logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dell KB-522 Wired (58017682 / 58017683 / 58017667). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dell KB-522 Wired (58017682 / 58017683 / 58017667).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dell KB-522 Wired (58017682 / 58017683 / 58017667) liczba opinii klientów wynosi 37, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 12, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 25, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.11.2020

Bardzo wygodna, duża klawiatura z naturalnie rozmieszczonymi przyciskami - nie ma żadnych udziwnień, do których trzeba się przyzwyczajać. Z plusów ergonomia, niska cena w stosunku do jakości, klawisze funkcyjne przydatne w pracy biurowej (np. przeglądarka, mail, kalkulator), do tego idealnie dopasowana dla mnie podkładka pod nadgarstki. W kwestii wad trzeba czepiać się szczegółów, np. mogłaby mieć wyższe nóżki (chocby dwustopniowe, jak np. Logitech K545) - są standardowe, a ja lubię mieć wysoki kąt położenia klawiszy. Ogólnie bardzo godna polecenia!

23.2.2019

Pierwsza poważna klawiatura nie za miliony. Dwa klawisze windows (a nie bezużyteczne fn...), klawisze ładnie ułożone (1 rzędowy enter i shift, alt na swoim miejscu a nie przesunięty w prawo).Pisze się rewelacyjnie i cicho. Multimedialne mogłyby lżej chodzić (ciszej, jest klik jak w przyciskach przy monitorze) ale to mały problem. Z multimediów to co najważniejsze pod ręką i na wierzchu. Rolka od gło chodzi super.Do tego dostajemy podkładkę pod nadgarstki.Do ideału brakuje tylko podświetlenia.

17.3.2022

Zastanawiałem się, czy będzie cichsza niż stara wysłużona klawiatura. Nie jest to demon ciszy, jednak pracuje się przyjemniej. Mnogość przycisków funkcyjnych. Fajna rolka do regulacji głośności, przycisk do usypiania komputera. Do tego przycisk uruchamiający kalkulator, przeglądarkę, czy sterowanie powiększeniem jednym kliknięciem! Nóżki malutkie - praktycznie leży płasko, podstawka na nadgarstki miłe zaskoczenie, myślałem, że będzie gorzej.

21.7.2017

Pierwsza moja klawiatura z podkładką i podpórką na nadgarstki i przyznam, że przy wielogodzinnym pisaniu obecność tych elementów nie zawodzi, nadgarstki nie są tak nadwyrężone, po prostu nie odczuwam bólu, co często mi się zdarzało, klawisze mają wyraźny skok, nie sa do końca ciche, ale nie są znowu na tyle głośne aby to przeszkadzało. W przypadku dostania się okruchów pomiędzy klawiszami łatwo można je wydostać.

6.4.2018

Elegancka i wygodna w użyciu. Dołączana podkładka pod nadgarstki sprawdza się bardzo dobrze. Klawiatura ma jak dla mnie dobry skok klawiszy i nie jest głośna. Że spacją też nie ma problemy. Czytelne przyciski multimedialne, fajny pomysł z kółkiem do regulacji głośności. To że ma kabel jakoś nie specjalnie mi przeszkadza a plusem jest też gniazdo USB z tyłu do podłączenia drobnych akcesoriów.

30.1.2020

Nawet niezła ta klawiatura, fajny skok klawiszy, ale wykonanie na przeciętnym poziomie - tandetny plastik klawiszy. Świetny jest ten pasek przycisków multimedialnych i przydatne pokrętło do zmiany poziomu głośności. Natomiast całkowita porażka to mikroskopijne nóżki, które podnoszą klawiaturę może o 2-3 milimetry i niestety klawiatura leży płasko na biurku i nie można jej wyżej podnieść.

19.6.2022

Porządna klawiatura, nic się nie wygina ani nie trzeszczy. Używam jej też w pracy, a w domu zastąpiła mi MK270 od Logitech (która jest badziewiem). Szkoda, że nie robią wersji bezprzewodowej. Fajny dźwięk klawiszy, jak za starych czasów. Za tą cenę (99 zł) nie ma nic sensownego do wybory w dzisiejszych czasach niestety, tylko badziew albo mechaniki za setki zł...

2.3.2020

Na początku chciałem kupić klawiaturę bezprzewodową ale natrafiłem na kilka materiałów na YT, gdzie każdy wychwalał tę klawiaturę i muszę przyznać, że podpisuję się pod tym. Jest ergonomiczna, ta podstawka pod nadgarstki daje radę a klawisze multimedialne to miły dodatek zwiększający trochę komfort mojej pracy.

1.2.2018

Wg mnie klawa bardzo przyzwoita. Pierwsze wrażenie - przyjemny skok klawisza, w sam raz.Sam pasek do obsługi multimediów to strzał w dziesiątkę, podporządkowałem sobie spotify pod klawisz nutki i wszystko mam w zasięgu ręki, nie wspominając już o rolce do głośności. Prosta i funkcjonalna klawiatura zarazem.

27.7.2022

To jest po prostu najlepsza klawiatura na świecie. Wymarzona do biura.Skok klawiszy, ergonomia, wszystkie klawisze tam gdzie mają być. To najważniejsze cechy.Mały dodatek klawiszy uruchamiających aplikacje (co kto lubi), co w tej klawiaturze co najmniej nie przeszkadza. Pomocne pokrętło do głośności

26.9.2020

Jestem bardzo zadowolony z jej zakupu. Klawisze mają odpowiedni skok, jest bardzo wygodna dla dłoni, a do tego te przyciski funkcyjne, które przyspieszają wiele operacji. Szczególnie podoba mi się możliwość regulacji głośności na wyciągnięcie palca. Za taką cenę ciężka znaleźć coś lepszego.

10.12.2018

Fajna i wygodna klawiatura, która zajmuje niewiele miejsca na biurku. Cena niska jak na klawiaturę z przyciskami multimedialnymi + 2 wejścia usb z tyłu, które ułatwiają dostęp. Klawisz multimedialny głośności ciekawie zrobiony i sprawuje się należycie.

16.8.2021

Klawiatura z podstawką na nadgarstki, bez której nie wyobrażam sobie teraz pisania. Niestety mocowanie podstawki jest kiepskie i bardzo szybko się łamie. Poradziłem sobie z tym problemem przyklejając podstawkę na stałe. Polecam

1.2.2022

Porządna klawiatura z wygodnym oparciem na nadgarstki, wcześniej użytkowałem w firmie, kupiłem sobie i poleciłem znajomemu. Świetne przyciski skrótów często korzystam już bez patrzenia.

31.3.2022

Z czystym sumieniem bardzo bardzo bardzo polecam wygodna, fajna, miło się na niej pisze mam ją od kilkunastu lat i dalej jest + fajny dźwięk przełącznik wydaje (nie jest głośna)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności