logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Esperanza Hunter (EGK601). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Esperanza Hunter (EGK601).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Esperanza Hunter (EGK601) liczba opinii klientów wynosi 30, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 19, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

12.10.2020

Po dwóch latach użytkowania stwierdzam, że w tej cenie to naprawdę świetna klawiatura dla nieco mniej wymagającego użytkownika. Jak dotąd zero problemów, wizualnie wciąż na 5 z małym minusem (drobne przetarcie na lewym kursorze).Ciężka (na plus!), stabilna, podświetlenie nie działa może super równomiernie, ale w ciemności bez problemu wszystkie literki i cyfry są widoczne. Fajna, zwarta konstrukcja, a mimo to zachowane są odstępy, dzięki którym pisanie jest intuicyjne.Drobny minus (bez wpływu na ocenę końcową) za duże klawisze - lekko się ruszają (chociaż są stabilne i działają jak najbardziej prawidłowo).Ogólnie; jak dla mnie (głównie pisanie po forach, maile, trochę excela i gier)ta klawiatura wpisuje się idealnie.Mam nadzieję jeszcze długo posłuży, ale gdybym miał brać kolejną, to podejrzewam, że wybór byłby ten sam.
jeszcze

6.2.2019

Bardzo ciężka - i dobrze, bo doskonale leży na blacie. Z tyłu posiada dźwignie, które pozwalają podnieść tył klawiatury - pokryte są one materiałem antypoślizgowym, podobnie jak i pozostałe stopki. Kolor oświetlenia to kwestia gustu - na plus zaliczyć można prześwitujące światło przez litery i znaki nadrukowane na przyciskach - zdecydowana większość podświetlanych klawiatur na tym poziomie cenowym podświetla jedynie szczeliny między klawiszami.Solidna, metalowa obudowa. Nic dodać, nic ująć :-)

4.2.2021

polecam każdemu, kto szuka dobrej, sprawdzonej, wygodnej klawiatury w niskiej cenie. podświetlane klawisze świetnie zdają egzamin i w porównaniu do innych tanich klawiatur podświetlają cały klawisz nie tylko obwodkę klawisza

10.11.2018

Bardzo dobra klawiatura, ciężka, stabilna i świetnie wygląda. Przyciski działają prawidłowo, szybka w działaniu. Przyciski są od siebie oddalone tak, że nie naciska się jednym palcem dwóch. Ładnie podświetlane przyciski.

7.1.2021

Ta klawiatura jest jedną z lepszych w swojej półce cenowej.Naprawdę przyjemnie się na niej pisze, granie też spoko.Samo podświetlenie subtelne a za razem wyraźne, nie razi w oczy.

7.7.2021

Super w tej cenie .Duże klawisze klikają jak mechaniczne, podświetlanie bardzo ładne choć trochę mało trybów kolorów Ciężka ale dzięki temu stabilna i sztywnaUdany zakup Polecam

3.2.2022

Fajny duży (szerszy u dołu) "Enter" i, gdyby nie mały "Backspace", byłaby całkiem wygodna.Kolory podświetlania trochę ubogie.

13.3.2021

świetna klawiatura. przyjemne podświetlenie. wysoki skok klawiszy. aż chce się coś kodować i pisać. mega wygodna. kozak

10.11.2018

klawiatura jest swietna polecam ja sprawdza sie w pisaniu jak i w gracz palce nie bola po durzszym orzydkowaniu :)

23.3.2021

wszystko ok,mała zgrabna,dobrze podświetlona,sztywna nie ugina się,kabel w oplocie wszystko ok, polecam.

28.11.2019

Klawiatura bardzo dobra, ciężka, podświetlana w trzech kolorach do wyboru. Przyciski działają sprawnie.

20.5.2020

Klawiatura spełnia swoją funkcję ma zmienne oświetlenie i jest funkcjonalna.

10.3.2020

Bardzo fajnie wyglądająca klawiatura za relatywnie niska cenę

20.9.2019

Klawiatura zgodna z opisem, wizualnie bardzo ładna. Polecam

27.4.2021

Jakość i cena to atuty tej klawiatury śmiga aż miło

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności