logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Cooler Master MS110 (MS-110-KKMF1-US). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Cooler Master MS110 (MS-110-KKMF1-US).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Cooler Master MS110 (MS-110-KKMF1-US) liczba opinii klientów wynosi 9, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.3.2020

Tanie komplety klawiatura i myszka, święty graal typowego komputerowego badziewia które próbują nam wcisnąć pracownicy sklepów, jak podejrzewacie nie byłem podekscytowany kiedy i mnie spotkał ten los podczas gdy próbowałem w spokoju wybrać sobie myszkę i klawiaturę. Jakże byłem zaskoczony kiedy zacząłem porównywać dużo droższy wybrany przeze mnie zestaw do tego który został mi zaproponowany. Sprzęt wykonany jest naprawdę solidnie i nie mam do czego się przyczepić a jak pewnie możecie się domyślić jestem wymagającym użytkownikiem . Na klawiaturze się pisze świetnie, wyraźnie czuć kiedy wchodzą klawisze co pozwala mi pisać zdecydowanie pewniej i szybciej.Polecam nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.
jeszcze

23.3.2020

Moim zdaniem super zestaw tym bardziej w takiej kwocie. Klawiatura z hybrydowymi przełącznikami w grach sprawdza się super a już na pewno jest lepsza od zwykłej membrany (bardziej responsywna). Klawiatura jest dobrze wykonana, nic nie trzeszczy ani się nie wygina. Jeżeli chodzi o myszkę to też bez zarzutów. Czujnik bardzo dobry chociaż nie wiem jaki szaleniec będzie grał na DPI 3200 xD Jeżeli chodzi o wykonanie to nie mam zastrzeżeń tak samo jak w przypadku klawiatury. Ogólnie bardzo dobry zestaw renomowanego producenta – warto kupować!

29.3.2020

Ostatnio uszkodziła mi się myszka a klawiaturę miałem najtańszą za 25 zł więc no cóżnadszedł czas na nowe. A wiadomo zestaw najtaniej. Produkty są kapitalne. Na klawiaturzepisze się świetnie. Nie jest to prawdziwa mechaniczna lecz niewiele jej brakuje jeśli chodzi oczucie na klawiszach. No i oczywiście jak to każda gamingowa klawa świetnie wygląda.Ubóstwiam podświetlenie RGB zarówno na myszce i klawiaturze. Świetnie wygląda z moimpodświetlanym komputerem . Sprzęt oczywiście wygodny solidny szczególnie jak za takąśmieszną kwotę.

22.12.2021

Bardzo dobra klawiatura , sporo opcji i przejść RGB, przyciski głodne ale bardzo precyzyjne i szybko odpowiadają , jedyny minus to przeciętna myszką i przy otwieraniu pudełka wyłamany przycisk Prawy Shift i CTRL chodź pudełko nie były uszkodzone. . ale po chwili złości... Naprawione ...bklawiatura godna polecenia .. myszka nie koniecznie .. i dodatkowo brak oprogramowania do przycisków muszę ....

12.9.2020

Zestaw wygląda pięknie, RGB widać wyraźnie nawet w jasnym pomieszczeniu. Solidne wykonanie. Klawisze zdają się gąbczaste, ale to kwestia przyzwyczajenia. Gra się bardzo przyjemnie. Jako gracz polecam!

24.2.2022

Fajnie gdyby klawiatura miała możliwość zmiany koloru podświetlenia

22.2.2021

Przyjemnie się na nich pracuje

21.12.2020

Okej.

5.1.2021

Ok.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności