logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Media-Tech Look IV Czarny (MT4106). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Media-Tech Look IV Czarny (MT4106).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Media-Tech Look IV Czarny (MT4106) liczba opinii klientów wynosi 169, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 3.8.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 154, a średni wynik to 3.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 14, a średni wynik to 3.2. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Mediaexpert liczba opinii klientów wynosi 1, a średni wynik to 4. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

20.3.2021

Kamerka generalnie jest ok. Pewnie to sprawa gustu, ale jak dla mnie za mocno zbliża. Żeby było widać głowę i trochę popiersia trzeba ją odsunąć tak na ok. 1 metr. Z kolei ta odległość powoduje, że czułość mikrofonu nieco spada i miałem kilka zwrotnych informacji że słabo mnie słychać. Trzeba było podnieść głos.

5.1.2021

Kamera ok. Jakość obrazu bdb. Niestety mikrofon nie ma redukcji szumów czy czegoś w tym stylu i występują zakłócenia więc należy korzystać z wbudowanego w laptop mikrofonu. Uchwyt trochę niedopracowany ale jest do opanowania. W droższych modelach kamer występują gorsze. Ogólnie kamera dobra.

24.2.2021

Jakość kamery adekwatna do ceny. Mikrofon jest niestety kiepskiej jakości, zbiera dużo szumów mimo idealnej ciszy w pomieszczeniu. Być może to tylko mój egzemplarz ale tylko taki mogę zaopiniować. Głośniki mimo że malutkie są najlepszym elementem tego zestawu.

6.12.2020

Nie ma co oczekiwać cudów za tą cenę . Głośniki ok ale do słuchania muzyki raczej się nie nadają, kamera nadaje się do wideo rozmów lecz wtyczka usb jest strasznie tandetna rusza się w gnieździe co czasem powoduje samoczynne wyłączenie się kamery .

23.10.2020

Baaardzo dobra kamerka jak za taką cenę. Świetny obraz, błyskawicznie rozpoznana przez system operacyjny, dobrze się trzyma na krawędzi monitora. Po pierwszym użyciu jestem zadowolona.

20.11.2020

Bardzo czuły mikrofon, niestety bez możliwości zmniejszenia czułości. Efekt jest taki, że wyłapuje np. szum pracującego komputera i słychać to u odbiorcy wyraźniej niż na miejscu.

19.11.2020

Zadziwiająco dobry produkt. Obraz bdb (w sumie dobra regulacja, mocowania do monitora), dźwięk bdb brak przegłosu. Kupiona, bo syn ma lekcje online i działa super.

15.4.2021

Kamera świetna, dobry obraz. Mikrofon w niej wbudowany działa bez zarzutu. Głośniki dołączone w zestawie super. Dobry dźwięk bez szumów. Znakomity zestaw.

29.6.2022

Może nie jest to profesjonalna kamerka streamingowa, ale na pewno ma lepszą jakość obrazu od tych w laptopach. Za taką cenę dobry zakup.

23.12.2020

Średniej jakości obraz, brakuje mi ustawień programowych jakości obrazu. Jednak za te pieniądze nic lepszego chyba się nie znajdzie.

20.6.2021

Świetna kamera. Ma duży zoom co jest zaletą dla lekcji online - nie pokazujemy całego pokoju dziecka, tylko dobrze widać jego pracę.

20.10.2020

spełnia swoje zadanie, obraz dobry, kabel jest sztywny przez co kamerkę ciężko postawić- wywraca się, lepiej przypiąć do monitora

22.12.2020

obraz ładny, nie muli, nie śnieży, ostrość okmikrofon słabo zbiera (niski poziom dźwięku gdy jest umieszczony na monitorze)

25.11.2020

Daje radę , na potrzeby nauki zdalnej jest ok, niezły mikrofon co w chińskich tanich kamerkach nie jest takie oczywiste.

10.2.2022

szerszy kąt = większe pole widzenia niż w większości kamerek, co bywa zaletą, ale oznacza też większe zniekształcenia

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności