logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Defender Stalker GK-170L Czarna (45171). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Defender Stalker GK-170L Czarna (45171).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Defender Stalker GK-170L Czarna (45171) liczba opinii klientów wynosi 57, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 45, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

18.5.2021

Produkt co prawda zakupiony w innym sklepie, ale dodam tutaj opinię, bo może komuś to pomoże zdecydować się w zakupie.Moim zdaniem to świetna klawiatura w przedziale 150 - 200 zł. Użytkuję ją już od około pół roku (bardzo dużo piszę, często grywam też w najróżniejsze gry) i jestem szczerze zadowolony. Co prawda nie jest to klawiatura mechaniczna, ale widać, że stara się taką imitować. Mi osobiście nie przeszkadza hybrydowa natura tej klawiatury, bardzo przyjemnie się z niej korzysta. Jeśli chodzi o wykonanie to w moim odczuciu również jest to plus - co prawda plastik, ale taki, który przynajmniej sprawia wrażenie trwałego. Nie wiem jak zniosłaby jakieś cięższe próby wytrzymałości,ale u mnie jest na stałe podłączona do jednego stanowiska i praktycznie nie widać na niej śladów zużycia. Na plus też antypoślizgowe gumki na spodzie, które sprawiają, że klawiatura pewnie leży w jednym miejscu na biurku i przesuwa się ją z wyraźnym oporem.Jeśli chodzi o estetykę (która dla mnie również miała spore znaczenie przy zakupie) to też muszę pochwalić ten produkt. Nawet z wyłączonym podświetleniem klawiatura prezentuje się po prostu ładnie i zgrabnie, a gdy dodamy podświetlenie RGB to jest już po prostu cudnie. Świeci bardzo ładnie, wyraziście, może się to bardzo podobać (tak jak na przykład mi). Duży plus za to, że możemy sterować podświetleniem z poziomu oprogramowania MSI Dragon Center (alternatywna metoda to skróty klawiaturowe, które są opisane w instrukcji, ale w to się jakoś nigdy nie zagłębiałem). Ogólnie to dla mnie super.Muszę jeszcze pochwalić konstrukcję tej klawiatury, bo po prostu bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Nawet jeśli już jakiś syf się dostanie między klawisze to bardzo łatwo jest się go pozbyć, w większości zwykłe sprężone powietrze w zupełności wystarczy. Wszystko za sprawą tego, że klawisze są zatopione w płaskim, białym panelu, pod którym są zlokalizowane diody LED. Po prostu nie ma tu za dużo miejsca, gdzie może gromadzić się brud. A nawet jeśli się dostanie to bez problemu go wydmuchamy z tej płaskiej powierzchni, gdyż klawisze są zlokalizowane stosunkowo wysoko nad nią i jest pewny odstęp.Podsumowując, mogę z czystym sumieniem polecić jeśli ktoś szuka dobrej i jednocześnie ładnie wyglądającej klawiatury do 200zł. Jeśli mechaniczna klawiatura z wyższej półki jest dla kogoś poza budżetem, a jednocześnie nie chce kupować pierwszego-lepszego i najtańszego mechanika to wydaję mi się, że ta klawiaturka jest dobrą alternatywą.
jeszcze

24.7.2019

Tani , fajny mechanik. Dosyć głośne przełączniki (typowe dla outemu blue) z bardzo przyjemnym klikiem. Klawiatura dosyć małych rozmiarów ale dla mnie to akurat duży plus gdyż nie korzystam z klawiatury numerycznej a dzięki temu jest więcej miejsca na biurku. Podświetlenie całkiem ładne z dużą ilością trybów - fajny bajer w tej cenie (70zł). Ogólnie polecam.

12.9.2020

Spoko klawiaturka , mam msi b450 tomahawk max i całe oprogramowanie msi dragon świetnie działa . Sama klawa moim zdaniem ma trochę za bardzo wystające te klawisze ... no ale pierwszy raz używam takiej niby mechanicznej klawy więc pewnie kwestia przyzwyczajenia

6.4.2021

Młodzież lubi te retro dźwięki klawiszy i świecidełka. Ale litery/cyfry/znaki na klawiszach mają taką czcionkę że ciężko sie zorientować jaka to litera. Polecam dobrze obejrzeć klawisze zanim podejmie się decyzję o zakupie, nie musi to być wada.

23.10.2019

Klawiatura po kilku dniach wydaje się fajna i solidna, trochę głośna ale to akurat wiedziałem i raczej trzeba być świadomym tego iż klawiatura mechaniczna nie jest najcichsza, a w szczególności niebieskie switche.

15.12.2020

Bardzo fajna klawiatura w dobrej cenie. Przyciski łatwo wchodzą i są względnie ciche. Możliwość przyciemniania fajnie się sprawdza, nie wciskają się klawisze podwójnie. Polecam

24.11.2020

Dobra klawiatura. Wygodne przyciski i duży plus za odporność na zalania chociaż biały kolor podświetlenia jest według mnie zbyt mało intensywny i przebijają inne obok

6.11.2021

Klawiatura bardzo dobrze wykonana i wygodna w użytkowaniu. Podświetlenie również jest bardzo dobre. Mam ponad rok i ani razu nie sprawiła mi problemu

4.12.2020

Działa bez zarzutu, ale jakość plastiku sprawia, że wygląda jak skończona tandeta

18.8.2020

Klawiatura świetnie wkomponowała się w cały set-up msi. Używam z przyjemnością.

11.8.2022

Klawiatura jest kontatybilna z MSI Center (Nie potrzeba mieć Dragon Center)

18.12.2020

Bardzo przyjemna do pisania, nie jest głośna, ale słychać ją wyraźnie

9.11.2020

bardzo ładnie podświetlona i wygodna jednak trochę głośna

3.4.2021

trochę głośna (jak to na mechaniczną) ale super :)

20.3.2021

Działa bardzo dobrze,fajne podświetlenie klawiszy

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności