logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Corsair Gaming K65 RapidFire-Cherry MX Speed (CH9110014NA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Corsair Gaming K65 RapidFire-Cherry MX Speed (CH9110014NA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Corsair Gaming K65 RapidFire-Cherry MX Speed (CH9110014NA) liczba opinii klientów wynosi 41, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 31, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

22.6.2021

Póki co sprawia się bardzo dobrze. RGB jest śliczne i dobrze widoczne. Program iCUE też pozwala na bardzo dużo jeśli chodzi o podświetlenie. Jedynie klawisze funkcji strzałkowych mogły być lepiej umiejscowione. Polecam.ZALETY:+ Śliczne RGB+ Dobry program iCUE+ Fajny dźwięk+ Mała+ Dużo klawiszy funkcyjnych+ które są ładnie opisane na bokach klawiszy+ Wymienny ESC i Spacja+ Kabel w oplocie+ Keycap puller+ Dobra jakość+ Blokada alt+f4, win, shift+tab, alt+tab, itd.WADY:- Dźwięk może przeszkadzać niektórym smakoszom zlubowanych klawiatur- Echo- Wysoka cena- Dziwne miejsce na strzałki- Plastikowa głównie

1.4.2017

Jak na klawiature z segmentu premium gaming - nieogumowane rozkładane stopki to jakieś nieporozumieniekeycapsy ze zwykłego ABS będą błyszczeć, a napisy - ścierać. na pocieszenie- Corsair zamierza wkrótce wprowadzić do sprzedaży bardziej trwałe keycapsy typu doubleshootna plus- responsywne switche mx speed, płynne podświetlenie oraz bogate oprogramowanie (uwaga; bez sterownika do pamięci wewnętrznej możemy zapisać jedynie jednolity kolor podświetlenia)

15.3.2021

ogólnie spoko- czasami ma problem z załadowaniem profilu oświetlenia (podczas włączania systemu)- podstawka pod nadgarstki od razu wyleciała, nijak nie była dla mnie wygodna, szkoda że nie ma regulowanego kąta- strasznie czuła, czasem jestem nieświadomy że mój palec coś wciskatyle może z "użytecznych" informacji. Czy kupiłbym ją jeszcze raz? tak, bo się bardzo dobrze pisze, jest ciężka co też mi pasuje

29.4.2022

teraz z mojego punktu widzenia, bardzo spoko klawiatura mi po 2 miesiącach używania nadal się bardzo dobrze sprawuje, jedyny minus to cena która powiedzmy jest o 100 zł większa niż powinna lecz ją złapałem na promocji za 389 zł i nie ma hot swapa.

7.12.2020

Klawiaturę testuję od tygodnia, bardzo czułe przyciski, mała, zgrabna, posiada sporo funkcji do określenia kolorów świecenia w danym czasie w dedykowanym programie, który musimy pobrać ze strony producenta. Klawiatura jest bardzo solidna

8.9.2018

Miałem wcześniej tą samą ale bez MX SPEED i była dobra ale tą polecam każdemu.Ewidentnie czuć różnice w reakcji między MX a zwykłymi redami.Jest dosyć głośna wiec do pracy się średnio nadaje ale do grania jak najbardziej.

20.1.2021

Szybka i poręczna klawiatura. Daję ocenę 4.5 z tego względu że od czasu do czasu co któreś uruchomienie komputera nie świecą się się diody przy aktywacji CapsLocka i Scroll Locka.

1.3.2021

zarządzanie podświetleniem przez iCUE, wybitnereakcja na nacisk również wysoki poziomno i oczywista kompaktowość samej klawiatury również na duży plusbrak zarzutów.

1.12.2020

klawiatura bardzo fajna jeden mankament klawisze szybka się rozwalają przy użyciu małej energii kinetycznej także nie polecam ludziom o słabych nerwach.

4.10.2018

świetna, oprogramowanie dobrze działa, mimo że zajmuje dwa sloty usb, ma jeszccze huba, więc nic nie tracimy, jakościowo oczywiście świetna

23.8.2021

Klawiaturę kupiłem 2miesiące temu klawiaturze nie można nic zarzucić sprawuje się idealnie piękne podświetlenie naprawdę polecam ?

8.11.2018

Dla mnie ok solidna kontrukcja i bardzo czuła używam ja co prawda kilka dni ale dałem zdaza mi sie wcisnąć nie chciane klawisze ;)

8.2.2021

Bardzo dobra klawiatura. Duży przeskok w porównaniu do Mojej poprzedniej membranowej K55, więc z czystym sumieniem polecam.

22.1.2021

mam ją już jakieś 2 tygodnie i jest świetna bardzo polecam, nie za głośna a przy tym świetnie wykonana

15.11.2018

Corsair zaskoczył mnie bardzo pozytywnie tym produktem. Jakość wykonania na bardzo dobrym poziomie.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności