logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars Ostrzałka Do Siekier I Noży Xsharp. Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars Ostrzałka Do Siekier I Noży Xsharp.

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars Ostrzałka Do Siekier I Noży Xsharp liczba opinii klientów wynosi 413, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.6.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 208, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 205, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

1.1.2019

Do działania absolutnie nie można się przyczepić, ostrzenie jest bardzo efektywne. Minusem jest bardzo delikatny mechanizm przełączania między ostrzeniem siekier a noży - bardzo łatwo sam przeskakuje i bywa to trochę denerwujące - nie zauważyłem żadnej możliwości zablokowania go. Podczas ostrzenia siekiery też wydaje mi się, że lepiej aby całość była trochę większa i masywniejsza ale nie wpływa to znacząco na walory użytkowe - po prostu trochę mniej wygodnie niż by mogło być. Może to moja nieumiejętność.

2.2.2015

Ostrzałka zakupiona w zestawie z siekierą rozłupującą Fiskars X27. Sprawdza się przy szybkim podostrzeniu siekiery jak i noży. Minus tak jak w jej starszej wersji to szybko zużywająca się rolka (niestety nie widziałem nigdzie samych rolek do dokupienia). Na plus to dziecinnie łatwe ostrzenie i praktycznie brak możliwości zniszczenia krawędzi tnącej.

19.5.2014

Do tej pory używałem kamiennych osełek, sporadycznie o przekroju owalnym z rękojeścią. Fiskars XSharp, a tradycyjne osełki to po prostu przepaść. Ostrzenie osełką Fiskars jest dziecinnie proste i nikomu nie powinno sprawić problemów. Noże po naostrzeniu tą ostrzałką są naprawdę bardzo ostre (korzystam z noży Fiskars Edge).

21.2.2020

Bardzo dobrze wykonana, odporna na wszystko, bardzo prosta obsługa, pierwsze ostrzenie powoduje ukształtowanie ostrza (powierzchnia ostrzona noża), każde kolejne to już zabawa, po zmianie ustawienia na siekierę ta sama czynność, pierwsze ostrzenie wymaga paru energicznych ruchów, póżniej sprzęt sam rąbie Polecam

11.10.2017

Ostrzałka jest bardzo dobra, ale do noży i siekier tej firmy. Zwykłe noże mają za miekką stal co przekłada się na gorsze i krótkotrwałe ostrzenie noży, a siekiery innej marki zwyczajnie nie pasują. Jednak jeżeli kotoś używa narzę dzi tej samej firmy jest ok

26.10.2013

ostrzałka idealnie sprawdza się przy ostrzeniu siekier(ostrzyłem fiskars x27).Ostrzenie przebiega bardzo łatwo szybko i skutecznie. Co do noży nie wiem jeszcze nie sprawdzałem, ale nie omieszkam gdy żona tylko zacznie narzekać, że są tępe.Polecam.

17.9.2019

Kolejna kupiona sztuka. Wszystkie sprawują się bardzo dobrze (pierwsza służy już 3 lata i nadal świetnie ostrzy noże kuchenne). Nie miałem okazji testować na siekierach. Prawdopodobnie taki sam kamień ostrzący, co w modelu Roll Sharp.

3.1.2018

Ze wszystkich ostrzałek jakie posiadałem, również tych elektr. najlepszy model.Naprawdę da się naostrzyć nawet najbardziej tępy nóż. Do siekierki jeszcze nie używałem, ale i na nią przyjdzie czasGodna polecenia jak za tą cenę

3.5.2020

Super! Specjalnie szukałem ostrzałki do siekier i choć niewielka, to daje radę. W kuchni natomiast już nie słyszę ciągłego narzekania, że żona ma tępe noże - ostrzenie noży jest niezwykle proste i skuteczne. Polecam.

9.4.2015

Fajna ostrzałka, wykonanie solidne, szczelina przesuwna szersza do ostrzenia siekiery tudzież maczet i innych ostrzy wielkogabarytowych a węższa do noży np kuchennych. Nóż naostrzyłem więc ostrzałka działa. Polecam.

14.1.2015

Siekierka prawie sama drwa rąbie, dla kobiety nie sprawia żadnego problemu w obsłudze pod względem wysiłku fizycznego. Naprawdę bardzo udany produkt który powinien się znaleść w każdym gospodarstwie domowym.

12.8.2019

Elegancko ostrzy, kila pociągnięć i nóż ostry jak trzeba. Ładnie wykonany, dobrze się prezentuje. Osobiście nie ostrzył bym tym siekiery (ewentualnie bardzo małe) ale małe i duże noże ostrzy bardzo dobrze!

6.1.2016

Dobry produkt,podręczny i łatwy w użyciu . Pomocny dla siekier jak i dla sprzętu kuchennego tj. noży ,nożyczek.Może być przechowywany w kuchni jak również w warsztacie.Prosta zmiana funkcji....Polecam

28.1.2015

Po pierwszych użyciach wydaje się bardzo dobrym produktem. Próbowałem się dowiadywać o ewentualny zakup w przyszłości samego kamienia ostrzącego, podobno niemożliwe - to wyraźny minus.

14.1.2019

Świetna. Kilka ruchów i nóż jak brzytwa (która pewnie też by naostrzyła). Ciekawy mechanizm przesuwny - jeden ruch i możemy naostrzyć też siekierę albo inny wyszukany nóż kuchenny ;)

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności