logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Best Accessories SILIKONOWY PASEK ZAMIENNY DO HUAWEI BAND 2 PRO Czarny (937). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Best Accessories SILIKONOWY PASEK ZAMIENNY DO HUAWEI BAND 2 PRO Czarny (937).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Best Accessories SILIKONOWY PASEK ZAMIENNY DO HUAWEI BAND 2 PRO Czarny (937) liczba opinii klientów wynosi 153, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 153, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

21.6.2021

Czytałam wiele opinii, że pasek nie jest dopasowany do opaski, że powstają szczeliny. W cale nie :) wystarczy mocniej docisnąć jak się przykręca śrubkę (ja użyłam oryginalnej) i jest idealnie. Tworzywo jest nieco twardsze, ale z czasem może zmięknie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam.

9.9.2020

materiał jest ok. kolor też ok. niestety nie jest spasowany z urządzeniem tak jak oryginał. jest przerwa i odstaje i ciągle nim o coś zahaczam. zobaczymy co będzie w zimie i czy będzie się zahaczał o swetry jeszcze bardziej. a mogło być tak pięknie....

22.8.2020

Czasami się zdarza że trzeba się pomęczyć, bo to jednak zamiennik i np. śrubka nie chce się wkręcić i trzeba ją 'przekonac', albo pasek nie pasuje tak idealnie jak oryginał. Ale stosunek ceny do jakości na plus. Polecam.

22.10.2020

Produkt z pewnością nie dościga oryginalnej opaski.Mat z blaszki się ściera, śrubki rdzewieją, ale nie spodziewałam się cudów za tą cenę.Pasek trzyma się dobrze na ręce, prawidłowo dopasowuje do zegarka i ładowarki.

16.5.2020

To moja druga wymiana paska. Tym razem albo lepiej spasowany albo ja już większe doświadczenie mam. Trzyma się jak oryginał. Trochę sztywniejszy. Jedyna wada to że schodzi farba z zapinki, ale mi to nie przeszkadza.

1.7.2020

Pasek jest ładnie wykonany, ale faktycznie z jednej strony nie przylega dokładnie do zegarka. Spełnia swoją funkcję, więc to kwestia estetyki.imo wszystko za tą cenę godny pokecenia

10.4.2020

Jakość - cena ok. W innych ocenach widziałem, że ktoś miał problem z odpadającym lakierem z zatrzasku - w razie czego można przełożyć ze starego paska - sprawdzone ;-)

16.2.2021

Jako zamiennik może być. Spełnia swoją funkcję. Zobaczymy ile wytrzyma, bo orginał wytrzymał około 13 miesięcy. Polecam jak za taką kasę.

10.3.2021

Opaska jest trochę bardziej sztywna od oryginału. Poza tym pasuje doskonale i dobrze się zapina. Do zestawu dołączony jest śrubokręcik.

24.10.2019

Zamiennik dobrej jakości. Jako produkt zamienny nie posiada logo Huawei, poza tym niczym nie odbiega od oryginału. Polecam.

26.10.2020

Pasuje tak sobie,ale w końcu to zamiennik,natomiast nie ma co narzekac na wytrzymałośc.Brawo za zestaw z śrubokrętem

29.8.2021

Pasuje do zegarka, nie jest taka sama jak oryginał.Ale nie ma na co narzekać.Orginalna wytrzymała tylko rok

12.3.2020

Trochę różni się od oryginału, nie do końca pasuje tak jak powinna, ale za tę cenę spełnia swoją funkcję. ;)

1.8.2020

Nie pasuje zbyt dokładnie do opaski, dość sztywna przez co czasem się rozpina. Ale jak za te pieniądze ok.

27.4.2020

Wszystko niby ok, ale widać i czuć, że to zamiennik. Z metalowej zapinki po miesiącu odchodzi farba.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności