logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Opaska Zamienna do Xiaomi MI Band 5 6 Pasek Miband (11040532695). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Opaska Zamienna do Xiaomi MI Band 5 6 Pasek Miband (11040532695).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Opaska Zamienna do Xiaomi MI Band 5 6 Pasek Miband (11040532695) liczba opinii klientów wynosi 352, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 352, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.5.2022

Zdecydowanie bardzo fajny pasek. Łatwo zapiąć i rozpiąć jak w normalnym pasku do zwykłego zegarka. Zastępcze paski do xiaomi były wprawdzie równie elastyczne co oryginał ale zapinają się bardzo ciężko. Wg. mnie zapięcie jest też bezpieczniejsze od oryginału. POLECAM

6.7.2022

- idealnie spasowana do Mi Band 6- opaska idealnie imituje materiał dzianinowy (jest z tworzywa)- bardzo dobre zapięcie, praktycznie wykluczające możliwość przypadkowe rozpięcia i zgubienia opaski- stosunek jakość/cena bardzo wysoki (na korzyść jakości!)

8.5.2022

Super materiał lepszy niż oryginalny pasek. Wreszcie się nie odpina przy zaczepieniu nap. o krawędź stołu. Przy używaniu oryginalnego paska już parę razy opaska się odpięła. Wiele moich znajomych tak potraciło swoje MI Badndy .

19.2.2022

Świetnie się trzyma, dobre zapięcie nie odpina się ot tak jak w oryginalnej. Kupiłam 3, bo opinie były od zachwytów do zerwanej po jednym dniu...niebieska poszła na pierwszy ogień i od dnia założenia bez problemu. Polecam.

9.12.2021

Bierzcie opaske w ciemno!. Od razu inaczej nosi sie zegarek z tym a nie tamto gumowe badziewie które sie ciągle odpinało. Z ta opaska zegarek nabiera nowych barw.Mogłem już tak dawno...Polecam w sto procentach!!

13.6.2022

Produkt bez zarzutu, użytkuje już drugi tydzień i nie sprawia problemów. Faktycznie zapięcie trzyma i nie ma raczej szans aby coś się poluzowało. Kolory estetyczne i ławto utrzymać w czystości. Bardzo na plus.

23.5.2022

Elastyczna, wykonana z przyjemnego materiału. Pastylka dobrze się w niej trzyma. Jednolity odlew opaski (nie jak w niektórych zamiennikach, że taśma trzymająca pastylkę banda jest dodatkowo wklejona)

8.12.2021

Bardzo fajny zamiennik,( orginalna opaska często się sama rozpina, prawie zgubiłam). Tej się jeszcze nie zdarzyło. Jest tylko jakby trochę " krzywa"ale to nie przeszkadza w użytkowaniu.

25.4.2022

Opaska naprawde dobrej jakosci. Zamkniecie perfect. Kupile zonie jako dodatek do innych, chociaz nie byla niz zbytnio zainteresowana, a teraz by nie zamienila na zadna inna.

31.10.2021

Opaska idealnie pasuje do Mi Band 5. Jest super miękka i delikatna. Nie odparza ręki. Jedyny minus to obwód paska, na męską rękę ledwo się dopina. Poza tym naprawdę super.

5.1.2022

W porównaniu do skórzanych , które się szybko niszczą oraz do tych, które są w zestawach od mi banda i się odpinają co chwilę - ta jest niezawodna. Gorąco polecam

13.6.2022

po kilku tygodniach użytkowania nadal w porządku, jedyna wada to taka, ze potrafi obetrzeć przy mocniejszym zapięciu i przy wilgotnej skórze. Pasuje do mi band 5

13.6.2022

Przyjemny materiał, nie rozciąga się, nie ucieka, dobra cena, lekkie skrzywienie poprawia kąt widzenia zegarka, metalowa część nie rdzewieje po kontakcie z wodą.

26.6.2022

Opaska ok, nawet dobrze się prezentuje. Kolorowe akcenty są stosunkowo niewielkie ale wystarczająco wyraźne (nie przesadzone). Metalowa zapinka jest atutem.

9.10.2021

Opaska fajna , milsza w dotyku niż oryginał. I najważniejsze że już nie trzeba będzie co chwilę sprawdzać czy opaska się nie odpięła , to duży plus.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności