logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Corsair Gaming K68 Red LED Czarna (CH9102020NA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Corsair Gaming K68 Red LED Czarna (CH9102020NA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Corsair Gaming K68 Red LED Czarna (CH9102020NA) liczba opinii klientów wynosi 117, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 57, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 20, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

13.12.2020

Świetna klawiatura mechaniczna - polecam każdemu, do tego jedna z tańszych, ale już na oryginalnych switchach Cherry MX red. Przez dłuższy czas używałem klawiatury SPC na Kailh brown, która także jest świetną klawiaturą (polecam!), jednak oryginalne Cherry są nieco lepsze, stabilniejsze i pewniejsze (dlatego polecam jeszcze bardziej).Największa różnica tej klawiatury w stosunku do innych mechaników: z definicji ma dwa klawisze 'Windows' - po lewej i po prawej - czyli po prawej nie ma klawisza 'Fn', którego najczęściej nie da się przeprogramować. Jest to ogromna zaleta, jak ktoś w pracy umie używać skrótów Windows.Czerwone podświetlenie jest bardzo intensywne (bardziej, niż czerwone z dowolnego RGB),co też jest fajne, normalnie wystarczy 25%, dodatkowo pozwala to na użycie ciemnych nakładek PBT (keycaps) - bo raczej nigdy nie zabraknie światła.Jeżeli chodzi o minusy: plastikowa obudowa, choć w sumie to nie problem (przynajmniej jest ciepła w zimie), duży rozmiar (wolę klawiatury kończące się tuż za klawiszami) i największy minus: fatalna czcionka na klawiszach, palcujące się fabryczne keycapsy (jak wszystkie ABS) i zamienione znaki shift. Dlatego IMHO wymiana keycaps jest tu mocno wskazana.Co do wymiany keycaps - Corsair używa własnego układu dolnego wiersza klawiatury - więc uwaga. Dodatkowo użyta w K68 silikonowa uszczelka powoduje, że standardowe keycaps są za niskie i w trakcie naciskania opierają się o nie (efekt taki, jak po zamontowaniu tłumiących oringów), więc też uwaga. No ale to i tak nie psuje przyjemności pisania na tej klawiaturze, a z problemami można sobie poradzić (capsy Razera + usunięcie uszczelki).
jeszcze

29.7.2019

mój pierwszy mechanik, jak na kilka dni użytkowania jestem zachwycony.nie ma bajerów typu RGB, ale jak dla mnie zdecydowanie wystarcza jeden kolor podświetlenia.Trzy stopnie jasności czerwonego podświetlenia,możliwość zablokowania klawisza 'windows', przy odpowiednim skonfigurowaniu w oprogramowaniu producenta [iCue] możemy dodatkowo blokować kombinacjealt + tabalt + f4shift + tabpo instalacji oprogramowania iCue (od corsair) mamy możliwość dodatkowych trybów świecenia,[oddychanie, podświetlanie klikniętych klawiszy, fala, etc] wszystko to co inne klawiatury, tylko że w jednym kolorze.MX Red są na tyle ciche, że nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Po przyzwyczajeni się,mamy możliwość w zasadzie bezgłośnego pisania (kwestia obycia z punktem aktywacji klawisza)dodatkowo klawiatura jest ciężka, co eliminuje problem przesuwania się po biurku,metalowa (nie chiński plastik, który cały trzeszczy)podpórka pod nadgarstki wydawała się "pierdołą" ale jest bardzo przydatna.multimedialne klawisze zmiany głośności są dużo bardziej przydatne niż mi się wydawało.polecam
jeszcze

23.9.2019

Jak na krótkie użytkowanie jestem w pełni zadowolony, miałem obawy co do wygody pisania, są to dość wysokie klawisze, ale obawy minęły wraz z pierwszym użyciem. Pisze się na niej o wiele wygodniej, cudnie klika, klawisze Cherry Mx Red robią dobrą robotę. Podświetlenie jest całkiem przyjemne, mimo, że czerwone. Można ustawić 3 tryby podświetlenia, właściwie to natężenie podświetlenie lub je całkowici wyłączyć, w dzień to wygoda, w nocy podświetlenie bardzo ułatwia pracę.Klawiatura jest dość ciężka, ale to przez solidne wzmocnienie, posiada podkładkę pod nadgarstek, super rozwiązanie, ale może być zbędne jeśli ktoś ma dość duże dłonie, wtedy na nic się nie zda. Wodoszczelność i antypyłkowość,to bardzo dobry atut, który właściwie przekonał mnie do jej zakupu. Jeszcze co do samych klawiszy, bardzo łatwo się je zdejmuje, więc gdyby ktoś chciał sobie ją wyczyścić po jakimś czasie, to nie będzie najmniejszego problemu.Osobiście polecam, jestem zadowolony i palce same rwą się do pisania, pozdrawiam ;)
jeszcze

Kupiona na promocji IEM za 299 zł. Jest to moja pierwsza klawiatura mechaniczna i pierwsza, która nie jest marketówką za 50 zł. Jest bardzo, ale to bardzo dobra. Precyzyjnie się na niej pisze, widocznie popełnia się mniej błędów (mniej missclicków). Czas reakcji jest po prostu super. Podświetlenie tylko czerwone, ale w zupełności wystarcza (ilość efektów podświetlenia dostępna w iCUE jest spora). Wykonanie jest bardzo dobre. Klawiatura jest solidna, czuć to. Dodatkowo jest ciężka, co sprawia, że nie będzie przesuwać się po biurku przy przypadkowym pchnięciu ręką. Jeśli się zastanawiasz, czy kupić sobie tą klawiaturę, bo nigdy nie miałeś mechanicznej.. Nie wahaj się. Kupuj!

26.11.2021

Absolutnie rewelacyjna klawiatura. W odróżnieniu od mojej poprzedniej (Roccat Avro Gaming Keyboard V2), K68 sprawia wrażenie bardzo starannie wykonanej. Położenie klawiszy jest w szczególności dobrze przemyślane; mimo że klawiatura jest stosunkowo duża, nigdy nie mam problemów ze znajdywaniem strzałek, End czy Num Locka. Co prawda miło by było mieć podświetlenie RGB, ale czerwony w zupełności wystarcza. Oprogramowanie załączone do K68 jest odrobinę kuriozalne (czasami się zawiesza), a podpórka pod dłonie nie jest połączona magnetycznie, przez co niekiedy trochę się miota. Niemniej jednak jakość wykonania klawiatury stanowczo przyćmiewa te drobne wady.

szystko na pięć. Jakość i funkcjonalność. Mam tylko jedno zastrzeżenie, ale to do samego Corsair'a. Zakupiłem mysz i klawiature osobno w tym samym czasie tej samej firmy CORSAIR . Przyszło w jednej paczce. Jak w instrukcji stoi ściągnąłem drivera odpowiedniego z ich stronki do myszki i zainstalowałem. Dotąd wszystko gra. Jak w instrukcji stoi podłączyłem klawiaturę i ściągałem do niej sterowniki i ..... klawiatura powoduje konflikt z myszką.!!!!! Po sprawdzeniu, okazuje się że do myszy i klawiatury jest ten sam programik, który nie obsługuje, jak sie okazuje w praniu, równocześnie jednego i drugiego. To by było na tyle rzanpierr

27.7.2018

Klawiatura sprawia wrażenie solidnej klawisze płynnie chodzą jedyne zastrzeżenia mam do spacji ponieważ zabardzo się buja i sprawia wrażenie taniej ale jej chropowatości nadrabia straty na pochwale zasługuje podkładka pod nadgarstki napoczątku myślałem że nie będę jej używał a okazała się jedą z lepszych rzeczy w tej klawiaturze co do designu bardzo minimalistyczny co zdecydowanie na plus zauważyłem małą wadę nóżki rozstawiane w klawiaturze nie mają gumek dlatego klawiatura może się ślizgać ale ja na szczęście nie mam takiego problemu bo jestem w posiadaniu genialnej podkładki genesis maxi ogólnie klawiatura godna polecenie

14.3.2019

Jest bardzo, ale to bardzo dobra. Precyzyjnie się na niej pisze, widocznie popełnia się mniej błędów (mniej missclicków). Czas reakcji jest po prostu super. Podświetlenie tylko czerwone, ale w zupełności wystarcza (ilość efektów podświetlenia dostępna w iCUE jest spora). Wykonanie jest bardzo dobre. Klawiatura jest solidna. Dodatkowo jest ciężka, co sprawia, że nie będzie przesuwać się po biurku. Jeśli się zastanawiasz, czy kupić sobie tą klawiaturę.. Nie wahaj się. Kupuj!

23.7.2020

Jestem bardzo zaskoczony tym jak ciężka jest ta klawiatura. Pierwszy raz mam do czynienia z mechanikiem. Pisze się na niej bardzo wygodnie. Zupełnie nowa jakość w porównaniu do tego co miałem do tej pory. Muszę się przyzwyczaić, że nie potrzebuję już wciskać klawiszy do oporu by znak pojawił się na ekranie. Już jestem przekonany, że nie wrócę do membrany. Zaraz testuję w jakimś FPS :) Na uciętym zdjęciu maks. podświetlenie.

5.2.2021

Po około roku używania jej mogę śmiało stwierdzić że ta klawiatura jest po prostu super! Świetnie się na niej pisze i w dodatku jest ciężka przez co się nie przesuwa. W graniu też daje radę a nawet bardzo dobrze sobie daje radę. Nie miałem jeszcze z nią ani jednego problemu! Bardzo łatwa jest wyjąć klawisze i ją wyczyścić, a podpora na rękę jest świetna w dodatku można ją łatwo zdjąć i z powrotem zamontować. Polecam!

26.12.2018

Świetnie wykonana, ładna i naprawdę solidna klawiatura mechaniczna! Podświetlenie nie męczy oczu i pomaga poruszać się po klawiaturze także w zupełnych ciemnościach. Klawisze reagują natychmiast, bardzo gładko i niespodziewanie cicho. Podpórka pod nadgarstki pomaga przy dłuższych posiedzeniach, a technologia wykonania samej klawiatury sprawia, że jest ona niezniszczalna i łatwo utrzymać ją czystą.

2.7.2019

Przełączniki w tej klawiaturze chodzą bardzo płynnie. Można się do niej bardzo szybko przyzwyczaić. Bardzo wygodne przyciski multimedialne. Wodoodporności jeszcze nie testowałem, ale dobrze mieć taką gwarancję na wszelki wypadek, czasem jakiś zimny napój stoi niebezpiecznie blisko klawiatury i się o nią nie obawiam ;) Bardzo polecam. Super jakość. Jestem 100% zadowolony z wydanych pieniędzy.

Klawiatura bardzo solidna jak na razie. Nie mam uwag, jestem zadowolony z niej. Wykonanie super, dobre przełączniki Cherry MX, do tego ładne czerwone podświetlenie włącznie z podświetleniem oznaczeń na klawiszach. Bardzo fajnie też sprawdza się w praktyce podpórka na nadgarstki. Zdecydowanie warto było kupić, tym bardziej że cena była mocno obniżowan .

15.4.2020

Klawiatura bardzo fajna i przystępna cenowo. Odporności na "wodowanie" jeszcze nie próbowałem. Bardzo poważne zastrzeżenie do oprogramowania i CUE, które pracując w tle potrafi zjeść od 3 do 8% czasu procesora - w związku z powyższym należy je wyłączyć. Porównywalne oprogramowanie od SteelSeries i NZXT nie ma takiego problemu.

31.10.2018

Klawiatura godna polecenia,300zł za solidnego mechanika z najlepszymi przełącznikami na rynku firmy cherry MX.Jakość wykonania stoi na przyzwoitym poziomie i moim zdaniem nie warto dopłacać do K70,chyba,że interesują kogoś wersje RGB,wtedy różnica w cenie między 68,a 70 jest na tyle nie duża,że wziąłbym 70.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności