logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Fury Typhoon (NFU-0866). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Fury Typhoon (NFU-0866).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Fury Typhoon (NFU-0866) liczba opinii klientów wynosi 19, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 2, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 8, a średni wynik to 4.5. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

25.1.2021

Czy można kupić lepszą klawiaturę w tym przedziale cenowym? Mało prawdopodobne. Pisze się na niej bardzo dobrze, w grach też jest wystarczająca. Jest solidną klawiaturą za niskie pieniądze. Zalałem ją trzy razy różnymi płynami i wciąż działa, czego chcieć więcej? Poprzednio miałem ten sam model, służyła mi dzielnie, ale jak się okazało użycie suszarki do szybkiego osuszenia klawiszy, odczepionych od klawiatury, ponieważ wylane wino trochę się kleiło i musiałem umyć je wodą, było niezbyt trafionym pomysłem :D po za tym łatwa w czyszczeniu, prosta konstrukcja sprawia że ciężko coś zepsuć, czy to przy użytkowaniu czy przy rozkręcaniu. Jeśli jeszcze się ktoś zastanawia to dodam,że zakupiłem dwie sztuki tego zacnego produktu, ponieważ z tego co zauważyłem już nie można jej kupić w stacjonarnych sklepach. To prawie jak inwestycja w złoto. Jest też całkiem cicha, co przyda się przy całonocnych maratonach :)Napisze coś o ewentualnych wadach, chociaż to zależy od osoby. Klawisze WSAD oraz strzałki są niebieskie, producent nie daje w zestawie czarnych klawiszy do zmiany. Zupełnie to nie przeszkadza w użytkowaniu i mi osobiście nie przeszkadza. Jak ktoś ceni walory estetyczne to może być to minus. Jeszcze jednym minusem może być brak gumowych nakładek na rozkładane nóżki, aczkolwiek nie wpływa to na jakość pracy na klawiaturze, dla mnie to nie problem, klawiatura nie lata po całym biurku i grzecznie jest na swoim miejscu. Największym minusem jest to o czym wspomniałem wcześniej, klawisze nie są odporne na bliski kontakt z suszarką ustawioną na maxa trzymaną w odległości 5 centymetrów ;) NIE RÓBCIE TEGO!
jeszcze

31.5.2020

Może gamingowa tylko z nazwy, ale literki wyraźne, klawisze dobrze chodzą, nie chwieje się... i ogólnie za ok 20 zł wygodnie się korzysta z niej. :)

16.12.2021

Budżetowa klawiatura, wyprofilowana. Nadruki na klawisze oglądane pod kątem ciut rozmazane- refleks świetlny do góry ok.

28.11.2019

Bardzo wygodna do pisania i gier. Osobiście wole grać na membranowych niż na mechanikach :P

28.12.2018

Za tą cene nic wiecej nie potrzeba. Podłaczam i działa jestem zadowolony

8.7.2020

Klawiatura świetnie się sprawuje, nie mam zastrzeżeń.

6.7.2020

Działa bez zarzutu, dobry stosunek jakości do ceny

23.6.2021

działa bardzo dobrze i polecam dla gej merów

6.4.2018

Spoko. Klawisze nie trzeszczą, dobra do gier

14.1.2021

Jak na taką cenę sprawuje się bardzo dobrze

9.12.2020

Wszystko w porządku działa sprawnie

26.5.2020

Klawiatura bardzo dobrej jakości!

5.6.2020

Sprawdza się

29.5.2020

dobry

1.12.2020

Ok

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności