logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Erbord Pasek Silikonowy do zegarka Polar Grit X/ Vintage M/ Huawei Watch GT 2e, Dark Blue/Black (208736). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Erbord Pasek Silikonowy do zegarka Polar Grit X/ Vintage M/ Huawei Watch GT 2e, Dark Blue/Black (208736).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Erbord Pasek Silikonowy do zegarka Polar Grit X/ Vintage M/ Huawei Watch GT 2e, Dark Blue/Black (208736) liczba opinii klientów wynosi 128, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 128, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.4.2022

Bardzo fajna opaska. Korzystałem od święta, a teraz już na stałe. Znacznie podnosi wygląd zegarka. Teraz śmiało można się w nim pokazać się w biurze, czy na spotkaniu służbowym. Oryginalna gumowa opaska jednak w niektórych sytuacjach nie wypada. Przyciąga wzrok, bo kilka osób pytało skąd taką mam. Jakość wykonania wysoka - kolor trzyma, nie rysuje się, a dodatkowy plus za łatwość przedłużania i skracania.

21.11.2021

Bransoleta jest mega! Cała koperta jest metalowa. Skracanie bransolety jest bardzo proste. Mała sugestia -wkładamy zegarek od góry koperty, odciągając zaokrąglone boki, które sprężynują. To wam zaoszczędzi problemów i ewentualnych rys na sprzęcie. Bardzo polecam !!!

16.12.2021

Fajna bransoleta za fajną cene. Faktycznie sama bransoletka bardziej czarna niz ten element trzymajacy pastylke, jednak czytalam kom przed zakupem zdecydowalam sie na ten kolor, bo nie rzuca sie w oczy przy noszeniu. Jednak kolejna wezme noebieską

31.12.2021

Opaska jest bardzo ładna i idealnie pasuje na mi band 6 nfc ale bardo ciężko się ją skraca. Trzeba użyć naprawde dużo siły żeby wyciągnąć te paski. Trzeba użyć tak dużo siły że aż szpilka która jest w zestawie sie wygieła.

6.5.2022

Opaska bardzo ładna, przyjemnie nosi się ją. Mankamentem jest fakt, że Mi Band 4 wypada z opaski, trzeba pilnować żeby dobrze zacisnąć opaskę, ale i tak nie ma gwarancji, że Mi Band 4 nie wypadnie i zostanie zgubiony

28.1.2022

Produkt naprawdę rewelacyjny. Bardzo łatwa możliwość regulacji długości bransolety za pomocą dołączonego szpikulca. Polecam wszystkim, sam zamierzam jeszcze dokupić dodatkową w kolorze srebrnym.

15.12.2020

Wybrałem kolor czarny i nie żałuję zakupu. Solidnie wykonany produkt nadający prestiżowego i eleganckiego wyglądu opasce sportowej. Nawet pod marynarkę wygląda estetycznie i stylowo.

15.12.2021

Po wyjeciu 2 przeselek pasuje na moj meski nadgarstek. Niestety brak instrukcji ale za to daja narzedzie do wybijania klinikow. Niestety wyjecie pastylki z tej opaski to test nerwow.

12.3.2022

Sama bransoletka jest bardzo fajna, ale jeżeli zastanawiacie się nad kolorem, to zdecydowanie wybierzcie nielakierowaną, bo ten po czasie zaczyna się zwyczajnie ścierać.

17.9.2021

Jakość otrzymana = jakość spodziewana. Odkąd używam tę opaskę, skończyły się moje problemy z odpinającą się oryginalną opaską. Jest dokładnie taka jaką chciałem mieć.

10.6.2021

Sama bransoleta nie jest ze stali (chyba "amelinium"). Brak szpikulca do zmiany rozmiaru paska ale można to dość łatwo zrobić innymi narzędziami. Wygląda ok.

23.12.2021

Opaska / pasek (czarny) do Xiaomi Mi Band 5 sprawdza się idealnie, świetnie pasuje, nowoczesne wzornictwo tworząc przy tym wrażenie paska do zegarka.

22.6.2022

Opaska idealna, starannie wykonana, wygodna w użyciu. Ponadczasowa, dużo lepsza od legendarnego oryginału XIAOMI. Jak dla mnie sztosik!!! POLECAM!

10.6.2022

super wygląda, dobrze trzyma pastylkę, można ustawić sobie długość każdego paska no ale jest to ciezkie zadanie i ta "igła" szybko się wygina

12.12.2021

Opaska naprawdę solidnie wykonana, idealnie pasuje do MiBand 5, filmik pokazujący jak założyć i dopasować rozmiar bardzo dobry, polecam :)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności