logo

Informacje


Realopinie.pl przeskanował internet w poszukiwaniu opinii na temat produktu o nazwie Genesis Rhod 300 RGB (NKG1528). Na tej stronie znajdziesz wszystkie opinie i oceny dotyczące produktu Genesis Rhod 300 RGB (NKG1528).

Przeczytaj opinie.

Analiza


Dla produktu Genesis Rhod 300 RGB (NKG1528) liczba opinii klientów wynosi 72, liczba witryn handlu elektronicznego, z których je pobrano, równa się 5, a średnia ocena to 4.7.

Szczegółowe statystyki sprzedawcy(-ów):
Na stronie Allegro liczba opinii klientów wynosi 51, a średni wynik to 4.6. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Ceneo liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 4.8. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Euro liczba opinii klientów wynosi 4, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Komputronik liczba opinii klientów wynosi 2, a średni wynik to 5. Przejdź do tego sprzedawcy.
Na stronie Morele liczba opinii klientów wynosi 11, a średni wynik to 4.9. Przejdź do tego sprzedawcy.

Szczegół


Kliknij, aby wyświetlić listę wszystkich produktów w tej kategorii.

Produkty rekomendowane

28.7.2022

Podświetlenie super (proste skróty klawiszowe do wyboru trybów migania, zmiany kolorów, jasności i szybkości świecenia), ogólne wykonanie całkiem spoko, jest nawet cicha (prócz spacji),ALEenter nie jest w układzie US, często trafiam backslash zamiast enter i ogólnie przerwy między klawiszami są większe niż we wcześniejszych klawiaturach na których pracowałem przez co trafiam dwa klawisze jednocześnie, trafiam nie ten co planowałem, no literówek dużo robię. Pamięć mięśniowa nie sprawdza się na niej w moim przypadku, potrzebuję chyba więcej czasu do nauczenia się rozstawu klawiszy i odstępów między nimi.Ogólnie spoko klawiatura w przystępnej cenie, ale mogłoby być lepiej z ergonomią jeśli chodzi o pisanie ;)Do luzackiego grania jest ok :)
jeszcze

1.7.2021

Kupiłem klawiaturę raczej nie do grania lecz do codziennego użytku. Plusem jest to że ma podświetlanie RGB i to w różnych ciekawych kombinacjach, każdy sobie może dopasować podświetlenie. Odporna na zalania, wylałem kawę i działa, tylko trzeba wyjąć klawisze i wyczyścić ponieważ kolorowe płyny zostawiają ślady, ale cała operacja jest nie skomplikowana. Ogólnie polecam zwłaszcza w promocjach.

5.5.2022

Fajne bajery z podświetleniem ale jak już ustawimy dany tryb to po restarcie kompa klawiatura nie zapamiętuje ustawionego trybu. Podświetlenie mocne ale słabe samych klawiszy na szczęście w nocy widać który klawisz to który. Nie jest głośna ale też nie jest też super cicha jeśli ktoś śpi obok może go obudzić jeżeli będziemy pisać szybko i ktoś będzie miał słaby sen.

25.6.2021

Bardzo dobrze gra mi się na tej klawiaturze, moja pierwsza z kolorowym podświetleniem i jestem bardzo zadowolony! Obudowa wygląda na bardzo stabilną, więc spodziewam się że naciesze się nią jeszcze długi czas. Szkoda tylko, że nie ma oprogramowania do zmiany oświetlenia, bo wbudowanych trybów jest sporo ale z chęcią ustawiłbym coś bardziej spersonalizowanego.

17.10.2021

Fajnie wykonana, klawisze się fajnie wciskają, enter i spacja są mega głośne, klawa raczej głośna niż cicha, I wsumie jest fajna, dużo poziomów swiecenia duzo kolorów, i opcja multikolor, tak jak jest tu na zdjeciach jest brzydkie ale w rel polecam

9.4.2021

Syn zadowolony, a o to chodziło przy zakupie. Klawiatura prezentuje się bardzo ciekawie, ma wiele trybów świecenia, łatwo się na niej gra (syn ma 12 lat) i nie ma problemów z działaniem klawiszy.

Nic nie brakuje bo konkretnie gamingowo wyposażona. Duży plus do wyglądu oraz wodoodporności przekonałem się to sprawdza się. Nie ma wad jak co.

21.5.2021

Fajna klawiatura do grania poprzednią też miałem rhod. wiele funkcji, lekki nacisk i tryby podświetlenia wystarczy na gamingową

28.10.2021

Coś dla osób, które chcą mieć wybór w podświetleniu rgb, ale nie chcą przesadnie gamingowego wyglądu, mogę szczerze polecić.

Nowy nabytek i super wrażenia, lekki nacisk i wykonanie jak widać mega. Do 100 zł mi się widzi taka klawiatura po zakupie

27.1.2022

fajnie działała spoko polecam ale szybko mi się zepsuła po trochę zalaniu jej nie działały klawisze q w e a s d

10.7.2022

Ekonomiczne i bardzo dobre rozwiązanie. Zobaczymy ile wytrzyma, ale mam starą podobną i jestem dobrej myśli.

9.5.2022

Klawiatura sprawdza się świetnie przy grach jak i codziennym użytkowaniu. Świetnie wygląda podświetlenie.

4.5.2021

Z kieszonkowego nawet fajna do 100zł, precyzyjna i podświetlona. Jestem zadowolony przez co polecam.

26.7.2022

fajnie świeci klawiaturka przyjemna, jest kapke wysoka ale da się przywyknąć polecam ziomy

List All Products

Warunki usługiPolityka prywatności