logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Eufycam EUFYCAM 2C - 2szt. + HomeBase2 (EUFYCAM2C2+1). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Eufycam EUFYCAM 2C - 2szt. + HomeBase2 (EUFYCAM2C2+1).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Eufycam EUFYCAM 2C - 2szt. + HomeBase2 (EUFYCAM2C2+1) liczba opinii klientów wynosi 19, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 5, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

Bardzo dobry wybór moim zdaniem. Szukałem właśnie systemu bezprzewodowego dobrej jakości i w jeszcze sensownej cenie. Eufy było moim zdaniem najciekawsze i jestem skłonny polecić ten system. Bardzo dobre kamery, zasilane z akumulatorków pracują bez zarzutu. Na razie po miesiącu użytkowania wszystkie działają i nie wymagały wymiany baterii. Najważniejsze, że nie ma ciągnięcia kolejnych kabli dod kamer. Łączność z centralką bezprzewodowa działa bez zarzutu. Z poziomu aplikacji jest od groma rzeczy, na plus dla mnie podgląd na żywo oraz możliwość ustawienia sobie stref wykrywania ruchu, więc można pominąć zbędne fragmenty obrazu. Bardzo polecam, produkt solidny i warty swiojej ceny.No i jeszcze można rozbudowywać go o samery co wychodzi taniej.
jeszcze

11.5.2022

Kamerki zamontowane w mieszkaniu w celu monitorowania zwierzaka pod nieobecność w domu, a przy okazji wykorzystywane jako monitoring przed włamaniami. Montaż bardzo prosty (zero kabli), tak samo jak podłączenie przez aplikację.Znakomita aplikacja z możliwością ustawienia różnych trybów, stref wykrywania aktywności, powiadomień, alarmów i wielu innych rzeczy.Do zestawu dokupiłem klawiaturę (pinpad) pozwalającą wygodniej aktywować alarmy gdy opuszczamy mieszkanie. Całość bardzo komfortowa w użytkowaniu, a do tego estetycznie wygląda.Uwaga: kamerki w rozdzielczości FullHD nie mają opcji rozróżnienia między wykryciem człowieka, a wykryciem zwierzęcia! Do wykrywania zwierząt (bez wykrywania ludzi)potrzebne są kamerki 2K.
jeszcze

20.2.2022

Sprzęt dobry jak na kamery bezprzewodowe testowałem już xiaomi i ezviz, dają rade jakość nagrania i oprogramowanie git największym minusem jest zasięg bo kamery łączą się tylko z bazą a nie z wifi który jest w domu a baza ma zasięg 10m i to na dworze bez niczego po drodze, problem pojawia się w tedy jak masz więcej kamer na dużym terenie bo do każdej kamery trzeba by było mieć swoją bazę

Używam dwóch takich w mieszkaniu. Warto było zainwestować. Działają świetnie, obraz jest ostry i bardzo szczegółowy, dobrze też widzą nocą no i na plus montaż oraz dostęp zdalny i współpraca z systemem google home. Póki co wyłącznie plusy, polecam serdecznie.

Z Eufy korzystałem w poprzednim mieszkaniu i po przeprowadzce zdecydowanie chciałem kupić tej samej marki sprzęt. Świetna jakosć, dobre funkcje, w zasadzie sprzęt wzorowy. Do tego oczywiście z możliwością rozbudowy systemu.

23.12.2021

Taka zabawka z monitoringiem na krótki dystans. Ale sprawia sporo frajdy przy powiadomieniach mimo niskiej czytelności video. Informacje przychodzą sprawnie. Nie zastąpi profesjonalnego monitoringu.

12.10.2020

Zdecydowanie polecam kamery tego producenta, w dodatku świetnie działająca aplikacja gdzie mamy błyskawiczny dostęp do kamer .

10.8.2021

Zależało mi na prostej i szybkiej konfiguracji - kamera spełniła te oczekiwania bezapelacyjnie.

konfiguracja mi chwilkę zajęła ale od tamtej pory działą wzorowo i się nie dotykam

wybór jest ekstra, lepiej kupić raz a porządnie a nie bawić się w tanie kamerki

korzystam w mieszkaniu i jestem zadowolny, bdb system, świetna jakość

Bardzo wysoka jakość systemu, funkcjonalność równie wzorowa.

17.11.2020

Jakość obrazu powala nawet w czasie rzeczywistym. Polecam

Dobrej jakości zestaw, dokładnie czegoś takiego chciałem.

10.11.2020

Testuję od 2 tygodni, bardzo dobra jakość. Polecam

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności