logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fiskars X25 + Ostrzałka (122480+120740). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fiskars X25 + Ostrzałka (122480+120740).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fiskars X25 + Ostrzałka (122480+120740) liczba opinii klientów wynosi 412, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 5.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 385, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 27, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

17.2.2022

siekier w życiu już kilkanaście połamałem. oczywiście się naprawia bez problemu. ta jest najmocniejsza jaką miałem. głównie chodzi tu o stel który jeśli uderzy w twardego pniaka nie pęka a nawet o dziwo nie ma uszczerbienia lub pęknięcia. nie wiem z czego go zrobili ale podejrzewam że poliwęglany. pary w rączkach trochę mam bo ważę 97 i bynajmniej nie w tłuszczu więc lubię sobie porąbać czasem:)siekiera powinna mieć odpowiednią wagę jeśli masz siłę i rabiesz pniaki powyżej 30cm średnicy to bierz x27. ja bym taka wziął ale mam drzewo 15 do 20cm więc armata mi nie potrzebna. x25 rozłupuje praktycznie sama. nie używam pełnej siły chyba że widzę dziada sekatego to gadam do niego - no chłopie jak myślisz kto wygra ?i wtedy mu w lep pełną parą. nie ma h... we wsi żeby wytrzymał. żałuję że nie kupiłem wcześniej tej siekiery bo jest łatwiej a po co się męczyć jeśli Fiskars cię wyręczy:)
jeszcze

7.4.2019

Miałem już kilkanaście różnych siekier, x25 Fiskarsa to najlepsza pełnowymiarowa siekiera do rąbania drewna jaką kiedykolwiek miałem w rękach. Warta każdej wydanej na nią złotówki. W tym przedziale cenowym nie ma alternatywy. Rąbie bez problemu dobrze wyschnięte, grube (70 cm średnicy) pnie dębowe (leżą i schną u mnie już 10 lat) pocięte na półmetrowe odcinki. Klin rozłupujący robi robotę. Jest wystarczająco ciężka, żeby była bardzo skuteczna, a jednocześnie nie aż tak ciężka, żeby po 20 min. człowiek miał dość rąbania. Świetnie wyważona, idealnej długości trzonek. Bardzo polecam.

24.3.2019

Musze przyznać, że sceptycznie podszedłem do siekiery, przecież siekiera to siekiera, ma robić swoje i tyle. Jednak po rozłupaniu ok 16 kubików twardego buka stwierdzam, że produkt wart swojej ceny, wytrzymałość i wygoda użytkowania naprawdę na wysokim poziomie, rozmiar idealny, miałem w ręce też cięższą wersję, ale x25 mi bardziej leżała w ręce, polecam do każdej pracy z drzewem.

31.10.2021

Rąbie jak porąbana :) Lżej i skuteczniej. Ergonomiczna i lekka. Z łatwością radzi sobie z trudniejszymi przypadkami, z sękami. Nie klinuje się przy zagłębieniu w drewno, a jak jeśli tak się stanie to łatwo ją wyjąć. Warto zmienić konwencjonalną siekierę na taką specjalną do łupania. Więcej starą siekierą nie będę łupał drewna. Polecam, warto ją mieć w swoim posiadaniu.

9.8.2020

Ta firma mówi sama za siebie. Jest to świetny sprzęt, który nie zawiedzie użytkownika ( o ile używa się go z rozsądkiem i zgodnie z zaleceniami ).Każdemu kto potrzebuje dość lekkiej, ale solidnej siekiery, szczerze polecę tą firmy FISKARS ( tak samo jak i inne ich sprzęty )Używam jej już kilka miesięcy i dalej jest ostra bez potrzeby ostrzenia. POLECAM!!!

20.2.2020

Jestem bardzo zadowolony moja stara siekierą meczylem się bardzo z większymi kawałkami brzozy nawet po 5 10 minut plus klin, a z tą siekierą wszystkie kawałki max minuta czy dwie. Polecam gorąco a nawiasem mówiąc siekiera nie jest za długa jest wręcz idealna do zamachniecia się na pieniek mam 180cm wzrostu.

5.11.2021

Dobrze wyważona, przemyślanie zaprojektowana i wykonana. Materiały użyte do produkcji wytrzymałe i super trwałe. Nieraz "udało się" trafić trzonkiem w rozłupywany pieniek i ... nic! Pieniek rozłupany trzonek cały! Ok 10m3 poskręcanego buku średnicy 30 - 80cm i wys 40 - 50cm pokonane:), Szczerze - Polecam

4.7.2022

To moja kolejna siekiera tej firmy. Poprzednia x17 była trochę za mała do dużych wałków. Dzięki opiniom zdecydowałam się właśnie taką kupić. Nie zawiodłam się. Jestem kobietą i myślałam, że będzie dla mnie za ciężka. Okazała się w sam raz do mojego drewna, już trochę wysuszonego. Polecam.

5.4.2022

Produkt profesjonalny spr sie szerokie ostrze co dobrze rozłupuje ale jest jedna wada dosyć poważna a taka za siekiera jest zbyt lekka to nie jest do cięcia gałęzi a łapania drewna masa powinna byc większa duży minus co ogranicza możliwości siekiery, można to zmienić ale utracimy gwarancje

9.3.2022

Jak się dobrze przyjrzycie, to drzewo samo się rozłupuje, gdy Fiskars nadlatuje...Nawet mniejszy brat robi robotę (nie wiem który, chyba X17, prawie po ciemku w lesie mało mnie parametry interesowały), ale ten masakruje. Jednak niestety wektor siły trzeba przyłożyć i rozpędzić łapkę...

13.6.2019

Przyznaję, że jest to najlepsza siekiera do łupania jakiej używałem do tej pory. Poległa dopiero na pniakach o średnicy około 1m z sękami, bo w te bez sęków wchodzi bez problemu. Jakość wykonania w porządku chociaż ostrze trochę się wyszczerbiło na drewnie gruszkowym.

4.3.2019

Cudowne narzędzie:) Nawet ja - kobieta nie mam problemu z rozłupaniem naprawdę dużych twardych pieńków. Jak raz doświadczy się pracy z takim narzędziem w ręku trudno wyobrazić sobie jak można było robić to bez niego. Szczerze polecam.

26.11.2018

Siekiera fantastyczna. Mąż płakał jak pieńki do rąbania się skończyły ;) Proste czy sękate we wszystko siekiera wchodzi jak w masło. Bardzo polecam siekierę, którą dodatkowo można zarejestrować na stronie Fiskars.

27.1.2016

Kupiłam siekierę rozłupującą Fiskars X25 na prezent opierając się na opiniach innych kupujących i nie zawiodłam się. Siekiera zgrabnie leży w dłoniach i jest dobrze wyważona. Facet za prezent mnie pochwalił:)

9.3.2020

Siekiera mistrzostwo świata. Byłem przerażony rozmiarem pniaków do pociupania, ale z tą siekierą robota szła gładko i sprawnie. Cena naprawdę dobra, w marketach jest dużo droższa. Gorąco polecam!

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności