logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Corsair K63 Compact (CH9115020NA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Corsair K63 Compact (CH9115020NA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Corsair K63 Compact (CH9115020NA) liczba opinii klientów wynosi 63, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 51, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.11.2021

Klawiatura bardzo fajna, wszystko się zgadza, ale kolor podświetlenia i czcionki na klawiszach nieudane. kupując tą klawiaturę chciałem uniknąć kolorowych jarmarków i koniecznych do tego niepotrzenych aplikacji powodujących jedynie bałagan w autostarcie i roblemy. Dobrze że istnieje możliwość regulowania podświetleniem z poziomu klawiatury natomiast sam kolor podświetlenia nieudany. klawisze na tak, światełka porażka.

28.6.2020

Jestem bardzo zadowolony z tej klawiatury. Pisze się na niej bardzo wygodnie. Do gier jest rewelacyjna. Precyzyjna i szybka w działaniu. Nie zajmuje dużo miejsca. Jest dość ciężka, dzięki czemu pewnie leży na biurku (nie przesuwa się). Co do głośności klawiszy - mi to nie przeszkadza i jakoś nie jest uciążliwe, chociaż kiedy gram i nie wyłączę mikrofonu, to kumple na TS od razu wiedzą, że coś piszę ;)

23.11.2020

Klawiatura sama w sobie jest przyjemna i dobrze się na niej gra, jednak kupiłem ją do podkładki ----- Podkładka Corsair K63 Wireless Gaming Lapboard (CH-9510000-WW) , ------żeby pograć na kanapie....wszystko ok tylko klawiaturę nie można zaczepić przyciskami które są w ( Lapboard ) gdyż klawiatura nie ma dziurek do zaczepów mimo to pasuje i siedzi dobrze w podkładce....POLECAM !!!

9.1.2021

Moim zdaniem najlepsza klawiatura na rynku. Jakość wykonania rewelacja, na klawiaturze jest wszystko co potrzebne oprócz klawiszy numerycznych (dla mnie zbędne). Klawiatura jest ciężka i stabilna. Wisienką na torcie są przełączniki cherry MX. Za te pieniądze nie można kupić lepszej klawiatury. Brak kabla w oplocie nylonowym (dla mnie to nie problem).

25.10.2020

Bardzo porządnie wykonana klawiaturka, plastik dobrej jakości, ma swój ciężar i nie sprawia wrażenia taniego chińczyka. Ładne, jednolite podświetlenie dzięki zastosowaniu czerwonego tła. Klawisze multimedialne bardzo wygodne, a dzięki temu, że jest to TKL to zostawia dużo miejsca dla myszy, Przełączniki Chery MX Red robią robotę. Polecam!

22.10.2020

bardzo dobra klawiaturaZALETY-małą klawiatura-aplikacja do obsługi sprzętu corsair jest świetna-nie mam charakterystycznego dzwięku mechanicznej klawiatury przez to jest cichsza-wykonanie bardzo solidne (ale nie z aluminium)WADY-brak wyboru kolorów podświetleniaza tą cenę to jest najlepsza klawiatura (bez numerycznej)

8.1.2019

Według wielu (wideo)recenzentów, jest to najlepsza klawiatura na start przygody z mechanikami. Nie wiem czy się z tym zgodzę ale interesował mnie jeszcze Ozone Strike Battle. Postawiłem na Korsarza bo zasilacze to oni mają top tier i jak na razie nie żałuję wyboru. Jeśli coś się zmieni to napiszę w komentarzach.

8.4.2019

Jedna z pierwszych mechanicznych klawiatur jakie posiadam, plusem na pewno jest czułość przycisków lecz sam hałas wydaje się za głośny w porównaniu z innymi na tych samych przełącznikach

22.3.2018

Po przesiadce z klawiatur z przełącznikami Kailh BLUE jak i Kailh RED nie ma porównania. Cherry MX są całkiem inne, lepszy feeling jak i skok klawiszy. Zdecydowanie POLECAM.

22.1.2021

Wszystko ok, jako wada można jedynie dodać brak podpórki i możliwości zmiany koloru podświetlenia. A tak poza tym solidna, mała i perfekcyjnie działająca klawiatura.

3.4.2021

Świetna klawiatura, pięknie podświetlona, wygodna w użytkowaniu, niestety po kilku miesiącach jeden z klawiszy wypadł. Mimo to syn jest bardzo zadowolony.

26.9.2017

Bardzo dobra i solidna klawiatura, jest to moja pierwsza klawiatura mechaniczna i póki co posiada wszystkie moje wymagania wobec owych klawiatur. :)

17.8.2020

Wszystko prawie ,że idealnie ale jest male ale klawiatura przyszla z uszkodzonym klawiszem T klawisz polamany ,a tak reszta sie zgadza z opisem

21.8.2021

Solidna,dość ciężka jak na klawiature typu tkl,cherry mx red do grania idealne.Jeden kolor podświetlenia ale mnie to akurat odpowiada.

14.3.2018

klawiatura zgodna z oczekiwaniami, zajmuje mało miejsca na biurku , zgrabna w użytkowaniu. Do oceny jakości potrzeba więcej czasu

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności