logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Dell KM636 Zestaw bezprzewodowy klawiatura i mysz (4dae741a4). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Dell KM636 Zestaw bezprzewodowy klawiatura i mysz (4dae741a4).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Dell KM636 Zestaw bezprzewodowy klawiatura i mysz (4dae741a4) liczba opinii klientów wynosi 100, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 95, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 3. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

6.2.2020

Poszukiwałem klawiatury i myszy, która nieco wyróżni się od całości oferowanego sprzętu. Postawiłem na prostą fakturę i kolor biały, jak w pierwszych pc-tach. Myślę, że to samo miała na myśli firma DELL projektując ten zestaw. Klawiatura wyspowa, klawisze nieco wyższe od laptopowych z wyraźnym skokiem, ale niższe od typowej klawiatury membranowej. Podstawka też nieco wyżej umiejscowiona bez możliwości regulacji pochylenia. Materiał, tworzywo raczej przeciętne, nie powala jakością i fakturą w dotyku, ale generalnie akceptowalne. Myszka mega prosta, dość spora z podniesionym tyłem. Sprzęt nie wymaga żadnej konfiguracji - podłączasz i działa. Jeden odbiornik do klawki i myszki. Klawiatura jest raczej dość głośna,myszka cicha. Moim zdaniem klawiatura mogła być nieco niższa, cieńsza, ale nie ma tragedii. Generalnie polecam - stosunek jakość / oczekiwania / cena - odpowiedni.
jeszcze

17.11.2021

Bardzo fajny i do tego ładny zestaw, wszystko działa bez zarzutu. Klawiatura jest stosunkowo cicha i ma fajnie wyprofilowane klawisze - bardzo wygodnie się na niej pisze, a wręcz sprawia to przyjemność. Bardzo doceniam również osobne przyciski służące do regulacji głośności (bez konieczności używania przycisku funkcyjnego) i praktyczne przyciski numeryczne. Myszka być może nie wygląda na najlepszej jakości, aczkolwiek radzi sobie całkiem nieźle z różnymi zadaniami. Zdecydowanym plusem jest również jeden wspólny odbiornik USB (szczególnie, gdy mamy mało wejść USB).

8.9.2020

Jestem bardzo wybredny, jeśli chodzi o klawiatury. Jestem tłumaczem i klepię w klawiaturę po 10 godzin dziennie. Jak dotąd, ta jest najlepsza. Klawisze nie wystają za mocno, ale i nie są płaskie, co mogłoby skutkować brakiem precyzji. Spacja jest szeroka, podobnie Backspace. Do tego rozstrzelone klawisze funkcyjne Delete Home, Insert, itd. podobnie klawiatura numeryczna. Myszka, jak myszka, tu nie ma rewelacji, ale też nie ma do czego się przyczepić. Przydałby się boczny klawisz cofania, ale i bez niego jest ok.

28.7.2022

Idealne zastępstwo za KM636, aczkolwiek. Ma minus uważam: bardziej szorstka i sztywna powłoka klawiszy i klawiatury, w KM636 było to "przyjemniejsze" w dotyku; klawisze strzałek są małe, blisko siebie osadzone i blisko pozostałych klawiszy.Myszki nie ocenię, bo korzystam z przewodowej, zależy mi na dodatkowych przyciskach wstecz/przód, których brak w myszce z tego zestawu

26.10.2020

Klawiatura naprawdę super. Idealna wysokość klawiszy, jakość też bez zastrzeżeń. Jedyny minus, że bardzo szybko piszę i czasem ucieknie jakaś litera, jakby klawiatura nie zdążyła złapać i przesłać sygnału. Chociaż może to być też wina starego komputera. Nie jest to na tyle uciążliwe, żebym odjęła jej punkt, bo za taką cenę mogę przymknąć na to oko.

12.7.2019

Klawiaturka jak to DELL bez wodotrysków ale lekka, wyczuwalny skok klawiszy, do pracy biurowej idealna i można ja szybko wyłączyć i schować do szuflady.Mysz.... tu lekkie rozczarowanie bo brak jest przydatnego przycisku do zmiany DPI i trzeba to zrobić sobie w systemie, kółko mogłoby nie być tak śliskie gdyby zastosowano materiał gumowy.

28.9.2021

Dobry sprzęt, warty swojej ceny; I klawiatura i myszka są połączone z jedną wtyczką USB. Działają na baterie, ale oba sprzęty można wyłączyć suwakiem który jest i na klawiaturze i myszce. Klawiatura bardzo wygodna, łatwo się na niej pisze; działają też dodatkowe klawisze np do sterowania głośnością; Myszka bez zarzutu. Baterie w zestawie

30.6.2020

Świetna klawiatura. Sprzęt bardzo łatwy w konfiguracji, wykonany z dobrej jakości materiałów. Sama klawiatura wygodna, bardzo dobrze się na niej pisze. Myszy nie sprawdzałam (używam innej - mojej ulubionej), ale wierzę, że jest równie dobra.Bardzo polecam.

20.8.2021

Działa bardzo dobrze, nie mam się czego przyczepić. Klawiatura cichutka, myszka lekka, sprzęt po wpięciu USB szybko sam się instaluje, wszystko w porządku. Z czystym sumieniem mogę polecić, jestem bardzo zadowolona, w dodatku to mój ulubiony kolor :)

25.7.2020

Zestaw bardzo przyjemny jak za tą cenę. Klawiatura ma bardzo aksamitne klawisze, dzięki temu pisanie sprawia bardzo przyjemne uczucie. Wielkim plusem są bardzo cicho chodzące klawisze oraz przyciski myszki. Mysz idealnie pasuje do damskiej dłoni.

26.8.2021

Jakość wykonania w porządku - adekwatna do ceny. Przy bardzo szybkim pisaniu, klawiatura potrafi zgubić pojedyńcze litery. Ogólnie jestem zadowolony. Jeśli ktoś pisze dużo i bardzo szybko, to lepiej rozejrzeć się za inną klawiaturą.

14.5.2021

Bajka.Myszka duza, pasujw jak ulał choc mam małe dlonie jak na chłopa.Skończyło sie drętwienie palców.Klawiatura nawet nie za glosna, uklad mi pasuje bo tylko na Dellowskich laptopach pracuje plus niski uklad.

10.6.2021

Nie spodziewałam się tego, ale jestem zachwycona! Niby nic takiego - klawiatura, ale jak na co dzień poprawia jakość pracy. Zestaw jest,jak dla mnie, idealny. Każdego dnia, używając, cieszę się, że wybrałam Dell

8.4.2021

Świetna klawiatura. Nieduża, cichutkie, ale w wyraźnym ugięciem klawisze, całkiem porządna myszka w zestawie. Kolor biały: stosowany, nie intensywny, idealny odcień do pracy.

26.2.2021

Estetyczna klawiatura(Biała) do domowego biura. Bardzo dobrze się prezentuje, sprawnie działa. Łatwe otwieranie myszki na magnes. Można szybko umieścić odbiornik usb.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności