logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie LOGITECH KAMERA WEBCAM C930e HD (960-000972). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu LOGITECH KAMERA WEBCAM C930e HD (960-000972).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu LOGITECH KAMERA WEBCAM C930e HD (960-000972) liczba opinii klientów wynosi 154, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 48, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 44, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 52, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie X-kom liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.11.2020

Kamerka działa, jednak z oprogramowaniem dedykowanym wyszukanym w sieci, gdyż jak się okazało c930c to wersja chińska, (a nie chińska to c930e). Problem taki że mam już kamerki dla dzieci z logitecha c920 i c922 i używam tam oprogramowania logi (logitech capture). Oprogramowanie przy 920 i 922 w windows 10 instaluje się z automatu po wykryciu kamerki. Przy kamerce 930c oprogramowanie wyżej przedstawione nie wykrywa kamerki 930 i muszę używać akurat dla niej innych aplikacji. Dodatkowo chwilę mi się zeszło zanim znalazłem ją w manadżerze urządzeń. Jest wyświetlana jako długi ciąg chińskich znaków a na ich końcu C930C co tylko potwierdza chińską wersję. Kamerka działa jednak gwiazdkę za powyższe musiałem ująć,gdyż gdybym miał ą świadomość dorzuciłbym do zakupu (niechińskiej wersji), gdzie miałbym bezproblemową możliwość przełączania pomiędzy komputerami jak to jest przy 920 czy 922, z racji niewykrywania jej w logitech capture
jeszcze

18.6.2021

Obraz i dźwięk - bardzo dobrze. Wygodna aplikacja do ustawień podstawowych - kontrast, jasność, kadrowanie, ostrość, balans bieli itd - wszystko proste i wygodne. Aplikacja bardzo przyjazna - choć bardzo ciężko ją znaleźć na stronie Logitech... i tego nie skomentuję - bo tylko wstyd dla Producenta. Dużym zaskoczeniem jest waga kamerki - na szczęście swoje waży (ale bez przesady), bo obawiałem się, że będzie zbyt lekka i każde potrącenie monitora = spada kamerka. Trzyma się porządnie ! Stabilne mocowanie - dodatkowo: jest gwint, można dokręcić statyw / porządny uchwyt i wtedy 100% bezpiecznie. Klapka tzw. prywatyzująca (ciekawe słowo) wygodna - jednym ruchem znikamy z ekranu :-)Jak dla mnie - bardzo udany zakup.
jeszcze

15.1.2021

Kamerka super, jest to wersja chińska ale wersja europejska 930e jest sporo droższa(około 20 procent), a znalazłem sposób żeby zarówno działała z aplikacją Logitech Capture (jest na to solucja w internecie, kwestia edytowania jednego pliku konfiguracyjnego w aplikacji i już widzi kamerkę w wersji chińskiej). Także wyświetlanie chińskiej nazwy można zastąpić europejską ręcznie przez regedit. Darmowo udało mi się więc ominąć te 2 różnice w ciagu kilku minut i odrobinie wysiłku, jedyne czego nie można zrobić to zaktualizować firmware do 930e, ale nie jest to do niczego potrzebne, firmware jest OK, jak i samo działanie kamerki, spełnia swoje zadanie znakomicie, mikrofony genialne!

8.5.2014

Kamera bardzo dobra.Nie trzeba do niej sterowników.Win 8.1 obsługuje kamerkę z pozycji kafelków,ale jest to trochę kłopotliwe,więc najlepiej wgrać program do jej obsługi (ja wgrałem Cyberlink YoyCam) i startować z pulpitu.C930e wolno łapie ostrość na auto i co ważne..wymaga bardzo dobrego oświetlenia i dopasowania najlepszej odległości od twarzy.,by pokazać klasę.Możesz się srogo zawieść (dropy,przekłamane kolory itd.)gdy pierwszy raz włączysz kamerkę ,a warunki nie będą spełnione.Jeżeli jednak wszystko przygotujesz należycie,będziesz zadowolony.Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to jednak ponad 500 zł to zbyt dużo.

8.11.2020

To już moja druga kamerka c930e. Kupiłem ją ponownie z uwagi szeroki kąt, genialny obraz w każdych warunkach oświetleniowych i mikrofon, który zbiera bardzo dobrze, ten model mnie nie zawiódł i kupiłem go ponownie. Dodatkowo napisze coś nt. mikrofonu, Istnieje wiele recenzji że mikrofon mógłby być lepszy, ale to jest kamera konferencyjna i mikrofon świetnie zbiera i wzmacnia dźwięk z całego pomieszczenia, mam wrażenie że te recenzje dotyczą porównania mikrofonów z kamery do mikrofonu mocowanego w słuchawkach, lub mikrofonu dedykowanego na biurku, a to kompletne różne urządzenia i różne zastosowania.

6.3.2019

Świetna kamera, szerszy kąt widzenia daje dużo lepsze odczucia, faktycznie bardzo dobrze radzi sobie przy słabym oświetleniu mam tu na myśli oświetlenie tylko z ekranu monitora. Ma przesłonę na obiektyw z klapką (dla przezornych), mikrofonów nie używam, ale są dwa (stereo) i radzą sobie całkiem nieźle. Ma świetny, dość ciężki dzięki czemu stabilny uchwyt, który pozwala umieścić ją zarówno na górnej krawędzi monitora jak i przykręcić do statywu.Jeśli o mnie chodzi jestem zachwycony, wcześniej miałem Creative Live! Cam Sync HD 720p

W sklepie obsługa wydając kamerę powiedziała, że na kartonie jest oryginalna plomba producenta więc jej nie otwieraliśmy. Po otworzeniu kartoniku w domu kamera ułożona była luzem (oryginalna jest zapakowana w woreczek co można zobaczyć na zdjęciach w internecie). Osłona kamery była luźno położona w kartonie, a w środku kartonu był rozerwany od niej woreczek. Zapłaciłem za nową kamerę a była używana. Plomba producenta na kartonie okazała się cienką taśmą klejącą. Zawiodłem się na firmie komputronik, która szczyci się jakością.

12.11.2021

Działa sprawnie od miesiąca (czasem pracując po 10 godzin dziennie), używana głównie do konferencji i w MS Teams. MS Teams z nią wyraźnie rzadziej zawiesza komputer (może więc kompresja wideo H.264 coś daje). Jasność wystarczająca (dobry obraz w pochmurne, jesienne dni). Automatyczne dostosowanie ostrości działa poprawnie, dostosowuje się do niewielkich zmian odległości osoby. Mikrofon wystarczająco czuły z odległości ok. 70 cm (można mówić spokojnym głosem). Możliwość mocowania/ustawiania kamery na wiele sposobów.

16.1.2021

Jedna z najlepszych kamer na rynku. W Windows wystarczy ją podłączyć i już po chwili można z niej korzystać w Skype/Teams/Jitsi/Zoom itp. Nie jest wymagana żadna instalacja czy konfiguracja.Przy czym kluczową kwestią pozostaje kupienie C930E przeznaczonej na rynek europejski, a nie jej tańszej wersji C930C przeznaczonej na rynek chiński. Niby to ta sama kamera, ale warto dopytać który model jest oferowany i dopłacić do wersji europejskiej. Tu nie opłaca się oszczędzać.

2.11.2020

jest problem z małą konfigurowalnością tego urządzenia. nic poza jasnością nie da się ustawić a ponadto kamera w czasie rozmowy blokuje inne mirkofony. mam kikrofon sutdyjny i on nie działa kiedy uruchamia się kamera. musiałem hackować sterowniki w system windows 10 i odinstalowywać mikrofon kamery żeby naprawiła się sytuacja i dzwięk mógł lecieć z mikrofonu studyjnego na USB.

16.9.2013

Zauważalnie lepszy obraz niż w mojej poprzednia kamerze Logitech QuickCam Pro 9000.Niestety dużo uboższe oprogramowanie np. brak możliwości wyłączenia białych diód LED, które sygnalizują aktywność kamery.Nie zauważyłem, żeby najnowszy produkt Logitecha lepiej radził sobie ze słabym oświetleniem.Ogólnie czuję pewien niedosyt zważywszy na cenę.

29.8.2019

Polecam jak najbardziej w tej kategorii cenowej nic lepszego nie znajdziemy. Różnica między kamerką logitech 4K jest znikoma, zwłaszcza że 4k oferuję 30 klatek tylko więc jest to bez sensowna opcja, tym bardziej jeśli macie słabe łącze internetowe mowa o "upload" . Tak więc ta kamerką obsługująca jakość HD jest na prawdę wystarczająca.

9.1.2021

Bardzo dobra, chociaż konieczne jest na początku ściąganie aktualizacji firmware'u bo kamera jest na rynku już od wielu lat. Używam jej z Windows 10 i OBS - pracuje bez zarzutu. Mikrofon jest ok, ale korzystam z zewnętrznego. Kamera ma szeroki kąt widzenia a to nie zawsze musi być zaleta (chyba, że masz wystarczająco szerokie tło)

23.3.2020

Bardzo dobra jakość obrazu i dźwięku. Bezproblemowy montaż i uruchamianie pod Windowsem. Kabelek jest dostatecznie długi do użycia z komputerem stacjonarnym w typowej konfiguracji przestrzennej. Przydatnym dodatkiem jest plastikowa klapka, która pozwala trzymać obiektyw pod przykryciem i szybko odsłonić go na czas użycia kamerki.

17.5.2021

Mikrofon jest dobry, w zestawie też jest zaślepka na obiektyw. Bardzo dobra jakość obrazu. Jeśli chcemy jednak ją poprawić to soft od Logi jest skromny, ale zawsze można na OBS podkręcić ustawienia obrazu i wysłać jako wirtualną kamerą do Zoom, Skypa itp. Szeroki kąt może być wadą lub zaletą, warto to przemyśleć przed zakupem.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności