logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie SILIKONOWY PASEK ZAMIENNY DO SAMSUNG GALAXY WATCH 4 / 4 CLASSIC (2958). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu SILIKONOWY PASEK ZAMIENNY DO SAMSUNG GALAXY WATCH 4 / 4 CLASSIC (2958).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu SILIKONOWY PASEK ZAMIENNY DO SAMSUNG GALAXY WATCH 4 / 4 CLASSIC (2958) liczba opinii klientów wynosi 180, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 180, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.9.2021

Bardzo ładna i poniekąd wygodna opaska. Niestety przy moim nadgarstku sprzączka jest z boku na kości, więc albo mam za luźno, albo za ciasno, albo uwiera mnie sprzączka. Mam dość grube nadgarstki więc przy szczupłej dłoni extra, super i delux. Przy mojej "chcesz być piękna musisz cierpieć". Macie szczupłe nadgarstki, albo właśnie wręcz przeciwnie - polecam. Pozostali - liczcie się z konsekwencjami. Ja swojego zakupu nie żałuję.

25.10.2021

Na początku podchodziłem do tematu sceptycznie, jednak po paru chwilach po założeniu tego paska został już na stałe. Jest przyjemny w dotyku, lekko szorstki, a na maksymalnym ustawieniu długości pasuje nawet na gruby nadgarstek. Obudowa w której mocuje się pastylke jest z solidnego plastiku, więc raczej szybko nie pęknie.

25.11.2021

Bransoletki świetne, idealnie pasują do mi band 4, miękka guma, mam wzór 11 i 12, wygląd zgodny, jedynie to 11 ma inny kolor sprzączki niż na zdjęciu, zamiast srebrnej to różową. Poza tym ok, zobaczymy jak z trwałością. póki co polecam :-)

22.11.2021

Miejsce gdzie wkładamy zegarem jest wykonane z bardzo twardej gumy (w porównaniu do innych opasek), co powoduje trudności w jej użytkowaniu przez kobietę czy dziecko (nie są w stanie włożyć ani wyciągnąć zegarka).

25.11.2021

Bardzo ładna opaska, wykonana z rozciągliwego materiału. Jedyny minus - nieco twardy plastik, z którego czasem ciężko wyciągnąć smart banda. Poza tym bez zarzutów:)

10.9.2021

Bardzo fajna i wygodna opaska. Trochę trudno wyjąć pastylkę, ale jest na to sposób. Zamiast rozciągać gumową część wystarczy odgiąć dłuższą część.

4.1.2022

Super jakość, kolor gumy troszkę jaśniejszy niż się spodziewałem, ale jest ok. Bransoletka na pewno trwalsza niż oryginalnie dołączane do mibanda

3.11.2021

Kupiłam wersję wieolokolorową. Opaska rozciaga się i wyglada lepiej niż na zdjęciu, jest tez przyjemna w dotyku. Na kobiecą rękę w sam raz.

3.11.2021

Pastylka nie wypada trzy mur beton, w pełni regulowana, trzyma i nie rozciąga się. Dodatkowo produkt wygląda naprawdę ślicznie. Polecam!

23.9.2021

Plastik na wkład wyblaknięty, raczej bardziej różowy niż czerwony. Sprzączka złota a nie szara. A tak poza tym wszystko się zgadza.

6.7.2022

Słabe mocowanie z jednej strony ale poradziłem sobie w taki sposób że przełożyłem przez ten element srebrny drugi koniec materiału.

5.3.2022

Niby fajne, ale po ok 1 miesiącu pasek odpadł z jednej strony, szybka się troszkę obtłukła więc nie wiem czy warto ryzykować.

1.12.2021

Opaska jest bardzo elastyczna, fajnie się rozciąga, dopasowując się do ręki. Kolory intensywne, wszystko jak w opisie

11.1.2022

Pasek rozciągliwy,elementy przy klamrze metalowe, guma twarda. Jakość wykonania oceniam wysoko, wygodnie się nosi.

11.6.2022

na zdjęciu niestety nie widać ze ta srebra spinka z tylu jest błyszcząca i bardziej przypomina spinkę damska

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności