby być 70 centymetrowe. :)

8.4.2021

Kabel działa, solidnie trzyma się złącza i nie wypada z niego. jedyną niewielką wadą jest to że przewód jest dość sztywny i ciężko nim manipulować w obudowie

10.12.2015

syn bardzo zadowolony, szczęśliwy, sam złożył sobie komputer, codziennie słyszę zachwyty, realizacja błyskawiczna od złożenia zamówienia tylko 2 dni!!!!!!

20.10.2013

Wiele i niewiele można by wypisywać o kawałku kabelka, w tym przypadku mamy jednak najprościej ujmując 50cm dobrze wykonanego i sprawującego się kabla.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności