logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Hurtel Zamienna silikonowa opaska pasek do Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 czarny Czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Hurtel Zamienna silikonowa opaska pasek do Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 czarny Czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Hurtel Zamienna silikonowa opaska pasek do Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3 czarny Czarny liczba opinii klientów wynosi 233, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 188, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 45, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

8.5.2022

Paski w MiBandach mają to do siebie, że z czasem się psują. Zamówiłem ten pasek już po raz drugi. Pierwszy pasek zamówiony około 2 lata temu (4,99 zł) i wytrzymał dwa lata. Wynik bardzo dobry.Po uszkodzeniu pierwszego zamówiłem ostatnio 2 kolejne sztuki (4,80 zł/szt). Niestety, pierwsza sztuka jeszcze tego samego dnia się popsuła. Plastikowy szpikulec ułamał się przy normalnym noszeniu. Noszę więc drugi pasek od miesiąca i jest ok. Być może, po prostu trafiła mi się zła sztuka.

21.4.2021

Robi co ma robić, trzyma mibanda na nadgarstku! Po włożeniu urządzenia wygląda w sumie jak oryginał, minusem są małe niedociągnięcia, po których czuje się tę taniość - niedocięty materiał, poszarpane krawędzie, od środka szara "gumka", którą jednak zakrywa miband i nie przeszkadza wizualnie w żadnym stopniu. Żadne z tych wizualnych niedociągnięć nie przeszkadza też w noszeniu, nie czuje się tych zadziorków w materiale, więc na plus :)

26.1.2021

Produkt jak najbardziej odpowiada wymaganiom, tylko wybrany przeze mnie dostawca , porażka. Paczka w Ruchu jest w bezruchu. 7-8 dni trwa dostawa.

7.2.2022

Opinia bardzo dobra natomiast negatywna ocena dotyczy dostawy przez kuriera INPOST gdyż koperta była przedarta na pól i tak wlozona do paczkomatu

23.7.2020

Opaska w porządku, nie pasuje idealnie do pastylki, ale też pastylka z niej nie wypada. Jest w porządku, stosunek ceny do jakości jest dobry.

14.11.2021

Opaska bardzo ładnie prezentuje się na ręce i jest świetna. Nie jest to jakiś tandetny silikon, ale bardzo dobrej jakości i milusi w dotyku.

23.9.2020

Bardzo szybka wysyłka zamówionego towaru. Sam towar nie do końca spełnia oczekiwania, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

7.5.2021

Jestem bardzo zadowolony z zakupionego produktu,wszystko pasuje ,nie widzę różnicy w stosunku do otyginału. Polecam innym

21.9.2021

Za tą cenę jakość dobra, a przede wszystkim pasuje do tego modelu, więc jestem zadowolona zakupu.

23.6.2020

przy bezpośrednim porównaniu widać malutką różnice względem oryginału ale całą reszta jest ok

18.5.2021

Bardzo ładnie i estetycznie wykonany, dopasowany, łatwo się wymienia, spełnia oczekiwania

17.1.2022

Pasuje, wydaje się nieco cieńsza od oryginalnej, ale pewnie będzie równie wytrzymała.

1.1.2021

Opaska jak oryginalna , zarówno wrażenia dotykowe jak i wytrzymałość. Polecam w 100%

15.5.2020

Jakość opaski nadspodziewanie dobra. Trudno odróżnić ją od oryginalnej. Polecam !

23.11.2020

Pasuje jak ulał lecz jak to zawsze przy nie odpowiednim używaniu łatwo zniszczyć

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności