logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Delux K9600U. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Delux K9600U.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Delux K9600U liczba opinii klientów wynosi 5, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 1, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.5.2021

Bardzo fajna klawiatura. Niskoprofilowa, paruje się z trzema urządzeniami i szczerze powiedziawszy nie wygląda ani nie działa tandetnie (pomimo niskiej ceny). Bardzo przypadł mi do gustu układ klawiszy który nie jest udziwniony. Klawisze bardzo przyjemnie działają i pisanie dłuższych tekstów na tej klawiaturze jest bardzo komfortowe. Działa u mnie z PC/macOS i Android TV.

19.9.2021

Czasami urywa połączenie po dłuższym nie używaniu więc jak się zaczyna pisać omija pierwsze literki, przy używaniu bardziej vciaglym nie ma tego problemu. Trzeba mocniej naciskać klawisze bo czasami nie wchodzą. Klawiatura ładna.

14.3.2022

Sprzęt dobrej jakości, polecam przy problemach z nadgarstkiem spowodowanym długą pracą przed komputerem. Po zmianie tradycyjnej klawiatury na ergonomiczną już po kilku dniach problemy z nadgarstkiem ustąpiły. Zdecydowanie polecam!

26.7.2021

polecam!!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności