logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Cooler Master Klawiatura Ck350. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Cooler Master Klawiatura Ck350.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Cooler Master Klawiatura Ck350 liczba opinii klientów wynosi 15, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

7.5.2019

Zakupiłem ją przy okazji wymiany już wysłużonego poprzedniego mechanika. Tamten miał niebieskie klawisze, tym razem chciałem coś z brązowymi z uwagi na podobny „feeling” do którego byłem przyzwyczajony oraz to, że brązowe są jednak cichsze. Wybór był dobry, klawisze sprawdzają się doskonale i nie miałem problemu z przesiadką. Także to na pewno na plus. Dodatkowo bardzo podoba mi się również wykonanie klawiatury. Ma bardzo neutralny i spokojny styl jak na klawiaturę gamingową, ale jednak widać od razu do jakich celów klawiatura była projektowana. Głównie przez podświetlenie RGB, które bardzo fajnie wygląda i podkreśla naszą konfigurację. Szybkie przełączanie podświetlania jest trochę zbędne i przynajmniej mi do niczego nie służy,ale dodatek w sumie fajny. Wielki plus za obudowę z aluminium, a nie jakiegoś pseudo-plastiku. Nie dość, że fajnie wygląda, to jeszcze jest wytrzymałe i ma odpowiednią wagę, przez co całość nie lata po biurku. Model polecam jako solidną i nieprzegiętą klawiaturę mechaniczną. Ja jestem zadowolony.
jeszcze

Mój pierwszy mechanik. Brzmi dumnie, ja jestem dumny no i na pewno zadowolony. Wybierałem długo, nie mogłem się zdecydować pomiędzy przełącznikami brązowymi oraz niebieskimi, macałem w sklepach, sprawdzałem na czym się lepiej będzie grało i w końcu padło na model Coolera. Jestem bardzo zadowolony. Na brązowe przełączniki zdecydowałem się przede wszystkim dlatego, że były trochę cichsze. Nie zawsze lubię grać ze słuchawkami na uszach i przy niebieskich hałasujących jak zespół robotników o 6 rano, wybrałem brązowe. Skok, konieczny nacisk, dźwięk, kształt i ogólne „czucie” klawiszy mi się bardzo podoba. Nie chciałbym w nim nic zmienić. Podświetleniem dopiero zaczynam się w pełni bawić,ale już na ten moment mi się bardzo podoba. Zwłaszcza jego jakość – jednak RGB to jakość sama w sobie. Świetnie się prezentuje przy rozgrywce. Do klawiatury nie mam żadnych zastrzeżeń, jestem z niej mega zadowolony i gorąco polecam :)
jeszcze

16.12.2019

Szukałem zamiennika dla razer chroma, i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Klawiatura jest ciężka i solidna, przyciski Blue mimo że nie cherry bardzo dobrze działają i szczerze nie czuję różnicy. Jeżeli chodzi o samą jakość materiałów odniosłem o wiele lepsze wrażenie porównując do razera, zwłaszcza jeżeli chodzi o same przeciski. Co do podświetlenia jest zrobione bardzo dobrze, każdy przycisk równomiernie podświetlony. Efekty w większości nie odstępują razerowi, jedyny minus to taki, że nie połączymy klawiatury z zewnętrzna aplikacją, ale wbudowane tryby dla mnie to aż za dużo :) Polecam.

5.3.2020

Jest to moja pierwsza klawiatura mechaniczna. Długo zastanawiałem się nad zakupem ale naprawdę było warto. Przełączniki są super, RGB jako dodatek naprawdę fajny ;) Na duży plus tak samo to, że jest ona wykonana ze szczotkowanego aluminium, nic nie trzeszczy, nie skrzypi, waga klawiatury tez jest odpowiednia wiec nie jeździ ona po biurku. Polecam tę klawiaturę każdemu kto się zastanawia. Jest ona warta swojej ceny za jakość wykonania i ogólne odczucia z użytkowania :)

22.5.2020

Klawiatura jest dobrej jakości i bardzo ładnie się świeci dzięki kilkunastu programom które można sobie ustawić. Niestety musiałem oddać klawiaturę ze względu na dyskomfort nadgarstka podczas grania z powodu zbyt wysoko położonych klawiszy. Dla osób z dużymi dłońmi będzie najprawdopodobniej lepiej pasować.

18.1.2021

Trudno kupić lepszą klawiaturę mechaniczną RGB za takie pieniądze. Jedyny minus to brak softu do sterowania RGB, ale sterowanie z klawiatury przejrzyste i rozbudowane.Polecam!

27.1.2021

Klawiatura mechaniczna to zupełnie inny poziom komfortu pisania, zdecydowanie polecam tym, którzy dużo piszą

19.1.2021

Wytrzymała, świetne kolory podświetlenia

8.6.2020

Świetna klawa. Cena/jakość bardzo dobra.

21.3.2022

Klawiatura ok . RGB ok . Brać i grać .

21.3.2022

superancka, za taką cene rewelka!

16.2.2021

Dobra jakość wykonania

26.11.2020

Jest w porządku.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności