logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tracer WEB008 (TRAKAM46732). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tracer WEB008 (TRAKAM46732).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tracer WEB008 (TRAKAM46732) liczba opinii klientów wynosi 338, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.2.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 168, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 32, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 7, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 130, a średni wynik to 4.2. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

30.12.2020

Produkt zgodny z opisem. Jak dla mnie jedna wada tzn. sposób mocowania nazwijmy to sobie jest niestabilny (ale to chyba jest wada tak przyjętego sposobu mocowania tego typu kamer). Obraz, dźwięk dobre jak za te pieniądze a dla lekcji zdalnych zupełnie wystarczające. Sterowniki działają na Windows 10 i w końcu mam nieobrócony obraz w komunikatorze na literkę "S" (co było od jakiegoś czasu moim problemem w kamerce zamontowanej fabrycznie w laptopie HP ).

20.12.2020

Zaletą jest konstrukcja kamerki umożliwiająca różne warianty jej montowania. Także to, że ma wbudowany mikrofon. Nie wymaga (w Win 10) instalowania dodatkowego oprogramowania. Do minusów zaliczę krótkie kabelki. Do laptopa wystarczą, przy kompie stacjonarnym zbyt krótkie. No i jakość obrazu po prostu kiepskawa. To HD tylko w nazwie. No, ale jaka cena - taka jakość obrazu.

23.9.2020

Kamerka ma ręcznie regulowaną ostrość - tą tuleją wokół obiektywu, ale może to i lepiej, gdyż można samodzielnie ustawić rozmycie obrazu lub uzyskać coś na wzór macro. Przewód analogowy do mikrofonu w formie stereo mini jack 3.5 mm. Drugi przewód jest już USB do obsługi obrazu.

17.6.2021

Jakość obrazu i dźwięku adekwatna dla urządzenie w zakresie do 70 zł. Realnie daje możliwość realizacji lekcji on-line uczniom podczas pandemii. Nie mniej kupując ten produkt należy mieć na uwadze i akceptować jego ograniczenia techniczne.

13.4.2021

Kamerka działa całkiem dobrze. Fajnie że można ustawiać ostrość w zależności od tego czy siedzi się blisko czy daleko. Mój model przekrzywia jednak lekko obraz. Nie wiem czy to feler tej jednej kamerki, czy może wszystkich.

8.6.2021

Jest ok - fajnie, że można sterować ostrością przy obiektywie. JEśli chodzi o mikrofon, to u mnie średnio się sprawdza, muszę mówić baaardzo głośno. Minusem jest dość krótki kabelek, mógłby być dłuższy.

21.3.2022

Kamerka ma całkiem przyzwoitą jakość do zajęć online, ma szeroki kąt. Jedyna wada jaką ma mój egzemplarz jest taka, że kabel nie ma 1,5m jak podane jest w specyfikacji, lecz niecały metr.

7.2.2021

Kamera OK, jest regulacja ostrości, szeroki kąt widzenia. Jednak po podpięciu przewodu AUX, nie działa mikrofon, musimy wypinać ten przewód i korzystać z mikrofonu wbudowanego w laptopa

24.1.2021

Kamera ma bardzo szeroki kąt widzenia i czasami trzeba pokombinować aby wykadrować odpowiednio. Jakość obrazu oceniam na OK. Nie jest super ale i specjalnie narzekać tez nie można .

18.11.2020

Bardzo dobra jakość, idealny do zdalnego nauczania, lepszy obraz niż z fabrycznej kamery laptopowej. Jeśli chce się do PCta trzeba zaopatrzyć się w przedłużkę do mikrofonu i USB

9.12.2020

Szału nie ma ( zgodnie z opisem 720 piksele), przewód powinien być dłuższy, mocowanie do monitora lekko niestabilne, mikrofon jest OK-wystarczający. Do nauki On-line wystarczy.

15.12.2020

Bardzo dobra kamerka, w swojej cenie. W systemie Linux Ubuntu 20.04 LTS działa plug and play. Jedyna uwaga, to dość krótki przewód - u mnie na styk od komputera do góry monitora.

20.12.2020

Fajny, dobrej jakości obraz (o wiele lepszy niż w kamerce laptopa przy takich samych warunkach oświetlenia). Dosyć szeroki kąt, nieostry na obrzeżach. Z mikrofonu nie korzystam.

5.5.2021

nie działa z MAC, a na Windowsie też czasem jakies kombinacje żeby działała poprawnie. Mikrofon tragedia lepiej nie podpinać.Jakość obrazu nienajgorzej ale mogło by być lepiej.

14.1.2021

jakość nie powala, kolory surowe, ale za tę cenę czego się spodziewać?nie wiem jak z dźwiękiem, bo mikrofon mam osobny.na razie brak awarii i to najważniejsze;)jest ok;)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności