logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Corsair K70 TKL RGB Champion Series (Cherry MX Red) (CH9119010NA). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Corsair K70 TKL RGB Champion Series (Cherry MX Red) (CH9119010NA).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Corsair K70 TKL RGB Champion Series (Cherry MX Red) (CH9119010NA) liczba opinii klientów wynosi 21, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

24.5.2021

Mam tą K70 TKL i muszę przyznać że jest świetna! Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie co daje wielkiej satysfakcji podczas użytkowania. Zabiera bardzo mało miejsca, nawet na małym biurku i prezentuje się bardzo elegancko. Kecapy PBT są bardzo twarde lecz gładkie w dotyku i po 2 tygodniach grania są jak nowe. Ogólnie to polecam tylko fanom marki Corsair (jakim i ja jestem), ponieważ znam wiele zarówno dobrych i szybszych klawiatur na rynku. Z optycznymi switchami byłaby najszybszą ?

16.12.2021

Klawiatura naprawdę kozacka. Warta polecenia wszystko śmiga podświetlenie naprawdę robi robotę. Co do dodatkowego wypinanego kabla i zmiennych kaycapsów oraz urządzenia do wyciągania keycapsów uważam, że są to bardzo przyjemne i miłe dodatki, które cieszą oko. Cena nie jest mała uważam, że w tej cenie firma Corsair powinna dodać podgładkę pod nadgarstki. Ogólnie to bardzo dobra klawiatura, Polecam!

26.12.2021

Klawiatura dobrze wykonana, super przyciski funkcyjne, z przemyślanymi funkcjami których na prawdę się używa. Przycisk tournament jest bz sensy bo wystarczy przełączyć preset na inny aw przełącznik za klawiaturą ciężko czasem trafić więc jest on zbędny. Największym minusem i w tym samym czasie plusem są przełączniki, które są genialne, lecz wycuwana jest minimalny mtaliczny pogłos.

8.7.2021

Bardzo solidna klawiatura, klawisze pracują dobrze , na plus że wykonane są z PBT więc nie wytrą się lub nie zaczną błyszczeć. Icue 4 sprawnie ogarnia wszystkie możliwości klawiatury. Przewód jedynie trochę sztywny , lecz to nie myszka więc nie przeszkadza z korzystania, ważne że odpinany.

1.2.2022

Bardzo solidna klawiatura, klawisze pracują dobrze , na plus że wykonane są z PBT więc nie wytrą się lub nie zacznąbłyszczeć. Icue 4 sprawnie ogarnia wszystkie możliwości klawiatury. Przewód jedynie trochę sztywny , lecz to niemyszka więc nie przeszkadza z korzystania, ważne że odpinany.

7.2.2022

Wszystko jak należy jedynie przeszkadza mi metaliczny dzwięk wydobywający się z klawiatury ale to tylko przez to że producent z takiego materiału zrobił klawiaturę switche robią robotę :)

18.1.2022

Jestem bardzo zadowolony!Bardzo dobrze wykonana, działa perfekcyjnie. Cena powodowała, że się wahałem, ale nie żałuję ani złotówki. Produkt godny polecenia. ?

4.2.2022

Polecam! Bardzo ładna i solidna klawiatura, nieskończona możliwość dostosowania podświetlenia, działa póki co bez zarzutów.

27.5.2022

linear switches definitely take some time to get used to, but man it types good on this keyboard, I freaking love it

30.5.2021

klawiatura sprawuje się bardzo Dobrze z programem od corsair icuedaje 4.5 ze względu na spacje i jej dotyk

10.7.2022

Klawiatura jest super, dźwięk przyjemny, a samo pisanie na niej bardzo wygodne i również przyjemne.

14.4.2022

Bez zarzutów. Ładny wyraźny dźwięk kliknięcia.

5.9.2021

Dobry stosunek ceny do jakości

28.11.2021

Klawiatura super polecam

11.5.2021

Super polecam.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności