logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Esperanza Titanum Memphis Czarna (TK108). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Esperanza Titanum Memphis Czarna (TK108).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Esperanza Titanum Memphis Czarna (TK108) liczba opinii klientów wynosi 354, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 4, a średnia ocena to 4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 305, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Empik liczba opinii klientów wynosi 13, a średni wynik to 3.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 29, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.8.2020

Produkt mam od miesiąca.Ledy sygnalizujące caps, num, scroll malutkie, ale są! O co inni nie dbają.Klawiatura jest, mimo niskiej ceny, w miarę solidnie wykonana. Myszka także. Pisze się w miarę dobrze, chociaż jest trochę za duży skok klawiszy i trzeba pamiętać by je dokładnie naciskać. Przez to czasami "gubi" przyciśnięcie. Można się przyzwyczaić.Myszka też lubi czasem gubić klik. Zdarza się, że trzeba dwukrotnie kliknąć by wywołać reakcję. Adapter był podłączony raz z tyłu obudowy raz z przodu. Z przodu trochę lepiej - nic nie zasłania.Całość uważam jakościowo za dobrą w tej cenie. Windows czy Linux - bez różnicy.

8.10.2020

Mam zestaw już kilka miesięcy i jestem zadowolony.Sporadycznie nie "złapie kliku", zarówno muszka jak i klawiatura, ale to nie wielki problem. Bardzo dobry układ klawiatury. Ledy malutkie ale są!Bez cudów "gamingowych" i nadmiaru klawiszy funkcyjnych. Konstrukcja wystarczająco solidna. Różne klawiatury zawsze różnią się rodzajem kliku, więc do każdej trzeba się przyzwyczaić. Baterie chodzą od początku (przechodzenie w stan uśpienia). Myszką czasami trudno precyzyjnie zaznaczyć obszar np. do kopiowania.

28.5.2019

Nie spodziewałbym się czegokolwiek innego, klawiatura nieco mało ergonomiczna i to chyba jej jedyna wada biorąc pod uwagę cenę. Ogólnie zestaw działa jak powinien, nie mam żadnych problemów z ustawieniami.Mysz nie posiada przełącznika on/off co trochę utrudnia używanie tylko klawiatury (celem głównym byłą klawiatura w moim zakupie) ale nie narzekam, za taką cenę to ja się cieszę że to działa.

11.12.2019

Klawiatura wykonana mało dokładnie, buja się na płaskim blacie, i mocno ślizga gdyż nie ma żadnych gumowych nóżek - jednak mimo tych wad działa.Myszka wydaje się być wykonana dużo lepiej, jest dosyć mała, jej dł to 10cm, szer w najwyższym i zarazem najszerszym miejscu to 5,5cm, a wys to 3,3cm.Działa również na USB 3.0

18.11.2018

Daje 4 gwiazdki, ale niestety mam zastrzeżenia. Już od początku w myszce nie działał scroll lock, i ta sama myszka po dwóch przypadkowych upadkach z wysokości jakiś 60-70cm po prostu przestała działać. Klawiatura poza tym, że niemal natychmiast wyłamały się stopki jest w porządku.

15.5.2020

Za 30 zł jest OK. Kupiona z okazji zdalnej nauki dla 2-klasisty, do odkopanego z piwnicy komputera :) - spełnia swoje zadanie. Myszka mała - w sam raz dla dziecięcych rąk. Myszka wyłącza diodę po jakimś czasie nieużywania - oszczędza baterie (sprytne - moja od MS tego nie umie ;)

6.11.2018

Jak za tą cenę mysz i klawiatura spełniają moje oczekiwania, używam ich od czasu do czasu. Nie polecam do użytku codziennego, ponieważ klawiatura jest niewygodna do pisania. Trzeba uważać żeby docisnąć klawisz do końca (z innymi klawiaturami nigdy nie miałem takiego problemu)

22.2.2020

Brak baterii czyni produkt trudniejszym do uruchomienia. Może warto rozważyć opcję "z bateriami", albo nawet z akumulatorkami i ładowarką, gdyż zawarte w opisie "(niezałączone w opakowaniu)" może umknąć czytelnikowi i zakupi myśląc, że sprzęt można używać od razu.

1.9.2019

Klawiatura jest OK, szybko łączy się z komputerem. Jakość plastiku - kiepska, ale nie można wymagać więcej przy tej cenie. Myszka jest tragiczna, lekka, nie posiada nic poza prawym i lewym klawiszem, nie ma funkcji kliku na pokrętle. Wymieniłam ją na inną.

2.6.2020

Świetny zestaw, myszka i klawiatura dobrze działają z moim laptopem. Jest wykonany zaskakująco porządnie jak na jego cenę, jest w dodatku wytrzymały. Polecam osobom, które szukają dobrze wykonanego sprzętu bezprzewodowego w niskiej cenie.

25.11.2020

Klawiatura lekka i wygodna. Myszka także lekka, natomiast scroll chodzi sztywno i po dłuższym czasie od jego używania boli ręka. Być może po dłuższym czasie użytkowania się ,,rozejdzie". Całość dobrze wykonana i warta swojej ceny.

3.2.2022

Wszystko działa jak należy, wszystko jest w plastiku i lekkie jak puch, 2 minipaluszki wbijają się w misia, 1 palec ze standardowych baterii wsuwa się w klawiaturę!Bios pojawia się również przy pierwszym połączeniu!Poleciam

26.11.2019

Ogólna ocena dobra. Klawiatura nie jest moze najwyższych lotów ale przy takiej cenie zestawu jak najbardziej ok. Do obsługi zdalnej telewizora połączonego z laptopem spełnia idealnie swoją rolę.

11.4.2020

Całkiem fajne za te pieniążki. Myszka dobrze pracuje klawiatura jest dosyć cicha. Po wyłączeniu komputera sprzęt automatycznie wyłącza się. Szkoda, że nie ma do zestawu dołączonych baterii.

30.11.2019

Jak za tę cenę OK. Ale jak juz ktos wspomnial dwa klawisze (P oraz Backspace) dzialaja dopiero po mega mocnym wciśnięciu, co jest uciążliwe w codziennym użytkowaniu - używam od pół roku.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności