logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Catalyst Catalyst Etui Waterproof Apple Watch SE/6/5/4 44mm Czarny. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Catalyst Catalyst Etui Waterproof Apple Watch SE/6/5/4 44mm Czarny.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Catalyst Catalyst Etui Waterproof Apple Watch SE/6/5/4 44mm Czarny liczba opinii klientów wynosi 3, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 3.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 2.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

9.11.2021

W internecie można znaleźć mieszane opinie na temat tego rozwiązania, głównie ze względu na fakt, że obramowanie lubi "pęknąć" a śruba która to wszystko trzyma - przyrdzewieć. Pierwsze wrażenie jest dobre, gumowe obramowanie faktycznie chroni Apple Watcha przed wodą, obramowanie trzyma to w całości, nie ciąży na nadgarstku. Pokrętło od AW nie działa tak super w obudowie jak bez niej, przycisk bez zastrzeżeń. Odczyt tętna może się moim zdaniem nieznacznie różnić, ale podczas aktywności pokazał zbliżone wartości. Pasek wygodny, można go zastąpić innym klasycznym. Nie ma konkurencyjnego rozwiązania w tym momencie na rynku, nie licząc jakiś chińczyków no-name, tak więc warto jeśli potrzebujesz "pancernego" etui.

26.7.2019

5,0/5

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności