logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie KSIX ADAPTER AUDIO JACK KSIX USB-C CZARNY (). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu KSIX ADAPTER AUDIO JACK KSIX USB-C CZARNY ().

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu KSIX ADAPTER AUDIO JACK KSIX USB-C CZARNY () liczba opinii klientów wynosi 707, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 2.9.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 707, a średni wynik to 2.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.8.2020

Działa, ALE: jak podpinam w samochodzie adapter, do którego podłączone są i zasilanie i jack, to telefon ładuje się, ale nie przesyła dźwięku. Natomiast kiedy podłączony jest tylko jack, adapter wepnę w telefon a następnie pod adapter podłącze zasilanie, to telefon ładuje się i przesyła dźwięk. Jak ktoś tego nie odkryje a ma ten sam problem, to może się przerazić, że dostał bubla. Myślę, że lepsze to niż gdyby w ogóle miało by to nie działać

5.4.2022

Produkt zgodny z opisem, bo nie było napisane ze przejściówka obsługuje mikrofon czyli pozwala nie tylko ładować i słuchać muzyki, ale również odebrać telefon i rozmawiać w trakcie ładowania. Produkt odesłałem, jednak wykonany bardzo dobrze jak na swoją cenę. Ja musiałem zakupić przejściówkę firmy Belkin a różnica w cenie to 140zł dlatego bardzo polecam te przelotkę, jedyny minus brak obsługi mikrofonu, przynajmniej u mnie.

22.5.2021

Nie powoduje zakłóceń lub szumów, działa bezproblemowo po podłączeniu. Dźwięk czysty bez zniekształceń.Raczej do użytku w domu aby podłączyć smartfon do wzmacniacza/amplitunera ze względu na fakt że łatwo ją uszkodzić.Bardzo delikatna - szybko uszkodził się przewód - jeden kanał gra ciszejOd początku nie działał mikrofon w trakcie rozmów, w iPhone SE 2020

23.1.2020

Działa dobrze (mam oryginalne słuchawki do iPhone z mini jackiem oraz model X) i nie psuje jakości dźwięku, wygląda oryginalnie, jedyny minus jest taki, że kiedy nie puszczamy żadnego dźwięku to np. przy pisaniu SMS-a albo przeglądaniu aplikacji słychać w słuchawkach różne niegłośne sprzężenia - ale nie ma tego podczas właściwego słuchania muzyki.

12.11.2021

Miałem obawy o jakość produktu ze względu na jego niską cenę, ale chyba bezpodstawnie. Kupiłem 4 adaptery na raz - do tej pory używałem już dwóch. Działają bez zarzutów. Przy podłączaniu trzeba użyć trochę więcej siły aby umieścić wtyczkę Jack w środku. po podłączeniu uzyskujemy ciasne połączenie iphone-przejściówka-słuchawki.

25.2.2021

Cóż jak należycie ocenić zamiennik do iPhona? Kupujący płacąc za coś 1/3 cenny porównując z oryginałem czego może oczekiwać? Na pewno nie tej samej jakości co przy oryginale, a w skrócie przejściówka wytrwała miesiąc i to nie za dużego użytkowania.

30.6.2022

Urządzenie działa prawie bez zarzutu. W słuchawkach jak nie gra muzyka słychać lekkie buczenie jakby przechodził przez nie 1kV. Po za tym ładuje telefon na FastPower przy 3A tak samo jak w bezpośrednim podłączeniu ładowarki do telefonu. POLECAM.

12.2.2021

Dobrze wydane pieniądze. Przejściówka jest praktycznie nie zniszczalna (przy normalnym użytkowaniu) Solidna wtyczka i metalowa obudowa gniazd. Kupiłem drugi, bo pierwszy zgubiłem. Po 1,5 roku codziennego użytkowania działał jak nowy.

7.5.2022

Polecam, fajna przejściówka, ładnie wszystko się trzyma, nie wypada. Używam głównie do auta (aux-in) i czasem jak mi padną słuchawki bluetooth - nie ma zmiany jakości dźwięku, nic nie przerywa. Mogę z czystym sumieniem polecić :)

8.11.2021

Sluchawki dzialaja ok, ale mikrofon juz nie. Jezeli planujesz ladowac telefon i jednoczesnie rozmawiac na sluchawkach przewodowych to ta przejsciowka nie pozwala na to. Slychac dzwiek w sluchawkach ale mikrofon juz nie dziala.

23.5.2022

Działa. I to jest najważniejsze mając podłączony telefon do głośników i móc go ładować. Czego chcieć więcej? Może Usb C w iPhonie, choć wiadomo, prędzej będzie milion polskich aut elektrycznych niż USB-C w telefonach Apple

28.11.2021

Prodkut nie działa na wszystkich telefonach. Na Iphonie X działa cały czas, na iphone 8 sporadycznie, trzeba czasem kilkukrotnie włożyć i wyciągnać z iphone 8 zeby zaskoczył. Zaznaczam , że gniazdo w ipone 8 mam sprawne ;)

13.10.2020

Bardzo przydatna przejściówka zwłaszcza kiedy jesteś zmuszony jednocześnie ładować telefon i prowadzić przez telefon np.rozmowy służbowe. Bardzo usprawnia funkcjonowanie na starym typie iPhone'a.

19.8.2021

Nie wiem z czego to wynika ale przejściówka puszcza muzykę na słuchawki ale rozmowy już się przez nią nie przechodzą. A głównie o to drugie mi chodziło przy zakupie. Poza tym bez zarzutów.

23.10.2020

Ogólnie super. Przejściówka działa bez zarzutu (Xiaomi Mi A2), ale gdyby ktoś chciał kupić do MyPphone Hammer Energy to odradzam - działa tylko jedno wejście na raz (jack lub ładowanie).

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności