logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fury Skyraider Gaming czarna (NFU1697). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fury Skyraider Gaming czarna (NFU1697).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fury Skyraider Gaming czarna (NFU1697) liczba opinii klientów wynosi 107, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 3, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 103, a średni wynik to 4.7. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

10.1.2022

Super fajnie wykonana klawiatura z serii "budżetowe", podświetlenie z 3 rodzajami natężenia LED, 2 efekty, stałe podświetlenie i pulsujące. Kolory LED stoją na swoim miejscu, nie można nimi sterować typu "fala". Klawiatura w świetnej cenie na każdą kieszeń z darmową wysyłką, dla mniej wymagających gejmerów, aż ciężko uwierzyć że w tej cenie tak ładne i intensywne podświetlenie! Brać i się nie zastanawiać !

10.3.2022

To moja druga klawiatura z tej firmy, więc wiedziałam mniej więcej czego mam się spodziewać. Jest naprawdę dobra, za tę cenę w 100% polecam. Dosyć solidna, ładnie się prezentuje, nie śmierdzi chińskim plastikiem (taką miałam "przyjemność" używać przez ostatnie kilka dni, już wylądowała w śmietniku). Z czystym sumieniem polecam :)

22.4.2021

Jakość wykonania dosyć dobra jak na plastik. Nic nie trzeszczy wszystkie przyciski działają jak powinny. Możliwość wyłączenia podświetlenia, bądź przyciemnienie. Jednak oduczyłem się szybko pisać na klawiaturze bez podświetlenia.

16.11.2021

Dobra klawiatura w tej cenie, ale ma jedną wadę. Przycisk "Scroll Lock" jest przypisany do podświetlenia klawiatury, czyli jeżeli chce mieć podświetlaną klawiaturę to musze mieć włączony "Scroll Lock".

17.1.2022

Prawda że bez problemu rejestruje 10 przycisków jednocześnie qweasd + strzałki. Podświetlanie można wyłączyć lub zmienić jasność. Kolory się nie zmieniają. Dość cicha, nie za długi przewód.

26.2.2021

Super klawiatura, ładne podświetlenie, można wyłączyć, uchwyt na telefon też się przydaje. Jak za te pieniądze to bomba. Głośność standardowa, na pewno nie można o niej powiedzieć "cicha".

12.6.2021

Za swoją cenę jest super. Wszystko działa, przyjemna w dotyku i nawet wystarczająca cicha. Tylko space robi ból mojemu perfekcjonistu, bo na kilka mm krzywa i nie da się to naprawić :)

21.1.2021

Najlepsza z tanich membranowych klawiatur. Nie ma porównania do tych dziadów no-name. To moja trzecia (nie że się zepsuły) i wszystkie sprawują się świetnie

29.12.2020

Sprzęt kupiony jako prezent dla chrześniaka. Dzieciak mega zadowolony. Jedyny minus - jego matka ma pretensje bo nie może go oderwać od grania :-)

6.9.2021

Klawiatura super, fajnie święci. Dosyć masywna. Użytkuje ja syn dość dużo i intensywnie i nicf się nie dzieje z nią. Polecam bo naprawdę fajna

17.1.2022

Klawiatura sprawdza się świetnie , świetne podświetlenie bardzo dobrze się gra spoko nóżki odporna na zachlapania ( co czasami się zdarza )

30.7.2021

Fajnie wygląda ale czasami niektóre klawisze się zacinają i wymaga odłączenia i podłączenia na nowo. W czasie gry może wkurzać.

Polecił mi ją znajomy, też taką ma udany zakup, podświetlona i multimedialna. profil nie jest jakiś mocno wysoki to teges

7.1.2021

Klawiatura wygodna w pisaniu, myszka dobrze się trzyma w dłoni, a wszystko dopełnia pięknie podświetlająca się podkładka

17.1.2022

Polecam! Świetna klawiatura, masywna, dobrze świeci, fajny uchwyt na telefon oraz podparcie na nadgarstek.

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności