logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Tracer WEB007 (TRAKAM46706). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Tracer WEB007 (TRAKAM46706).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Tracer WEB007 (TRAKAM46706) liczba opinii klientów wynosi 509, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 7, a średnia ocena to 4.5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 252, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 79, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Electro liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 3, a średni wynik to 3.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 21, a średni wynik to 3.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediamarkt liczba opinii klientów wynosi 6, a średni wynik to 4.3. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 146, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

27.1.2021

Kamera ma estetyczny, modny design, a do tego jest uniwersalna, dzięki temu idealnie pasuje do komputera oraz powierzchni biurka i pokoju syna. Oprócz dobrej jakości Full HD kamera ma szerokokątny obiektyw i wyposażona jest w autokorektę, która doświetla obraz, co pozwala pokazać naprawdę dużo mega jakości obrazu. Dodatkowo nie trzeba martwić się o głos i wydawać pieniędzy na kolejne urządzenie, gdyż kamera ma wbudowany, płynnie przekazujący dźwięk mikrofon. Istotny jest również fakt, że kamera nie wymaga dodatkowego oprogramowania – wystarczy podłączyć ją do komputera i używać ;-). Mimo, iż kamerę internetowa TRACER FHD WEB007 kupiliśmy dla syna, głównie do nauki zdalnej,to idealnie spisuje się także przy grach na jego nowym gamingowym komputerze czy nagrywaniu i udostępnianiu filmików, co w 100% potwierdza także tata . Widać kamerka ma jeszcze jedną ważną funkcję – łączy pokolenia ;-).
jeszcze

27.1.2021

Kamera ma estetyczny, modny design, a do tego jest uniwersalna, dzięki temu idealnie pasuje do komputera oraz powierzchni biurka i pokoju syna. Oprócz dobrej jakości Full HD kamera ma szerokokątny obiektyw i wyposażona jest w autokorektę, która doświetla obraz, co pozwala pokazać naprawdę dużo mega jakości obrazu. Dodatkowo nie trzeba martwić się o głos i wydawać pieniędzy na kolejne urządzenie, gdyż kamera ma wbudowany, płynnie przekazujący dźwięk mikrofon. Istotny jest również fakt, że kamera nie wymaga dodatkowego oprogramowania – wystarczy podłączyć ją do komputera i używać ;-). Mimo, iż kamerę internetową TRACER FHD WEB007 kupiliśmy dla syna, głównie do nauki zdalnej,to idealnie spisuje się także przy grach na jego nowym gamingowym komputerze czy nagrywaniu i udostępnianiu filmików, co w 100% potwierdza także tata. Widać kamerka ma jeszcze jedną ważną funkcję – łączy pokolenia ;-).
jeszcze

21.1.2021

Jest to moja pierwsza kamera, która nie jest zintegrowana i jestem z niej bardzo zadowolony ma dosyć małe opóźnieni, ale jak włączymy aplikacje typu aparat jest zauważalne opóźnienie. Mikrofon z odległości ok 45 cm radzi sobie świetnie, dużo lepiej od wielu wbudowanych w słuchawki za tą cenę. <br>Przed zakupem nie chciałem jej postawić na monitorze, bo myślałem, że kamera ma klips i będzie go uciskać (uciskać monitor), ale jak się okazało kamera nie ma klipsu i ją się po prostu nakłada i dzięki temu nie zasłania go (monitor mój ma 0,5 cm ramki), i pasuje na dosyć grube monitory. Jedyną wadą jest lekkie opóźnienie obrazu.

22.10.2020

Kamera dobrze wykonana, full plastik, nie ma na niej żadnych przycisków. Przy obiektywie są dwie diody które pokazują że kamera działa i jest używana. Od spodu ma gwint 6mm na statyw, gumki anty poślizgowe, zawias jest mocno spasowany i jaki kont ustawisz taki trzyma cały czas. Kamerka jest lekka i nie spada z monitora. Jedyną wadą jest krótki kabel 1,5m oraz to że szybko się nagrzewa i nie są to małe temperatury. Jakość obrazu jest bardzo dobra lecz obraz jest za jasny (pewnie prze tą funkcję ,,auto korekta oświetlenia''), kolory w miarę rzeczywiste. Ogólnie polecam :)

10.2.2021

Kamerka jest bardzo dobra jak na swą cenę, jakość obrazu jest dobra, ostrość można sobie manualnie ustawić na kamerce, mikrofon jest dobry i wystarcza do lekcji zdalnych czy zwykłych rozmów. Wideo nagrywa w 1080p30. Uchwyt ma gumy antypoślizgowe oraz gwint 6mm na statyw. Regulacja tylko pionowa. Czerwona dioda zawsze świeci, zielona dioda od mikrofonu zaczyna świecić wtedy kiedy używamy aktualnie kamerki, także łatwo poznać kiedy jesteśmy na wizji. Jedyny minus to to że się mocno nagrzewa. Polecam :)

5.1.2021

Obraz czasami za bardzo zmienia kolory, szczególnie przy sztucznym/słabym oświetleniu (automatyczna korekta), przez co usta wydają się jakby pomalowane ;).Jakość obrazu zadowalająca, choć trochę za szeroki kąt pola widzenia, ale może być. Zniekształcenia na brzegach obrazu nie przeszkadzają (rybie oko).Szkoda że nie ma autofocusa.Porównałem jakość nagrywanego dźwięku z telefonem Samsung i kamerka wypadła trochę lepiej, więc jestem zadowolony. Dobra redukcja szumów i czułość mikrofonu.

23.3.2021

O dziwo te tanie kamery ewidentnie chińskiego pochodzenia zriobione na zamówienie mniej popularnej firmy typu Tracer posiadają o wiele lepsze parametry fizyczne aniżeli markowe odpowiedniki typu Creative. Posiadam kilka takich kamer w firmie. Ostatnio zakupiliśmy na próbę dwa razy droższe Creative i okazało się, że ich jakość w porównaniu do tych chińskich wynalazków jest mierna. Zdecydowanie nie warto inwestować w markę.

23.10.2020

Na prawdę super kamerka. Nie spodziewałem się tak dobrego sprzętu za taką cenę. Jakość plastiku i waga wzbudza zaufanie. Plus za wygodną regulację ostrości. Różnica między kamerką w standardowym laptopie jest KOLOSALNA. Jedyna wada to lekkie zniekształcenia w rogach wynikające z szerokiego kąta, ale za to widać więcej - takie są prawa optyki. Bez wahania kupiłbym drugi raz i polecam.

26.11.2020

Fajne jak na swoją cenę. Ale zauważyłem ciekawostkę. Komputer nie wykrywa jej jak podłączę do dowolnego portu na tylnym panelu (TUF Gaming x570 Pro). Natomiast na portach USB podłączonych na wewnętrznych złączach wyprowadzonych na obudowę lub dodatkowy śledź USB działa. Może ktoś wie co jest? Bo inne urządzenia USB, w tym np. kamerka Logitech na tylnych portach działa...

23.11.2020

Kamerka dobrej jakości, Wszystko działa należycie. Mały minusik za: szybkie nagrzewania się urządzenia podczas pracy. Ostrość automatycznie dobierana - działa poprawnie, lecz musiałem się nagimnastykować by pracownik ZUS na e-wizycie mógł odczytać numer pesel z dowodu osobistego. Grunt, że kamerka podoba się mojej nastoletniej córce.Produkt polecam.

13.2.2022

kamera super - szeroki kąt, obraz ostry , dźwięk zupełnie przyzwoity. Jedyny problem to dziwnie zachowująca się kolorystyka. Przy odległości osoby od kamery około 1.5m obraz jest w tonacji ciepłej. Przybliżenie ko kamery ręki powoduje zmianę tonacji na zimno- niebieską. Nie przeszkadza to w niczym i może być nawet zabawne :)

18.12.2020

Jak za tą cenę jakość obrazu bardzo dobra, trochęwidaćbeczkujący obraz na krawędziach kadru, ale przy szerokim kącie tak już jet, mikrofon bardzo fajnie zbiera, nie trzeba się za blisko przysuwać. Ogólnie jestem zadowolona, do telekonferencji w zupełności wystarczy. Jest o wiele lepsza od fabrycznie wbudowanej w laptopa.

24.7.2021

Za tą cenę kamerka jest bardzo dobrej jakości. Stabilnie trzyma się na monitorze. Przesyła ładny obraz w jakości HD. Obraz w ciemnym pokoju jest słaby wyświetlany. Gdy włączy się światło to trzeba trochę się napocić żeby druga osoba dobrze nas widziała. Ale gdy już ustawimy to wszystko wygląda na prawdę ok.

16.12.2021

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością tej kamerki. Po pierwsze, to kamera w miarę zaufanej firmy. Po drugie, to naprawdę jakość obrazu jest bardzo dobra i wszystko jest wystarczająco wyraziste. Jedynie szeroki kąt 120 mógłby być lepszy, bo powoduje on lekkie rozmycie obrazu. Mimo to, polecam.

22.11.2020

Kamera jak na swoją cenę ma bardzo dobrą jakość obrazu (możliwość ręcznej regulacji ostrości). Niestety nie wiem czy to wina mojego egzemplarza czy tak jest z każdą kamerą ale moja nie chce współpracować z komputerem poprzez port USB 3.0 natomiast przy porcie starszego typu pracuje jak należy.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności