logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Cooler Master SK621 Cherry MX Red (SK621GKLR1US). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Cooler Master SK621 Cherry MX Red (SK621GKLR1US).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Cooler Master SK621 Cherry MX Red (SK621GKLR1US) liczba opinii klientów wynosi 1, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.5.2020

Klawiatura kupiona okazyjnie z outletu RTV Euro za 479, a przyszła zapakowana fabrycznie - zaskoczenie na plus. Wygodna, mała. Jedna wada to brak prawego altu, którego używa się do polskich znaków, ale poradziłem sobie z tym programem KeyTweak do zamiany funkcji klawiszy i zamieniłem przycisk menu kontekstowego na prawy alt. Warto wiedzieć, że wszelkie ustawienie i instalację programu do konfiguracji klawiatury trzeba robić na kablu, inaczej pokazuje bład polączenia z siecią. Po konfiguracji można odłączyć kabel i oczywiście wszystko na bluetooth działa.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności