logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie DUCKY ONE 2 SF RGB - CHERRY MX BLACK. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu DUCKY ONE 2 SF RGB - CHERRY MX BLACK.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu DUCKY ONE 2 SF RGB - CHERRY MX BLACK liczba opinii klientów wynosi 10, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 9, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

16.2.2020

Fantastyczna klawiatura mechaniczna, najlepsza jaką kiedykolwiek do tej pory posiadałem, a używałem produktów Razer (Blackwidow 2016 z zielonymi przełącznikami), Corsair (K68 z czerwonymi), CM Storm (Quickfire XT z niebieskimi).Klawiatura mimo swoich małych rozmiarów i braku niektórych klawiszy (F-y, numpad) jest bardzo wygodna i konfigurowalna, nie zamieniłbym jej na żadną inną w tym momencie. Zajmuje niewiele miejsca na biurku, podświetlenie jest bardzo jasne, aczkolwiek nie razi w oczy.

28.2.2020

Jak ktoś siedzi w temacie mechaników to Ducky nie trzeba przedstawiać. Klasa sama w sobie, przemyślany sprzęt a nie gejmingowy badziew z marżą 10000%.Plusy:+ rozmiar, zwolniło się dużo miejsca na biurku+ ogrom opcji pod klawiszem fukcyjnym.. nawet myszka jest pod Fn.+ przełączniki brown miażdżą system. Przeszedłem z cherry red i nie wracam.+ dzik na spacji chwycił mnie za serce.+ ideał do kodzeniaMinusy:- małe niedociągnięcia w podświetleniu.- brak customowych keykapow w PL

1.4.2020

Zajefajna. Myślałem, że silent redy nie będą tak fajne jak zwykłe lub blue. Jednak ta cisza wygrywa wszystko. Do tego klawa spokojnie się mieści pod biurkiem wraz z myszką i nie zajmuje miejsca. Trzeba jednak sie przyzwyczaić do braku entera z prawej strony, przesuniętego delete na miejsce obok backspace i wciskanie FN jak używamy ALT +(FN) F4. No i brak tydly w grach ale można ustawić makro i wtedy escape jest tyldą lub innym klawiszem i możemy przypisać funkcje pod ten klawisz.

19.3.2021

głównie zakupiona do programowania i sprawdza się. Jeżeli ktoś pracuje na maku to wcześniej były problemy z softem że klawiatura się rozłączała ale już jest to naprawione. Również używam wtyczki aby odpowiednio cmd i option był ustawiony na klawiaturze bo układ jest bardziej pod windows.Korzystam też z niej do grania w gry na Windowsie i sprawdza się wyśmienicie. Podświetlenie można wyłączyć albo ograniczyć więc jak ktoś nie lubi to jest dużo opcji do konfiguracji.

10.12.2021

Wykonanie, brzmienie klawiatury bardzo satysfakcjonujące. Silvery chodzą świetnie, to dobre switche, głównie do grania, do pisania na terminalu linux gorzej, łatwo o przypadkowe "mistake".

27.3.2020

Klawiatura bardzo fajna wytrzymała jak na plastik ale jednak podświetlenie w dzień wygląda gorzej niż się spodziewałem ale w ciemnych pomieszczeniach jest już o wiele lepiej.

29.4.2020

Genialna klawiatura, polecam każdemu

22.4.2020

Fajna dobrze się użytkuje

9.3.2020

Super!!!!!

27.1.2021

super

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności