logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fantech Kamera Internetowa FHD + Mysz Bezprzewodowa (CAMI1080PBK). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fantech Kamera Internetowa FHD + Mysz Bezprzewodowa (CAMI1080PBK).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fantech Kamera Internetowa FHD + Mysz Bezprzewodowa (CAMI1080PBK) liczba opinii klientów wynosi 68, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.4.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 66, a średni wynik to 4.4. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.6.2020

Porównując cenę do jakości to bardzo udany zakup. Kamera idealnie nadaje się do rozmów Skype, FaceTime czy zoom, oraz nieprofesjonalnych nagrań. Szeroki kąt, jasny obraz i duża rozdzielczość daje dobry efekt. Obraz jasny i wystarczająco ostry, choć ustawienie ostrości blisko kamery wymaga nieco cierpliwości. Pełne HD nie jest tak dobre jak z kamery z wyższej półki i w mojej ocenie nie nadaje się do streamingu, obraz przy rozdzielczościach HD nie jest do końca płynny. Idealną płynność osiąga w OBS studio przy 800x600 co w zupełności wystarcza na mały obrazek w rogu ekranu, ale nie żeby pokazać całą scenę.

22.8.2020

Kamerka dobrze wykonana. Obraz z niej charakteryzuje się żywymi kolorami, dobrą ostrością. Nawet przy słabym oświetleniu kamerka nieźle sobie radzi choć wtedy obraz zaczyna troszkę "szumieć". Płynnie odwzorowuje ruchy a wbudowany mikrofon jest znacznie lepszy od wbudowanego w laptopie. Doświetlenie też dobrze działa. Oczywiście nie jest to kamera do hollywoodzkich produkcji ani do kręcenia filmów na YouTube, ale do wideokonferencji sprowadza się idealnie. Polecam

16.1.2021

Kamerka bardzo dobrej jakości,ale mam miałam wrażenie że była używana.Ale tu chodzi o to czy jest w dobrym stanie i czy ma dobrą jakośćJestem jak najbardziej zadowolona z tego produktu,kurier również miły.

30.9.2021

Zaskakująco dobra jakość w stosunku do ceny, przy słabym świetle trochę gorsze oddanie kolorów. Mysz jak mysz, działa nie ma problemu z precyzją przy zastosowaniach biurowych, w grach nie próbowałem.

9.12.2020

Jest dobrze, ale mogło być lepiej z tym uchwytem, za pomocą którego mocuje się to urządzenie do monitora. Jakość jest ok, tylko nie ruszajmy się za często, bo wychodzą smugi.

20.5.2020

Kamerka jest prosta w instalacji. W Win10 po podłączeniu przez USB do komputera, system sam instaluje sterownik i już można łączyć się np. przez SKYPE. Polecam .

20.5.2020

Kamera działa zgodnie z moimi oczekiwaniami - pod Windows 10. Kabel USB jest solidny, mikrofon nie sprzęga się z głośnikiem monitora. Instalacja bezproblemowa.

11.4.2021

Kamerka spoko, do lekcji online w zupełności wystarcza, mikrofon też ok, ale trzeba się trochę do niego zbliżyć mówiąc...za tą kasę absolutnie ok

30.10.2020

Działa bez zarzutu. Co prawda brak instrukcji ale samo podlaczenie kabla wystarcza, żeby działało.

14.10.2020

Sprawdza się w działaniu. Ale instrukcja beznadziejna - już myślałem, że sprzęt jest wadliwy.

10.11.2020

Kamerka super łączy się bez problemu mikrofon również działa bez zarzutu dla rozmów idealna

19.12.2020

Działa dobrze, mocowanie do ekranu jest niepewne, raczej leży niż jest przymocowana.

18.12.2020

Naprawdę fajna kamerka. Jakość obrazu wyraźnie lepsza, niż w tych tańszych.

9.10.2020

Bardzo ładny obraz z kamery, dobra mikrofon. Idealna do spotkań on - line.

30.8.2020

Były trochę problemy z zainstalowaniem Skejpa . ale w końcu się udało.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności